Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

a LO to jasne po co chemia jak sie z niej nie zdaje matury jak tak to tez bym nie chciał. W gim. to już co innego było w końcu na egzamine też były elementy chemii. Ja jestem w 1 LO i co do chemi to zależy mi tylko i wyłacznie na tym aby z niej zdać przynajmniej na tą 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:22, master matrox napisał:

Jak na razie podoba mi się, ciekawe
lekcje no i dużo fajnych informacji ;) W środę się okaże, co dostałem ze sprawdzianu...

Ja chemię przestałam lubić i jestem do niej zniechęcona. Wiąże sie to rzecz jasna z moim pechem na sprawdzianach i kartkówach.

Dnia 18.11.2007 o 12:22, master matrox napisał:

P.S - dopadła mnie choroba ;(

Współczucia. Powrotu do zdrowia życzę.

@@@Sob-styl

Dnia 18.11.2007 o 12:22, master matrox napisał:

Łatwe :P(mam rozszerzoną geogrę :P)

Wiem, że łatwe :P Tylko troszkę posiedzieć nad tymi mapami i sie naucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:09, mała16 napisał:

Ja chemię przestałam lubić i jestem do niej zniechęcona. Wiąże sie to rzecz jasna z moim pechem
na sprawdzianach i kartkówach.


Pech...następnym razem będziesz miała szczęście :D.Ja tam lubię chemie od 2 klasy gim...po tym jak byłem zagrożony w 1 gim xD.

Dnia 18.11.2007 o 17:09, mała16 napisał:

> P.S - dopadła mnie choroba ;(
Współczucia. Powrotu do zdrowia życzę.


Heh...coś wszyscy chorzy :P...nawet moja korepetytorka jest chora :P.

Dnia 18.11.2007 o 17:09, mała16 napisał:

Wiem, że łatwe :P Tylko troszkę posiedzieć nad tymi mapami i sie naucze :)


Nie przypominajcie mi o geografii :P...moja zastępcza babka jest tak pokręcona ,że jej wogóle nie rozumiem (mapek i wogóle wszystkiego :P...na szczęście wycha wraca w tym tygodniu po dwumiesięcznej nieobecności w szkole :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quick Question
Czy po półroczu jakaś osoba może w liceum odpaść przez oceny? Czy tylko na koniec roku? I ile godzin można mieć nieusprawiedliwonych zanim cię wyrzucą ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:12, squeglee napisał:

Quick Question
Czy po półroczu jakaś osoba może w liceum odpaść przez oceny? Czy tylko na koniec roku? I ile
godzin można mieć nieusprawiedliwonych zanim cię wyrzucą ;]?


Ja wiem tyle ,że np. u mnie w szkole mogą wyrzucić ze szkoły za chyba kilka zagrożeń na półrocze (tu nie wiem ile ;) ) ...co do nieusprawiedliwionych godzin...to nie wiem xD (wiem tyle ,że u mojego kumpla wyrzucają po 20 godzinach xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg ustawy oceny na półrocze mają informować o postępach w nauce. nie mają prawa nikogo za nie wywalić ani oblać. a h nieusprawiedliwionych to w każdej szkole chyba inaczej, powinieneś się u siebie dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:48, pizmak666 napisał:

u siebie dowiedzieć.

Halo, nie zamierzam wagarować, liczę, że w innej szkole wagarowicz odpadnie i wcisnę się na jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie męczę się na drugiej informatyce:/
Czeka mnie jeszcze WF, Polski i Matematyka. Dzień nie jest zły, ponieważ wychodzę o 13. Więc niedługo będe w domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 08:52, MassterG napisał:

Ja właśnie męczę się na drugiej informatyce:/
Czeka mnie jeszcze WF, Polski i Matematyka. Dzień nie jest zły, ponieważ wychodzę o 13. Więc
niedługo będe w domu!!


Ehh, ja dzisiaj do szkoły nie idę - choroba mnie dopadła.
Wcale się nie cieszę, bo będę musiał przepisywać lekcje, ale przynajmniej przemówienie z WOSu mnie ominęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 08:54, master matrox napisał:

Ehh, ja dzisiaj do szkoły nie idę - choroba mnie dopadła.
Wcale się nie cieszę, bo będę musiał przepisywać lekcje, ale przynajmniej przemówienie z WOSu
mnie ominęło :D


Szczerze, przydało by mi się tydzień wolnego. Bo juz wysiadam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też :/ Jakoś w tym roku nie mogę wytrzymać, jestem z dnia na dzień coraz bardziej zmęczony. Już nie mogę doczekać się najbliższej przerwy czyli świąt. Jakoś rok temu było jeszcze dobrze a w tym to tragedia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 09:11, 143872 napisał:

Mi też :/ Jakoś w tym roku nie mogę wytrzymać, jestem z dnia na dzień coraz bardziej zmęczony.
Już nie mogę doczekać się najbliższej przerwy czyli świąt. Jakoś rok temu było jeszcze dobrze
a w tym to tragedia :/

Coś w tym jest, bo ja również w tym roku strasznie się już zmęczyłem psychicznie... Do tego ciągle nęka mnie myśl, że znowu trzeba latać cały tydzień do szkoły, siedzieć na tych lekcjach tylko po to, żeby weekend zleciał w kilka minut i wszystko od nowa... A jakby tego było mało to jeszcze robi się coraz ciemniej rano i gdy wracam ze szkoły... Chyba dopadła mnie jesienna chandra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 08:52, MassterG napisał:

Ja właśnie męczę się na drugiej informatyce:/
Czeka mnie jeszcze WF, Polski i Matematyka. Dzień nie jest zły, ponieważ wychodzę o 13. Więc
niedługo będe w domu!!


A ja do szkoły mam na 12:15 a kończę o 16:40 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 09:11, 143872 napisał:

Mi też :/ Jakoś w tym roku nie mogę wytrzymać, jestem z dnia na dzień coraz bardziej zmęczony.
Już nie mogę doczekać się najbliższej przerwy czyli świąt. Jakoś rok temu było jeszcze dobrze
a w tym to tragedia :/


Taaa dokładnie ten weekend minął mi w mgnieniu oka:/ Aż żal!!
Jutro szykują się dwa sprawdziany z Biologi i Niemca, a ja oczywiście z Bioli leżę i kwiczę. Wiem że Biole da się wykuć ale do mnie jakoś nie dociera!! I też czekam ten miesiąc na ten tydzień odpoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 14:38, MassterG napisał:

I też czekam ten miesiąc na ten tydzień odpoczynku!

I to mnie jeszcze trzyma przy życiu, że wy wszyscy będziecie leniuchowali przez tydzień, a ja przez dwa xD Potem mam dwa tygodnie ferii od 20 marca! Tylko, że najpierw trzeba dożyć tego terminu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja jestem znużony szkołą i zimnymi porami roku.

Ghoster7
Ja z kolei od 13.15 do 18.20

MassterG
Ja również męczę się na informatyce (na dodatek programowanie co nie jest moją specjalnością).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 14:46, Igor FCBayern napisał:

> I też czekam ten miesiąc na ten tydzień odpoczynku!
I to mnie jeszcze trzyma przy życiu, że wy wszyscy będziecie leniuchowali przez tydzień, a
ja przez dwa xD Potem mam dwa tygodnie ferii od 20 marca! Tylko, że najpierw trzeba dożyć
tego terminu... :/


Ja prawie dwa bo ostatni tydzień przed świętami ide aby dwa dni do szkoły:D Więc też tak jakby dwa tygodnie:)


A na dodatek straszą nas czwartkowym zebraniem więc totalnie tydzień jest do dupy:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 14:46, El Cascador napisał:

Widzę, że nie tylko ja jestem znużony szkołą i zimnymi porami roku.

Raczej depresja jesienna :P

Dnia 19.11.2007 o 14:46, El Cascador napisał:

Ghoster7
Ja z kolei od 13.15 do 18.20

Współczuje, ja wole wstawać wcześniej i przynajmniej mieć dnia trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:51, squeglee napisał:

> u siebie dowiedzieć.
Halo, nie zamierzam wagarować, liczę, że w innej szkole wagarowicz odpadnie i wcisnę się na
jego miejsce.


Musisz iść do tej szkoły i jakoś się dowiedzieć za ile godzin wywalają (w każdej szkole jest chyba inaczej :P).
A ty dalej masz problem ze znalezieniem szkoły blisko domu??

@Lechu21

Dnia 18.11.2007 o 21:51, squeglee napisał:

No dzisiaj wywiadówka :)
ale nie mam się czego bać.


Ja się spodziewam wywiadówki odrazu po powrocie mojej wychy ;)...i niezbyt mi się to podoba :P. Zależy z punktu widzenia :P...mi one odpowiadają ,ale dla mojego starszego wątpię ,żeby odpowiadały ;).

Dzień dzisiaj nie dał mi mocno w kość ;).Na fizyce pytał...ale mnie przydzielił facet abym naklejał na drzwi jakieś zgłoszenia do konkursu i mnie nie pytał xD (łapanka znowu była :P).Dalej to cisza i spokój...na angolach to co zwykle ,na biologii pracowaliśmy razem z Wikipedią ,a na WOK''u reszta grup pokazywała swoje prace na różne tematy :P (moja grupa dostała wcześniej 6 ;) ).Na polskim dowiedziałem się ,że z jakiegoś planu (nie taki plan wydarzeń :P) dostałem 3+ (jupi :D).Na WF''ie poprawiałem kose z przewrotu (nie przygotowany byłem jak zaliczali :P) i dostałem 4 :P...potem odrazu musiałem robić przewrót w tył i jakoś udało mi się wyciągnąć drugie 4 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować