FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2009 o 15:51, jcl99 napisał:

Szukam jakiegoś fajnego FPS''a


W RF nie grałem, więc się nie wypowiem, jednak z własnego doświadczenia powiem, że jeśli szukasz strzelanki z genialną fabułą i równie genialnym klimatem zaopatrz się w S.T.A.L.K.E.Ra Cień Czarnobyla i najlepiej od razu ściągnij darmowy mod Oblivion Lost - gwarantowane niezapomniane emocje :P. Sama gra z wyjątkiem kilku etapów nie jest zbyt straszna, panuje jednak dość ciężki, ponury klimat. Chyba, że zapuszczasz się w głąb Zony w środku nocy (polecam magazyny wojskowe, opuszczona wioska, z modem Oblivion Lost) to już inna para kaloszy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 19:02, Ezio napisał:

I teraz mam dylemat, bo mam 5 dych, a mam do wybory Mirrors Edge, albo Dead Space:/


W Mirrorsa nie grałem, ale DS mogę polecić z czystym sumieniem i portfelem. Bardzo fajna space opera opowiadająca o tragicznych losach zakochanych w sobie Isaacu i kilku smutnych kosmitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 19:02, Ezio napisał:

I teraz mam dylemat, bo mam 5 dych, a mam do wybory Mirrors Edge, albo Dead Space:/

Identycznie jak Shlafrok tegze bardzo polecam ta gre, bardzo klimatycznia i ogolnie very good

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 19:13, Gumisiek2 napisał:

Klimat na korzyść Dead Space, ogólnie ciężko wybrać, ale jednak ME odchodzi na drugi
plan ;]

W ME bardzo chciałem zagrać rok temu, ale że było dużo premier odpuściłem. A Dead Space, bo lubię TPP, i chcę poznać ten mroczny, straszny klimat Horroru. A jakie to Dead Space? Bardzo straszne? Takiego co prawie nigdy nie wystraszył komputer to co?(Bo nie grałem w straszne gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 19:32, Ezio napisał:

W ME bardzo chciałem zagrać rok temu, ale że było dużo premier odpuściłem. A Dead Space,
bo lubię TPP, i chcę poznać ten mroczny, straszny klimat Horroru. A jakie to Dead Space?
Bardzo straszne? Takiego co prawie nigdy nie wystraszył komputer to co?(Bo nie grałem
w straszne gry)


Dla mnie Dead Space ma klimat wprost świetny. Wiele razy grając poczułem dreszcz na moich plecach ;) Bierz Dead Space, bo to bardzo fajnie zrobiona produkcja^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 19:32, Ezio napisał:

W ME bardzo chciałem zagrać rok temu, ale że było dużo premier odpuściłem. A Dead Space,
bo lubię TPP, i chcę poznać ten mroczny, straszny klimat Horroru. A jakie to Dead Space?
Bardzo straszne? Takiego co prawie nigdy nie wystraszył komputer to co?(Bo nie grałem
w straszne gry)

Ja osobiście też go polecam bo mimo że mnie osobiście mocno nie wystraszył(najwyżej kilka skoków ciśnienia) ale to pewnie przez to że z writualnym horrorem jestem już wiele lat. Ale ogólnie podejrzewam że ta gra będzie bardzo dobra dla kogoś kto nawet z tym zaczyna bo jest bardzo klimatyczna ale nie odrzuca niewprawionych, a wręcz zachęca do dalszej gry. No i od rozgrywki nie odrywa niepotrzebny interface (wszystko wyświetla się "na" kombinezonie lub broni)

Edit
Niżej: Bawisz się w Pawlo że rzucasz losowe tytuły nawet nic o nich nie mówiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 19:41, SongoX napisał:

Wiele razy grając poczułem dreszcz na moich plecach ;)


Sądząc po te buźce na końcu stwierdzam, że to była ironia. Dobrze twierdzę? Bo ta gra kompletnie nie jest straszna. Straszna to jest ulica po 23 u mnie na starym mieście, a ta gra to po prostu nudny TPP, może nie tyle co nudny co przewidywalny, jako gra TPP jest bardzo dobrą grą, tylko ten brak skakania... A jako gra horror się nie sprawdza, nie wiem może to ja mam tak w tej mej głowie naje***, że przez pół seansu filmu "30 dni mroku" się śmiałem na głos, że ludzie mnie musieli uspokajać. Tak ogólnie to Dead Space to bardzo dobry TPP, z latającymi na wszystkie strony kończynami i bryzgającą na kilometry krwią.

Ezio - na twoim miejscu brałbym ME, chociaż trudno jest porównywać grę taktyczno-roleplaingową (swą drogą z bardzo fajną fabułą) z grą w której chodzi o odcinanie kończyn. Może ME to niest taka gra jakie Bioware robił kiedyś (BG), ale jednak jest to bardzo dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 20:34, Markush napisał:

Sądząc po te buźce na końcu stwierdzam, że to była ironia. Dobrze twierdzę? Bo ta gra
kompletnie nie jest straszna.

A mnie kilka razy wystraszył. I co? Jestem gorszy od Ciebie? Czy DS straszy czy nie to kwestia już samego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2009 o 20:36, Grinczar napisał:

A mnie kilka razy wystraszył. I co? Jestem gorszy od Ciebie? Czy DS straszy czy nie to
kwestia już samego gracza.


Gdzie, powiedz, albo napisz mi gdzie ja do ciemnej napisałem, że ci co się bali DE są gorsi ode mnie, to tak jak bym powiedział teraz, ze: "Ha, wy to wymiękacie, ja to jem na śniadanie miskę papryczek czili i poijam super ostrym keczapem." To czy coś jest straszne, czy ostre zależy od osoby która w to gra, to je, zgadzam się z tym jak najbardziej, ja tylko piszę, że dla mnie ta gra nie była straszna i raczej inni nie powinni się bać tego, może napisałem to trochę mało przystępnie i używając wielu skrótów myślowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 20:27, Tomoya-kun napisał:

> W ME bardzo chciałem zagrać rok temu, ale że było dużo premier odpuściłem. A Dead
Space,
> bo lubię TPP, i chcę poznać ten mroczny, straszny klimat Horroru. A jakie to Dead
Space?
> Bardzo straszne? Takiego co prawie nigdy nie wystraszył komputer to co?(Bo nie grałem

> w straszne gry)
Ja osobiście też go polecam bo mimo że mnie osobiście mocno nie wystraszył(najwyżej kilka
skoków ciśnienia) ale to pewnie przez to że z writualnym horrorem jestem już wiele lat.
Ale ogólnie podejrzewam że ta gra będzie bardzo dobra dla kogoś kto nawet z tym zaczyna
bo jest bardzo klimatyczna ale nie odrzuca niewprawionych, a wręcz zachęca do dalszej
gry. No i od rozgrywki nie odrywa niepotrzebny interface (wszystko wyświetla się "na"
kombinezonie lub broni)

Edit
Niżej: Bawisz się w Pawlo że rzucasz losowe tytuły nawet nic o nich nie mówiąc?

Więc... Dead Space. Jeśli dostaje od was takie pochwały... Chociaż, jeszcze muszę to przemyśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 20:58, Rafcio03 napisał:

Czy opłaca się kupić GTA IV na ps3 za 50zł??

50zł? Jasne że tak.

Gierka może i już długi czas temu wyszła ale jeśli do tej pory nie zagrałeś w najnowszą odsłonę GTA to już najwyższy czas za taką cenę? Od razu ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:06, Slappy napisał:

> Czy opłaca się kupić GTA IV na ps3 za 50zł??
50zł? Jasne że tak.

Gierka może i już długi czas temu wyszła ale jeśli do tej pory nie zagrałeś w najnowszą
odsłonę GTA to już najwyższy czas za taką cenę? Od razu ! ;)

Dzięki ;]
Ps3 mam od niedawna i dopiero poprzechodziłem te gratisowe xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam strzelanki popularnej przez sieć:

Call of Duty Modern Warfare
TF2
CSS
CS 1.6
BF2
ET:QW
UT3
GOW
L4D


SZUKAM COŚ NAPRAWDĘ ODJECHANEGO, CZEGOŚ, CO MI ZAŁATWI DUŻO FUNU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:41, Vathored napisał:

Szukam strzelanki popularnej przez sieć:

Call of Duty Modern Warfare
TF2
CSS
CS 1.6
BF2
ET:QW
UT3
GOW
L4D


SZUKAM COŚ NAPRAWDĘ ODJECHANEGO, CZEGOŚ, CO MI ZAŁATWI DUŻO FUNU.

Call of juarez 1 i 2. Pierwsza i druga świetne w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się