Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2007 o 21:27, Ufo2 napisał:

A ja chodzę do gimnazjum numer 4 (albo 94, nie pamiętam xD) w Warszawie, na bardzo zajechęcającej
ulicy "Na Uboczu" i muszę powiedzieć, iż mimo prawie żadnej discypliny, nie dzieje się u nas
nic. I to dosłownie, nikt nie pali w szkole (no, tylko parę osób z trzecich klas), nikt
się nie tłucze, lekcje są porządne :)
I żebyście sobie nie myśleli, jest to normalnie gimnazjum publiczne, więc odrazu widać jak
porządni są ludzie w południowym Ursynowie (btw. szkoła ma tytuł "Szkoły z Klasą" ^^)

No to zgodnie z Panoramą Firm masz szkołę równo 3,7 km od mojego domu. Jam jest z ulicy Janowskiego, ale do szkoły chodze do Zamoyskiego do Centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z Czartoryskiego, Warszawa Zoliborz
nr 54
I dokładnie wczoraj przegraliśmy ostatni mecz w rozgrywkach dzielnicowych w piłkę nożną;/
Źle nam poszło....połowa składu na zielonej szkole...
Czekamy do jesieni;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:15, mr.Nowak napisał:

Kurde 22:15 a jutro szkola od 8 chyba spadam :)


...Na bambus? Gatuluję wyboru kryjówki :D Ostatnio z połową klasy zerwliśmy się z gegry to straszyła nas że obniży oceny, ale wszystko sie dobrze skoniczyło, zrobiła tylko kartkówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz siedze na kompie w domu i czekam aż pujde do szkoły hehe :), wcale mi się tak nie chce chodzić :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 08:42, Lak5 napisał:

Ja teraz siedze na kompie w domu i czekam aż pujde do szkoły hehe :), wcale mi się tak nie
chce chodzić :( .


A ja w ogóle nie idę dziśiaj do szkoły. He he he.

(Mam zawody.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 09:00, evilADM napisał:

> Ja teraz siedze na kompie w domu i czekam aż pujde do szkoły hehe :), wcale mi się tak
nie
> chce chodzić :( .

A ja w ogóle nie idę dziśiaj do szkoły. He he he.

(Mam zawody.)


A ja nie chodzę do szkoły od .... hmm... chyba 17 maja :D Nóżka w gipsie i nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:50, rozkosz napisał:

pytanie do 6-klasistow ile mieliscie punktow na testach?


Dzisiaj do mojej szkoły doszły wyniki: miałem 37 punktów na 40!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, nareszcie rozpoczyna się dla mnie weekend ;) Ostatnie zaliczenia będą się odbywać do Bożego Ciała - potem totalna laba :) Ten rok jest dosyć udany, średnia minimalna to 4.79, jestem zagrożony czwórką z dwóch przedmiotów, dwie czwórki będę miał na pewno, do tego 6 z wosu :D Tylko żebym zdołał zaliczyć ten niemiecki i tą fizykę i będzie cacy :D. No, i spr. z polskiego napisać na 5, co raczej problemem żadnym nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, cieniasy... Ja miałem 36 i do tej pory dumny jestem z siebie jak cholera... A matura za rok... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:27, Dominik000 napisał:

2 moje koleżanki mają zagrożenie z wychowania fizycznego!

Heh, u mnie w klasie nie dość, że ma zagrożenia z wuefu ze 4 osoby to ze wszystkich pozostałych przedmiotów jest pozagrażych po 2,3 z każdego, więc nie przyszpanujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:31, emo89 napisał:

> 2 moje koleżanki mają zagrożenie z wychowania fizycznego!
Heh, u mnie w klasie nie dość, że ma zagrożenia z wuefu ze 4 osoby to ze wszystkich pozostałych
przedmiotów jest pozagrażych po 2,3 z każdego, więc nie przyszpanujesz...

u mnie srednio to każda osoba ma z 6 zadrozeń, max to 10 albo 11. 1 osoba nie ma zagrozenia, a inna tylko 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jestem pewien że ty nie jesteś tą jedną osoba:P Ja bym się wstydził pisać takie rzeczy.
Bardzo dobrze świadczy to o szkole(hmm chyba za dużo powiedziane?)...a przede wszystkim o uczniach w niej uczęszczających.

Lol, a co do wf - o dwóch lat ze zwolnieniem lekarskim;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie podobnie dzisiaj zaczoł sie 3 dniowy weekend potem do srody szkola od srody do soboty wolne w niedziele jedziemy na tydzien do krakova na wycieczke :D a potem 20 na biwak nad jeziorko a dzisiejsze moje plany to ide z kumplami na altane kupujemy kilkanascie browców i robimy sobie przyjacielskiego grilla oczywiscie będą panie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować