Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Szkoła jest okropna bo te mundurki i inne pomysły Romano Wielkie G. sprawiają że to że chodzimy do szkoły jest zmuszaniem a teorytycznie powinno być przyjemnością. Narqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:31, Dincooo napisał:

Czy u Was w Liceach Ogólnokształcących jest tak, że macie średnie 3.0 - 4.0, choć w gimnazjum
byliście jednymi z lepszych uczniów? Ja miałem średnią sporo ponad 5, trafiłem do jednego
z dwóch najlepszych liceum w mieście i teraz każdy ma tak niską średnią... Ja osobiście koło
3,7..

pozdrawiam..


Ja w 3 gim. miałem 4,5. Teraz na półrocze będę miał ok. 3,3/3,4... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:06, Dekerinho6 napisał:

żebys wiedział jak u nas pytaja na każdej lekcji pytaja chyba z 11 osub strasznie jest ciężko

Szczególnie z języka polskiego rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:12, Dekerinho6 napisał:

polski angielski chemia z tych przedmiotów nas pytaja strasznie jest ciezko!!!!!!!!!


Ja na szczęście nie mam tak ciężko. Babka od polskiego i chemii to mnie prawie wogóle nie pyta, a od angielskiego to bardzo rzadko, jak spyta mnie raz na dwa tygodnie to będzie cud, raz się zdarzyło że przez cały miesiąc mnie nie pytała, mam 3 lekcje w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2007 o 21:05, Sob-styl napisał:

Ja w 3 gim. miałem 4,5. Teraz na półrocze będę miał ok. 3,3/3,4... ;/


Ja w 3-ciej gimnazjum miałem średnią 4,3 a teraz w 2 Liceum - 3,0... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej... miałem się o to spytać wcześniej, ale zapomniałem...

Czym różni się to "lepsze" liceum od tego "gorszego"?? Oczywiście oprócz tego, że do "lepszego" trudniej się dostać. Ale takie najważniejsze różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:58, Ćpunek01 napisał:

Hej... miałem się o to spytać wcześniej, ale zapomniałem...

Czym różni się to "lepsze" liceum od tego "gorszego"?? Oczywiście oprócz tego, że do "lepszego"
trudniej się dostać. Ale takie najważniejsze różnice?



W tym gorszym jest łatwiejszy poziom nauczania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2007 o 21:58, Ćpunek01 napisał:

Czym różni się to "lepsze" liceum od tego "gorszego"?? Oczywiście oprócz tego, że do "lepszego"
trudniej się dostać. Ale takie najważniejsze różnice?


W tym "lepszym" liceum, lepiej przygotujesz się do matury. Np. w moim liceum zdawalność w tamtym roku to prawie 95%. Zaś w tym "gorszym" zdawalność jest znacznie mniejsza. Ale w tym lepszym trzeba trochę przykuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro ostatni dzień do szkoły ale sie ciesze w końcu wolne we czwartek i piątek już nie idę bo nie mam po co :) w końcu sobie odpocznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:04, Sob-styl napisał:

W tym "lepszym" liceum, lepiej przygotujesz się do matury. Np. w moim liceum zdawalność w tamtym
roku to prawie 95%. Zaś w tym "gorszym" zdawalność jest znacznie mniejsza. Ale w tym lepszym
trzeba trochę przykuć...


Hmmm... czyli po tym "gorszym" też miałbym szanse zdać maturę. Ale z tego co słyszałem, to w tych "lepszych" naprawdę trzeba się dużo uczyć. Ja jestem leń straszliwy i nie wiem, czy dałbym tam radę, choć staram sie walczyć z tą wadą... Jednak jeżeli dam radę, to i tak chyba wolałbym pójść do tego "lepszego". Ale muszę jeszcze popytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam wolne . Spokoj do 2 stycznia , zero spr , kartkowek odpowiedzi , zero , kompletnie nic . Swiety spokoj to czego pragne 1 semestr dal mi tak w d*** ze ma dosc . Jestem zmeczony walak o oecny i tym stresem swieta to dla mnie idealny urlop w ktorym bede wyłacznie grał i czytał przyjemne rzeczy . Tylko to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:17, Ryan Kam napisał:

Ja juz mam wolne . Spokoj do 2 stycznia , zero spr , kartkowek odpowiedzi , zero , kompletnie
nic . Swiety spokoj to czego pragne 1 semestr dal mi tak w d*** ze ma dosc . Jestem zmeczony
walak o oecny i tym stresem swieta to dla mnie idealny urlop w ktorym bede wyłacznie grał
i czytał przyjemne rzeczy . Tylko to .


Uch zazdroszczę :/ u mnie jeszcze min 2 spr. i ze 3 kartkówki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować