FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ech, a od czego jest allegro? Tam za nie całe 80zł masz nówkę razem z przesyłką. A BioShock może nawet uda Ci się kupić za 60zł nówkę. Sklep gram.pl nie jest za ciekawy, a jeśli nie masz zaufania do allegro (w co wątpie, bo ryzyka praktycznie nie ma) to polecam wirtus.

http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=10580
http:// wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=10670

Nie kierujcie się zawsze sklepem gram.pl ;]
Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 21:07, Kizibono napisał:

Ostatnio dużo sobie myślałem nad sprawieniem sobie jakiejś gry no i czytałem czytałem
o grach i wiele dobrego słyszałem o : Call of Duty 4 i BioShock i tu się nasuwa moje
pytanie co mam robic ??
Kupic BioShock czy Call of Duty 4 a może zaczekac na gre The Club czy zaczekac na Debil
May Cry 4 ?? i tu jest mój problem nie wiem co robic czekam na rady z góry dzięki :)

Ja bym wziął Bioshocka. Ale popatrz na ceny na wirtusie , jest teraz sporo promocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:35, songossj10 napisał:

ja kupil bym gre Dragon Ball Z bo jestem najwiekszym fanem DBZ

To jest nas dwóch:D
Powinni zrobic tą gre na PC a nie tylko na konsole, nie licze DB mugen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:35, songossj10 napisał:

ja kupil bym gre Dragon Ball Z bo jestem najwiekszym fanem DBZ


Czy to jest odpowiedź na którekolwiek z pytań zadane w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam Call Of Duty 4, jeśli masz zamiar grać w multi. Sam single również świetny.
Reszta gier też świetnie się zapowiadają. Bioshock''a też warto. Ale zaczął bym od CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 15:28, AdamJam napisał:

Mam takie pytanie, czy warto kupić PoP Dusza Wojownika?


Jasne, warto. Świetny klimat, efektowne i satysfakcjonujące walki, ogólnie bardzo dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 15:08, kedzior141 napisał:

Szczerze polecam Call Of Duty 4, jeśli masz zamiar grać w multi. Sam single również świetny.
Reszta gier też świetnie się zapowiadają. Bioshock''a też warto. Ale zaczął bym od CoD4.


No właśnie dużo słyszałem o tej grze i o tej i właśnie w tym problem xD no cóż muszę się zastanowic :) i zbierac kase :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a co sądzicie o grze Condemned: Criminal Origins ?? ponoc fajny, mroczny FPS czy to prawda co o nim sadzicie ponieważ zastanawiam się czy nie kupic jeszcze teraz jest w TopSeler (albo będzie) to drogi nie będzie więc co o nim sądzicie z góry dziękuje za odpowiedzi :)

(Sory za post pod postem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:35, songossj10 napisał:

ja kupil bym gre Dragon Ball Z bo jestem najwiekszym fanem DBZ

Czekam na grę, na pc: nie kolejnego mugena, a coś lepszego, ale jak na razie wychodza tylko na konsole :.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca taki zwykły FPS. Niby jest tam broń palna, ale rzadko, a do tego amunicijj praktycznie nie ma. Głónie polega tam na walce różnymi deskami, siekerami, płakami, metalowymi rurkami etc. Klimat, owszem jest ponury, ale nie jest jakiś bardzo straszny horror. Ogólnie ciekawa gierka i jak lubisz mroczne klimaty to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:35, songossj10 napisał:

ja kupil bym gre Dragon Ball Z bo jestem najwiekszym fanem DBZ


Jeżeli jesteś wielkim fanem DBZ to z czystym sumieniem mogę ci polecić "Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3" na PlayStation2 !

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:10, rafekx 12 napisał:

CZesć szukam czegos w stylu Crysisa i Gears of War czy Turok to coś odpowiedniego?Będe
wdzieczny za odp.Pozdro

Turok jest dobrą grą, ale nie takim hitem na jaki go zapowiadano, twórcy zmarnowali duży potencjał. To na pewno nie ten poziom co Crysis i GoW. Zależy czego od Turoka oczekujesz. Z nowości polecam CoD''a 4 lub UT3. Ze starszych gier Far Cry''a albo CoD''a 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:27, ryczypisk napisał:

assasin creed czy front line??????


moim zdaniem zdecydowanie Ac, ma super klimat,jednego z najlepszych bohateró w histori gier,ciekawą fabułe i super grafe,no ale tez niezłe wymagania...ale moim skromnym zdaniem zdecydowanie AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się