Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Witam, szukam pewnej gry chyba Online. Coś na kształt RPG.
Gra była chyba ściągana przez Javę.
Chodziło w niej o to że budujesz chyba dom, zbierasz drewno i takie tam podobne, wszystko działo się w grafice 3D.
Nazywała się Worm Online, albo jakoś podobnie. Parę lat temu ją ściągałem ale mi nie poszła na starym komputerze, teraz sobie o niej przypomniałem ale jak wpisuje Worm Online, Worm RPG czy Worm Java w Google, to nie wyskakuje mi nic podobnego do jakiejkolwiek gry. Jeśli ktoś wie coś na jej temat, to proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam darmowej wciągającej z ładną grafiką gry MMORPG. Największy nacisk kładę na grafikę, a nie na grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMORPG charakteryzują się średnią, lekko mówiąc, grafiką. Ale co Ci z pięknej gry z zerową grywalnością? Polecam Lineage 2, grafika ładniejsza, niż w większości MMO (pomimo upływu 6-7 lat od koreańskiej premiery), a grindu w tak przyjemnym wydaniu nie spotkasz nigdzie indziej. A, i jest płatna, ale pierwszy miesiąc darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W L2 grałem i graficznie jest dla mnie brzydka. Dlatego właśnie się Was pytam, czy może istnieje darmowa gra MMO która miała by mieć chodź tak dobrą grafikę jak WoW. A to że wolę w tym przypadku grafikę od grywalności to moja sprawa. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:55, Gumisiek2 napisał:

No to zostaje Ci Tibia ;] W takim razie AoC, przy pisaniu poprzedniego posta nie wziąłem
tego pod uwagę.


Ale ja pytałem o darmowe gry MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 00:10, Kraju napisał:

Ale ja pytałem o darmowe gry MMORPG.

Darmowe MMORPG, podobny do WoW''a - Runes of Magic. Swego czasu zdobył sporą popularnośc, sam też trochę pograłem. Pograj chwile, może się do niego przekonasz.

PS. W ogóle to piszesz w złym temacie, poszukaj tematu o darmowych grach MMO, albo o grach polecanych przez innnych gramowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 00:10, Kraju napisał:

> No to zostaje Ci Tibia ;] W takim razie AoC, przy pisaniu poprzedniego posta nie
wziąłem
> tego pod uwagę.

Ale ja pytałem o darmowe gry MMORPG.


Runes of Magic to praktycznie zerżnięty WoW (podobnież), także w grafice. A jeszcze lepszą grafe ma perfect world, ale to już w temacie o darmowych MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 00:33, tomas92 napisał:

PS. W ogóle to piszesz w złym temacie, poszukaj tematu o darmowych grach MMO, albo o
grach polecanych przez innnych gramowiczów :)


Ale to temat o szukaniu gier, a ja właśnie szukam gry. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:01, Kraju napisał:

W L2 grałem i graficznie jest dla mnie brzydka. Dlatego właśnie się Was pytam, czy może
istnieje darmowa gra MMO która miała by mieć chodź tak dobrą grafikę jak WoW. A to że
wolę w tym przypadku grafikę od grywalności to moja sprawa. xD


Brzydka? Od C4 gram i nie narzekam, shadery sobie najpierw ustaw na maxa :P
I faktycznie to nie jest odpowiedni temat.

Szukałbym coś w klimatach sf, ale nic z nowośći od roku 2007/8, bo raczej mi nie pójdzie.
Btw, jakie jrpg oprócz FF wyszły na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam nazwy rosyjskiej gry sci-fi "strategiczo-RPG". Było się tam chyba pilotem własnego statku kosmicznego i kolonistą. Recenzja chyba była gry.wp.pl lub gry.interia.pl. Gra był dostępna w polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się