Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 13:35, VictoriaKinger napisał:

Z muzyki!!! To w sumie nie było takie trudne:D.


Gratulacje :P Ładnie śpiewasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:39, sferis napisał:

> Z muzyki!!! To w sumie nie było takie trudne:D.

Gratulacje :P Ładnie śpiewasz? :D


Tak, ale to nie jedyna rzecz, która wpłynęła na ten skutek. Musiałam nieść keyboard do szkoły i razem z grupą zaśpiewać wymyśloną melodię do takiej jednej piosenki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pisałem sprawdzian z fonetyki z polskiego. Makabra. Skąd ja mam wiedzieć, które głoski są twarde, które miękkie, które nosowe, a które ustne. W sumie było 11 zadań i myślę, że tylko to będę miał źle. Żeby chociaż ta 4 była to będę miał 5 na koniec roku, a tym samym czerwony pasek ;] Żeby tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:51, kowboj3 napisał:

Dzisiaj pisałem sprawdzian z fonetyki z polskiego. Makabra. Skąd ja mam wiedzieć, które głoski są twarde,
które miękkie, które nosowe, a które ustne. W sumie było 11 zadań i myślę, że tylko to będę miał źle.


Hehe, z tym miałem problem i ja :) Z pierwszego sprawdzianu fonetycznego dostałem 3+, które następnie poprawiłem na 4+... Nie mogłem opanować śmiechu, widząc jak moi koledzy rozwiązując te zadania trzymali się za nosy, bądź gardła i coś tam niezrozumiałego mruczeli... :P

Dnia 06.06.2007 o 13:51, kowboj3 napisał:

Żeby chociaż ta 4 była to będę miał 5 na koniec roku, a tym samym czerwony pasek ;] Żeby tylko...


Cóż, ja takiego dużego kłopotu nie mam... Staram się tylko o 5 ze sztuki ( przypominam, że byłem zagrożony jedynką, za sprawą żadnej nie oddanej pracy :), na czym bardzo mi zależy, ponieważ nigdy jeszcze nie miałem 4 na świadectwie i warto by było podtrzymać tą tradycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi udało się wygrać batalię ja vs. świadectwo bez paska. :D Będe miał nawet lepiej niż w poprzednim semestrze - 4.9- coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:47, Matiz666 napisał:

Fonetyka nie jest taka trudna, wystarczy trochę się pouczyć i pomyśleć w czasie pisania i juz
kolejna ładna ocenka do kolekcji.


A nam polonistka na sprawdzianie każe dotykać krtani i sprawdzać czy głoska jest dźwięczna czy bezdźwięczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:29, Starter napisał:

Eh nasz polonista tez tak karze... ale bez jaj na sprawdzianie chyba nie będziemy krząkacxD


U nas wszyscy chrząkają :-) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:42, Starter napisał:

Kurde w poniedziałek spr z fonetyki;( a we wtorek wystawienie ocen.. Chyba pójdę do kościoła..;D


Też dzisiaj miałem z fonetyki. Jak już wspomniałem sprawdzian był strasznie idiotyczny. Miałem 11 zadań - jedno mam do brze w około 10%, natomiast reszta jest dobrze w przedziale 95-100%, także powinienem mieć 4 i tym samym 5 na koniec roku ;)

To zadanie co mi źle poszło - podzielić głoski na twarde, miękkie, nosowe, ustne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez juz full lajcik poprostu dzisiaj all pozaliczałem mam średnią 4,6 prawie pasek bym miał ale z chemią mi sie nie udało na 4 zdac bo zabrakło mi czasu na nauke ale pozatym jestem naladowany energią a cieszy mnie jeszcze to ze 10 w tą niedziele jedziemy do Krakowa na 3 dni z klasą :D oj a w Krakowie piękne są dziewczyny mowie wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 13:12, Petro89 napisał:

> Nie nie moge:) Ale żeby nie zdawać w 1 gim trzeba sie skrajnie nie uczyć:P


A co to niby może moja wina że gry (niektóre) są m takie wciągające ???



Oczywiście że nie twoja ach ci wredni programiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:17, Ponury Żniwiarz napisał:

> > Nie nie moge:) Ale żeby nie zdawać w 1 gim trzeba sie skrajnie nie uczyć:P
>
>
> A co to niby może moja wina że gry (niektóre) są m takie wciągające ???


Oczywiście że nie twoja ach ci wredni programiści

Hehehe jak mozna nie zdac w 1 gim. ale masz racje niektore gry tak wciągają e nie mozna sie od nich oderwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje oceny:

Polski - 5
Matma - 3/4
Angielski - 6
Informatyka - 6
Plastyka - 5
Przyroda - 5
WF - 4
Historia - 5
Technika - 5

Na razie nie są to jeszcze pewne oceny, bo nie znam wszystkich :/ Ewentualnie z techniki i plastyki mogę mieć 4 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Można, można, sam w klasie miałem takich aktorów ;] Jeden nie zdał z matematyki, drugi z rutyny. Miał 18 lat i nie chciało mu się zdawać. I teraz jako w dalszym ciągu 18 - latek uczęszcza dalej do 1 gim. I pomyśleć, że byłby już w II liceum. Dziwak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:42, Ponury Żniwiarz napisał:

Nie mnie na to odp też sie nad tym zastanawiam

to kogo sie pytac ?? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować