Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Szukam bardzo starej strategii (na oko, kompletnie, pierwsza połowa lat 90., ale może to być też rok 96, 97). Z gry pamiętam niewiele, poza tym, że akcja miała miejsce w prehistorii, do wyboru było kilka "klanów", każdy z nich charakteryzował się innymi zdolnościami i jednostkami (na przykład niektórzy mieli tresowane dinozaury). W sumie, to taki przodek Primitive Wars, czy jak to się zwało. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, będę wdzięczny =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zomg, to chyba właśnie Jurassic War. Już samo to, że demo było na gamblerowej płytce mnie naprowadziło, bo właśnie (najprawdopodobniej) wtedy miałem z tym styczność. Hehs, dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejs gry na PC; zrecznosciowej (moze jakies mordobicie?) badz samochodowki najlepiej, w ktora moglbym grac we dwie osoby za pomoca dwoch gamepadow... Sa gry co obsluza mi dwa pady? (mam Logitech RumblePad 2 oraz... PSP z odpowiednim oprogramowanie, dzieki czemu moge uzywac go jako pada do gier na PC ;])...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dość starej gierki (sam grałem w nią gdzieś w 97-98). Sterowałem się statkiem(pojazdem?), zbierało się różne klucze aby otworzyć drzwi do reaktora(?) który należało zniszczyć i odnaleźć wyjście, po ucieczce, o ile mnie pamięć nie myli była cut-scenka o ucieczce w kosmos. I pamiętam też, że było miejsce pokrytą jakaś siecią czy coś w tym stylu z której wyskakiwali przeciwnicy.
Szukam jeszcze starocia z tego samego okresu, akcja rozgrywała się w metrze (można było nim jeździć) a na której stacji było wyjście na zewnątrz, lub blokowały się drzwi nie można było zwiać. To był jakiś FPS.
Poszukuje również 2 przygodówek, w jednej sterowało się królikiem, w pokoju była kula z rybką(to pamiętam:D),i można było przejść do WC przez kratkę wentylacyjną. Z 2 pamiętam, że też pochodziła z tego okresu i rozgrywała się w szkole.
Z góry dziękuje za pomoc,
Pozdrawiam,
Mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc szukam pewnej gry na GameboyaColora

Była to taka strzelanka. Były różne etapy. Raz się było w mieście, raz w jakichś zamkniętych pomieszczeniach. Widok był specyficzny. Chyba można by to uznać za rzut izometryczny ale nie zupełnie.

Wiem ,że szansa na to ,że ktoś zna jest taka jak żadna. Ale wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za multi ale przypomniała mi się ważna rzecz. Ta gra miała słowo "Dark" w tytule. Jak by ktoś wiedział to niech piszę. Dla mnie to była najlepsza gra w jaką grałem na Gameboya. Niestety się rozwaliła i poszła na gwarancję. (Aż dziwne ,że miała.) Ale nie było jej i dostałem co innego w zamian.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 21:04, peter000 napisał:

Ja szukam gry wyścigowej która ma charakter symulacyjny, ale nie toczy się na torach,
lecz po mieście. Jest taka wogóle?


Need For Speed: Shift, ale to dopiero jak wyjdzie za dwa miesiace ;] Zapowiada sie niezle, wiec troche jej oczekuje ;)

EDIT: Tu masz linka: http://en.wikipedia.org/wiki/Nfs_shift

EDIT2: Przypomnialo mi sie: Race Driver: GRiD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, kiedyś w nią grałem, robiło się czołgi, wkładało się do maszyny wytwarzającej owce i kamienie, maszyna to po jakimś czasie wyrzucała coś np: broń, nadajnik, gąsienicę lub kapelusz żołnierski, który dawał o 1 status wyżej(np. z szeregowego na starszego szeregowego), były czołgi jeżdżące po normalnej ziem, śniegu i wodzie, a i zapomniałbym dodać że bazę trzeba było chronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gry dla mojego młodszego brata . :P Niestety nie znam jej nazwy. :( W tej grze jeździło się zabawkowymi wyścigówkami na pilota. Wyskakiwało się nimi żeby zdobywać jakieś tam punkty kontrolne. Dalej nie pamiętam. Tylko tyle że grałem w nią jak byłem mały (ok. 5- 7 lat)
Proszę o pomoc. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu gry w, której to wersję demo zagrywałem się będąc małym xD

Tzn. chodziło się tam pamiętam po lesie takim czerwonym jeleniem (chyba :P) i można było pierdzieć np. xD i polowało tam się chyba na myśliwych, którzy to polowali na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 19:04, Chlorofil napisał:

Szukam tytułu gry w, której to wersję demo zagrywałem się będąc małym xD

Tzn. chodziło się tam pamiętam po lesie takim czerwonym jeleniem (chyba :P) i można było
pierdzieć np. xD i polowało tam się chyba na myśliwych, którzy to polowali na Ciebie.


Pewnie chodzi o Deer Avenger, zapewne 4 część ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się