Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

A więc to już jutro... Skończył się najlepszy okres gracza... Łączę się ze wszystkimi w tym okropnym czasie bólu i cierpienia ;) A tak na serio. Jutro czas zacząć ostatnią klasę gimnazjum, no i te testy. Ach, nie chce się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 21:24, HunterO7 napisał:

Ciekawe rzeczy piszesz... Po pierwsze nie prawdą jest to, że dziewczyny nagle zaczęły
się uczyć lepiej od mężczyzn, bo tak było od dawna... Po prostu psychika dziewczyn kładzie
nacisk na inne aspekty życia niż psychika mężczyzn :) Po drugie, dużo chłopaków uzyskuje
paski, czego najlepszym przykładem jestem ja :) Choć zgodzę się, że więcej paków mają
dziewczyny, ale to wynika z większej wszechstronności tej płci. Chłopcy zwykle osiągają
dobre wyniki z nauk ścisłych, ale dużo tracą na humanistycznych... A jeśli mówisz, że
w najlepszych liceach jest mało chłopców, to spójrz na klasy mat-inf i mat-fiz, gdzie
zwykle chłopców jest zdecydowanie więcej.

Psychika dziewczyn z mojej klasy kładzie nacisk na to, żeby ludzie uznawali je za idiotki. A tak na serio, to nie zgodzę się, że dziewczyny lepiej się uczą. U mnie to chłopacy prezentują wyższy poziom (wyjątkiem są dwa matoły uważane za najgorszych uczniów w szkole). W zeszłym roku to ja i mój kolega uratowaliśmy honor klasy. Założę się, że teraz będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 21:59, Ratefi napisał:

Rany a ja mam dylemat czy zakładać garniak czy jeansy i białą koszulkę polo ;P

Jeśli nowa szkoła - garniak, bo lepsze wrażenie. Jeśli ta sama to jeansy, bo wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 22:01, Belegdil napisał:

Jeśli nowa szkoła - garniak, bo lepsze wrażenie. Jeśli ta sama to jeansy, bo wygodniej
:)


ale jednak raczej chyba bez krawata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 21:59, Ratefi napisał:

Rany a ja mam dylemat czy zakładać garniak czy jeansy i białą koszulkę polo ;P

Ja takiego nie mam - regulamin szkoły wyraźnie nakazuje ubranie garnituru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 22:02, Coxsik napisał:

A dla mnie to ostatni rok w szkole na szczęście. A na rozpoczęcie coś jutro nie chce
mi się iść:)

Dla mnie też ostatni, ale nie wiem czy na szczęście... :)

@Ratefi
Jeśli nowa to krawat jak najbardziej. ''Pomęczysz'' się godzinkę i zdejmiesz :)

@The Lurker
U mnie nie ma takiego zapisu w regulaminie. Zawsze chodziłem mimo to w garniturze, ale w tym roku coś mi się odmieniło i chyba ''postawię'' na jeansy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ja też ostatnie 3 lata chodziłem w garniturze alę tego roku też odmieniło mi sie, ide w "dżinsach" i białej koszuli, nie ma się co przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 22:17, Lord Andre 1 napisał:

Taa ja też ostatnie 3 lata chodziłem w garniturze alę tego roku też odmieniło mi sie,
ide w "dżinsach" i białej koszuli, nie ma się co przebierać.

Właśnie to jest chyba to. Więcej w nas lenistwa, bo nie chce nam się przebierać po rozpoczęciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! To już jutro! Moja kochana szkoła. 2 chemie w tyg, 2 fizy, 4 matmy. Umierać nie żyć... Ale damy radę ;) W 1 LO szedłem tylko ot tak aby zdać. Średnia? 3,1 ;] W tym roku musze sie poprawić. Szczególnie że matura za pasem, w końcu to tylko 1,5 roku.

Co do ogólnonarodowej dyskusji - Ja chyba idę w jeansach, koszuli i adidaskach ;] Główny powód? Z powrotem nie chcę mnie się czekać 1,5 godz. na autobus, więc będe szedł te 8km na piechotę, a w lakierkach to wygodnie nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, ostatnie oficjalne minuty wolności ... a jutro zaczynam LO ! Ahoj przygodo ! xD Ah ale te wakacje szybko mi mineły... garniak da mi +10 do aparycji i +10 do charyzmy więc powinno być okej ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 22:24, Outlander-pro napisał:

Ah, ostatnie oficjalne minuty wolności ... a jutro zaczynam LO ! Ahoj przygodo ! xD Ah
ale te wakacje szybko mi mineły... garniak da mi +10 do aparycji i +10 do charyzmy więc
powinno być okej ^_^


da Ci też +100 do wtopienia się w otoczenie, bo wszyscy faceci jutro będą w garniakach, nubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 22:24, Outlander-pro napisał:

Ah, ostatnie oficjalne minuty wolności ... a jutro zaczynam LO ! Ahoj przygodo ! xD Ah
ale te wakacje szybko mi mineły... garniak da mi +10 do aparycji i +10 do charyzmy więc
powinno być okej ^_^

Ale da też -5 do wygody i -10 do zręczności :P

No tak... 1 klasa LO. Powiedzieli nam jak mamy się ubrać: szare spodnie, granatowa marynarka i biała koszula. Ja biorę jeszcze ofc krawat, bo jak to tak bez... :P Nareszcie zobaczę resztę nauczycieli O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie idę w garniaku, chociaż mam. Dla mnie to żadne święto nie jest, ubieram się na czarno, jak na żałobę i tyle. ;)

MasterOfBlaster: Uuu, jaki farmer z Ciebie, ja jeszcze trochę pozdobywam exp. na dziewicach. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 22:27, Azrathel napisał:

da Ci też +100 do wtopienia się w otoczenie, bo wszyscy faceci jutro będą w garniakach,
nubie :P


Ha nubie, chociaż nie idę w Nakryciu Głowy Najwyższego Kapłana Nadętego Nabuchodonozora, jak niektórzy ... =P

@Łeber
Dawno cosik Cię nie widziałem :D I na Xf już nie wpadasz :( Cośmy dawno nie gadali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować