Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2007 o 16:04, Mściwój napisał:

W czwartek sprawdzian z plastyki, w poniedziałek klasówka z chemii z całego materiału
od września... Wyjeżdżam do Irlandii! :(


Nie wiem czy wiesz, ale np. w Anglii niby jest po kilka boisk dla każdej szkoły, jakieś świetnie wyposarzone pracownie itd. ale poziom jest niższy niż u nas (wiem, że to się w głowie nie mieści;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:10, Lasca napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale np. w Anglii niby jest po kilka boisk dla każdej szkoły, jakieś świetnie
wyposarzone pracownie itd. ale poziom jest niższy niż u nas (wiem, że to się w głowie nie
mieści;p)

Nie wiem czy wiesz, co to jest prowokacja. :) A że jeden człowiek uznał, że w Polsce lepiej uczą, to nie mój problem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:04, Mściwój napisał:

W czwartek sprawdzian z plastyki, w poniedziałek klasówka z chemii z całego materiału
od września... Wyjeżdżam do Irlandii! :(


Uuu...nie wiem z czego może być sprawdzian z plastyki ;) (nie wyobrażam sobie xD).

Dnia 19.11.2007 o 16:04, Mściwój napisał:

A że jeden człowiek uznał, że w Polsce lepiej uczą, to nie mój problem. :)


Ja wiem tyle ,że nie znam języka i nie mam zamiaru się pchać za granice w najbliższym czasie ;).Poczekam...a może Tusk zrobi nam drugą Irlandię xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2007 o 17:46, Nertis napisał:

Uuu...nie wiem szczego może być sprawdzian z plastyki ;) (nie wyobrażam sobie xD).


No np. może być z różnych epok w sztuce itp (sam miałem w tamtym roku sprawdzian z kilku epok na plastyce).
Więc to nie jest wcale takie dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, to jest całkiem normalne, ale lekcje powinny być wtedy z historii sztuki czy coś, bo plastyka raczej kojarzy się z rysowaniem, umiejętnościami plastycznymi. mnie to dopiero jednak mierzwi gdy słyszę "klasówka z religii". paranoja po prostu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jutro sprawdzian z Biologii:[
I zapytałem się kumpla czy miał już go, a on powiedział że tak:) Więc się ucieszyłem ale on pocieszył mnie tylko tym że prawie 90% klasy dostało szmaty!!
Więc już widzę jaki będzie ten sprawdzian.
A jutro u mnie dzień zapowada się normalnie:] Z rana znów dwie informatyki i rycie w Pascalu:/ ŻAL
Późnie Historia i całe 60 minut gadania jaka moja klasa jest niedorozwinięta (ale to jest norma na lekcji Hipy)
Polski loooz i Niemiec:) A na końcu Biola:/
Wszystko by było ok, gdyby nie ten posrany sprawdzian;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 18:18, pizmak666 napisał:

. mnie to dopiero jednak mierzwi
gdy słyszę "klasówka z religii". paranoja po prostu... :/



No ja w 1 i 2 klasie gim mialem prace klasowe i kartkowki z religii :P A w tym roku mam innego nauczyciela od religi (katachetke) i chyba nie będę miał, żadnych spr (oprócz tych z pytań z katechizmu do bierzmowania) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście na religię nie chodzę + etyki nie mam, bo uznali że nei ma sensu zacynać w 3-cich klasach.
Poza tym, miałem w sobotę 2-gi etap konkursu fizycznego(rejonowy). Żeby dostać się do 3-ciego (wojewódzkiego), trzeba mieć 36 punktów lub więcej (max 41). Ja mam 35 lub 36, przynajmniej weług tego co mówi moja nauczycielka, która była w komisji. Teraz sprawdzają ponownie moją pracę, jak myslicie, będę miał te 36 i wejdę do 3-ciego etapu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja mam teraz w LO jak wszyscy zresztą obowiązkowo, więc i klasówki muszę pisać... po prostu śmiech paniczny mnie ogarnia jak o tym myśle...

@Ufo2
ja też na razie nie mam etyki, będę miał za rok, ale i tak poważnie się zastanowie co wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jak czytam Wasze posty to chcę do Was iść do szkoły. Ja w tym tygodniu mam zapowiedziane 4 sprawdziany - we wtorek z fizyki, w środę z angielskiego (jeśli będzie Pani), w czwartek z biologii, w piątek z polskiego. Na matfizie jestem, więc jak zaliczę fizykę na 3-4, będe zadowolony:) Przetrwać ten tydzień z ostrą nauką od razu na nastepny, aby móc spokojnie pojechać na PGA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 18:51, paweldomar1 napisał:

Przetrwać ten tydzień z ostrą nauką od razu na nastepny, aby móc spokojnie pojechać
na PGA:)

też mam taką dewizę na ten tydzień :P miejmy nadzieje. a wiesz, ja mam jutro z historii bardzo dużą klasówkę, prezentacje na polski na czwartek, w środe z bio będe odpowiadał i po drodze kilka prac domowych, to na prawde nie jest fajny tydzień... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do Gimnazjum nr.2 w Lidzbarku Warmińskim blablabla...ja taka,jak inne-uczniowie myślą tylko o piłce,nauczyciele są dziwni blablabla....

Dzisiaj podczas "debaty" z chemii rozwaliłem klasę i nauczycielkę(patrz gramsajt)

Ja pamiętam,że mam sprawdzian z Matmy...i tyle.Zapominam sprawdziany,a jak są to piszę ospale na lekcji i dotaje 5,4,ewentualnie 3.Jak to dziwnie wygląda-zapominam klasówki,na które(niemal) wszystko wiem,mimo iż nie jestem tego świadom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:18, Nertis napisał:

A ty dalej masz problem ze znalezieniem szkoły blisko domu??

Tak. Dostałem odpowiedź. Wkleję tu skana, nie chce mi się przepisywać. Powiem tylko, że bezczelnie mnie okłamano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:06, squeglee napisał:

> A ty dalej masz problem ze znalezieniem szkoły blisko domu??
Tak. Dostałem odpowiedź. Wkleję tu skana, nie chce mi się przepisywać. Powiem tylko, że bezczelnie
mnie okłamano.


o, to musi być intrygujące, czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:06, Nertis napisał:

Pech...następnym razem będziesz miała szczęście :D

Wiem. Jestem świeżo po kartkówce, mogę powiedzieć tyle - banał. Akurat facetka stała nade mną i oczy wybałuszała jak patrzyła jak to sprawnie mi szło. Wreszcie to zrozumiałam ;D W niedziele wieczorem ;P Po tylu krzykach na lekcji: "ja tego nie rozumiem!" :D

Dnia 18.11.2007 o 21:06, Nertis napisał:

Heh...coś wszyscy chorzy :P...nawet moja korepetytorka jest chora :P.

To myśmy mieli dość ciekawą sytuację dzisiaj. Otóż nasza nauczycielka historii się rozchorowała tydzień temu. A to jest postrach - 3 historie tygodniowo. Dzisiaj patrzymy do zeszytu zastępstw - jutro też jej nie ma. Uradowani siedzimy aż... koleś obczaił ją jak szła korytarzem xD Przerażeni sprawdzaliśmy 6 (!) razy dziennik zastępstw. Na szczęście przyszła tylko po to, żeby sobie zastępstwa uzgodnić bo dalej chora.

Dnia 18.11.2007 o 21:06, Nertis napisał:

Nie przypominajcie mi o geografii :P...

Akurat geografia jest fajna. Bez większego wysiłku mam dwie czwóry. Jutro ten bezczelny sprawdzian. Elementy wodne na całym świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:50, mała16 napisał:

Wiem. Jestem świeżo po kartkówce, mogę powiedzieć tyle - banał. Akurat facetka stała nade mną
i oczy wybałuszała jak patrzyła jak to sprawnie mi szło. Wreszcie to zrozumiałam ;D W niedziele
wieczorem ;P Po tylu krzykach na lekcji: "ja tego nie rozumiem!" :D


Heh...mi dzisiaj szczęście dopisało ,bo facet z fizyki kazał mi wieszać coś na drzwiach...i nie mogłem być pytany ;).Czasami odrobina fartu się przydaje ;) (ponoć chciał mnie wziąć xD).

Dnia 19.11.2007 o 19:50, mała16 napisał:

To myśmy mieli dość ciekawą sytuację dzisiaj. Otóż nasza nauczycielka historii się rozchorowała
tydzień temu. A to jest postrach - 3 historie tygodniowo. Dzisiaj patrzymy do zeszytu zastępstw
- jutro też jej nie ma. Uradowani siedzimy aż... koleś obczaił ją jak szła korytarzem xD Przerażeni
sprawdzaliśmy 6 (!) razy dziennik zastępstw. Na szczęście przyszła tylko po to, żeby sobie
zastępstwa uzgodnić bo dalej chora.


Bardzo ciekawa sytuacja ;).U mnie babka z geografii (mojej wychy...ale geografia się odbywa normalnie :P) nie ma już ponad dwa miesiące...cała klasa się modli aby jak najszybciej wróciła ,bo z tą zastępczą wytrzymać się nie da :P.

Dnia 19.11.2007 o 19:50, mała16 napisał:

Akurat geografia jest fajna. Bez większego wysiłku mam dwie czwóry. Jutro ten bezczelny sprawdzian.
Elementy wodne na całym świecie :D


Buuu....jakbyś miała z moją babką geografie odechciałoby ci się mieć tego przedmiotu w szkole :P.Z geografii mam chyba w tej chwili najgorsze oceny :P.

@squeglee

Dnia 19.11.2007 o 19:50, mała16 napisał:

Tak. Dostałem odpowiedź. Wkleję tu skana, nie chce mi się przepisywać. Powiem tylko, że bezczelnie mnie okłamano.


Też czekam :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęście w szczęściu.
Jutro niema lekcji...bo idziemy do teatru na antygone!!!obowiązkowo!!!15 Zeta!!! później na bank będzie jakaś praca domowa z tego!!!
Już wolałbym mieć lekcje chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować