Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Polski: 3/4 z naciskiem na 4
Angielski: 5/6 z naciskiem na 6
historia:5/4 z naciskiem na 5 (bo się poprawie:D)
matematyka:5/6 zobaczymy jak konkurs
przyroda: nie wiadomo dokładnie ale chyba 4
muzyka: Jedyna ocena 4+ co daj raczej 4 (może się poprawię na 5)
plastyka:4/5 pożyjemy zobaczymy (może się poprawię)
technika:4/5 (może się poprawię)
informatyka:4
religia:nie wlicza się do średniej:D (na szczęście)
wf: 5

Z tych ocen średnie to:
Średnia optymistyczna:4.9 (kurcze nieźle:D)
Średnia pesymistyczna:4.2 (uuuuu słabo)
Jakby zmiksować to wychodzi 4,55
Jednakże pasek chyba będzie bo będę męczył nauczycieli żeby mieć tą optymistyczną wersję:)
Dodam jeszcze że chodzę do 5 klasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam po poprawkach 4.9. Poprawiałem matematyke, J. polski z informatyki musiałem zaliczyć to czego nie zrobiłem na lekcjach ( w sumie robiłem to 10 minut ) i tyle. Na koniec podstawówki świadectwo z paskiem będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na 5 klase to słabo ;) :P Ja wtedy ostatni raz miałem średnią powyżej 5.0. W czerwcu po zakończeniu tej klasy dostałem komputer, więc reszta zapewne znana... 6 klasa ok 4.3 i potem w tych granicach. Jedyne czego teraz żałuje, to zupełne olewanie muzyki, a przydałoby się teraz, oj przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE!
W mojej klasie, gdyby nie dziewczyny, otępiałbym już dawno.
Zauważyliście jak niewielu jest inteligentnych i potarfiących się wypromować?
Każdy debil jest głośny,krzykliwy,arogancki,zwraca na siebie uwagę i przez to go widać.
A taki inteligentny zanim zrobi notatkę do zeszytu (głupek nie robi jej wcale) to nie zdąrzy już na lekcji czymś zabłysnąć.
Mam w klasie stosunek 8:19 na korzyśc płci pięknej (chociaż u mnie to nie jest wcale taka do końca i w pełni piękna;p). Dziewczęta potarfią stłumić takich idiotów, dzięki czemu mam z kim rozmawiać.
Jeśli byłbym w tej klasie,ale podzielonej, to zgłupiałbym już dawno....
Podziałwoi klas mówimy nie, chyba każdy się zgodzi.
Dziękuję za uwagę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:36, Mroczny Rev napisał:

Jak na 5 klase to słabo ;) :P Ja wtedy ostatni raz miałem średnią powyżej 5.0. W czerwcu po
zakończeniu tej klasy dostałem komputer, więc reszta zapewne znana... 6 klasa ok 4.3 i potem
w tych granicach. Jedyne czego teraz żałuje, to zupełne olewanie muzyki, a przydałoby się teraz,
oj przydało...

a) W szóstej klasie miałem 5.84!! Brak 6 z polaka i z niemca. W gimnazjum byłem 1 semestr w radomskim kochanowskim i średnia pyk 4.15. Potem sie przeprowadziłem do Wawy do nieco łatwiejszej szkoły więc i średnia nieco podskoczyła. 3 gimnazjum skończona ze średnią 5.29. A liceum.... cóż, tu podejście do ocen jest całkiem inne :)

P.S. Podoba Ci się poezja Jana Andrzeja Morsztyna?? Mnie mimo słusznego wniosku ("niźli będzie stateczną która białogłowa") nie racjują zabawy językowe twórców baroku :) A po tym, co wyrabia mój gość od polskiego (potrafi w obrazie przedstawiającym twarz kobiety znaleźć odwołania do antyku, średniowiecza, metafory, przywołanie toposów i polemikę z poprzednią kulturą - wolicie nie wiedziec co się dzieje jak dorwie jakiś wiersz- analizy ze 4 strony w zeszycie -skróconych notatek :)) zupełnie odchodzi mi ochota na wiersze. A szkoda, bo ponoć Poe wiersze pisał dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauka nauką ale jest w życiu tyle rzeczy do poznania a ja co...mam połowę życia spędzić na nauce żeby potem żyć w luksusie który zdobyłem tracąc połowę życia:)Cóż mi po tym że będę miał wysoką średnią (oprócz że babcia da mi kasę) i czerwony pasek na świadectwie.Liczy się wiedza a nie oceny (chociaż jedno współgra z drugim).No dobra...przyznam że piątą klasę trochę olałem ale średnia optymistyczna (bardziej prawdopodobna) w mojej klasie mieści się gdzieś w pierwszej piątce (nie wiem jak u dziewczyn).Cztery osoby są zagrożone XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat barok pod względem poezji chyba najbardziej do mnie przemawia. Szczególnie upodobałem sobie właśnie J. A. Morsztyna, te jego piękne wierszyki o kobietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:45, Master J napisał:

Liczy się wiedza a nie oceny (chociaż jedno współgra z drugim).

No tu się nie do końca zgodzę. Zawsze się uczyłem i oceny były dosyć wysokie,a przynajmniej wyższe niż w tym roku, ale wiedze miałem znikomą, ot taka pamięciówka byle do sprawdzianu. W tym roku oceny są gorsze, ale czuje się znacznie mądrzejszym i jestem pewny, że wiem dużo więcej. Nie wiem dlaczego, ale mam zupełnie inne podejście do nauki, olewać oceny, liczy się wiedza, nawet jeżeli to będzie wiedza tylko dla mnie, której nie będę mógł do końca wykorzystać w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:47, Mroczny Rev napisał:

Akurat barok pod względem poezji chyba najbardziej do mnie przemawia. Szczególnie upodobałem
sobie właśnie J. A. Morsztyna, te jego piękne wierszyki o kobietach :)

A to ponoć straszny zbereźnik był- co to on tam ponoć z kobietami wyprawiał, to aż strach pisać :) Z wierszami jest tak samo jak z książkami- jak ktoś każe je czytać, to są najgorszą rzeczą na świecie. Przede mną właśnie leży "Potop" lekko licząc 770 stron. Mam na to 4 Bożociałowe dni- nie wiem jak sie wyrobie. Ale jak Pottera 5 przeczytałem w 2 dni to i z tym sie jakos uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić wakacje za pasem, a teraz jest ostatni dzwonek, żeby się podciągnąć. Ja tam chwilowo olewam wszystko i skupiam się na jutrzejszym egzaminie. A reszta... Najniższą średnią jaką przewiduję jest 5.0, więc nie narzekam. Zależy co mi wyjdzie z plastyki (z jedną oceną...) i co postawi z chóru (nie)łaskawa "pani dyrygent" za to, że nie mogę być jutro na próbie, bo mam egzamin. No ale oczywiście każdy nauczyciel uważa, że jego przedmiot jest najważniejszy i ma w poważaniu przedmiot główny. No bo co z tego, że to szkoła profilowana, no nie? Literatura muzyki jest przecież "naj", więc dlaczego nie miałoby być czterech sprawdzianów pod rząd? I dlaczego ostatni (słuchowy!) nie miałby być w dzień wystawienia ocen? I o godz. 14.15? Po prostu żal. Nic tylko się załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:46, Ponury Żniwiarz napisał:

Nie nie moge:) Ale żeby nie zdawać w 1 gim trzeba sie skrajnie nie uczyć:P


heh, ja też w 1 gim. i jestem zagrożony tylko(aż?) z matmy(jutro zdaje, trzymajcie kciuki), ale u mnie w klasie jest 6 osób z matmy zagrożonych O.o...więc niezawsze chodzi o naukę, czasem też zależy od nauczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 22:19, temek napisał:

A jak tam u was z oceną z zachowania ? :D:D:D
Szczególnie jeśli chodzi o gimnazjalistów ;P

wzorowe :) - 1 gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 22:19, temek napisał:

A jak tam u was z oceną z zachowania ? :D:D:D
Szczególnie jeśli chodzi o gimnazjalistów ;P


Z zachowania trzymam się lepiej niz z ocenami :D
Średnia rok temu 45 - teraz 4,2
Zachowanie rok temu - wzorowe - teraz wzorowe :D
Jak jest sie spokojnym i na lekcjach się nie wyróznia to sie tak ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 22:30, wip_01 napisał:

Z zachowania trzymam się lepiej niz z ocenami :D
Średnia rok temu 45 - teraz 4,2
Zachowanie rok temu - wzorowe - teraz wzorowe :D
Jak jest sie spokojnym i na lekcjach się nie wyróznia to sie tak ma :D


Ja tam zachowanie mam zawsze gorsze od ocen
średnia rok temu 4,6 teraz ok 4,3
zachowanie rok temu poprawne teraz może uda mi sie wyciagnąć na....poprawne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:20, sferis napisał:

Pochwalcie się jakie macie średnie ocen ;>


Ja już się chwaliłem jak zdążono mi wypomnieć :-) ale teraz bardziej szczegółowo:

Polski: 5
Historia: 5
WOS: 5
Angielski: 5
Niemiecki: 4
Matematyka: 6
Fizyka: 6
Chemia: 6
Biologia: 6
Geografia: 5
Plastyka: 5
Technika: 5
Muzyka: 5
WF: 6
Religia: 5
Informatyka: 6

Jako, że religia i niemiecki nie liczą się do średniej, moja średnia wyniesie:
(6 * 6 + 8 * 5) / 14 = 5.429 (około)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować