FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2009 o 22:42, MarianoG napisał:

Co jest lepsze na multi? COD 4 czy COD 5?

COD 4 na multi bije na głowę COD 5. Wiem co mówię bo mam znajomych którzy profesjonalnie grają w COD''a. Także leć do sklepu i kupuj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 00:04, deih napisał:

> Co jest lepsze na multi? COD 4 czy COD 5?
COD 4 na multi bije na głowę COD 5. Wiem co mówię bo mam znajomych którzy profesjonalnie
grają w COD''a. Także leć do sklepu i kupuj :).

Tak dobrze mówi CoD 4 w multi jest ile lepszy :] Wiec moim zdaniem tez kupuj CoD''a 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 22:42, MarianoG napisał:

Co jest lepsze na multi? COD 4 czy COD 5?

CoD4 :) O wiele lepiej zbalansowane mapki, bronie i ogólnie jakoś mi się przyjemniej gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest na temat, ale chce kupić drakensang przez gram-pl (przez neta kupuje pierwszy raz), mam na nim 50 zł, które chce na ten zakup przeznaczyć i nie mogę ich użyć ponieważ prosi mnie o kupon promocyjny, a ja nie wiem skąd go wziąć. Napiszcie co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 10:06, raUYbbhqkrychu napisał:

Może to nie jest na temat, ale chce kupić drakensang przez gram-pl (przez neta kupuje
pierwszy raz), mam na nim 50 zł, które chce na ten zakup przeznaczyć i nie mogę ich użyć
ponieważ prosi mnie o kupon promocyjny, a ja nie wiem skąd go wziąć. Napiszcie co mam
zrobić.

A czemu niby nie ten temat? Trafiłeś prawie idealnie :) Z tych wplnów nie możesz całkowicie przeznaczyć na zakup gry tylko częściowo czyli dzięki nim możesz mieć tylko zniżkę. :( Więc całe 50zł nie możesz przeznaczyć na zakup tej giery...Też kiedyś myślałęm że można z nich kożystać jak z normalnej kasy a to tylko zniżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 10:06, raUYbbhqkrychu napisał:

Może to nie jest na temat, ale chce kupić drakensang przez gram-pl (przez neta kupuje
pierwszy raz), mam na nim 50 zł, które chce na ten zakup przeznaczyć i nie mogę ich użyć
ponieważ prosi mnie o kupon promocyjny, a ja nie wiem skąd go wziąć. Napiszcie co mam
zrobić.


Trochę chaotyczna ta twoja wypowiedź, pisz trochę dokładniej, ale chodzi ci o wPLN ??? czy i PLN
bo Darkensang kosztuje trochę więcej. Ale jeżeli chodzi ci o wPLN to masz określoną liczbę jaka możesz przeznaczyć na ten zakup zazwyczaj jest to 10wPLN ale czasem można przeznaczyć więcej, to zależy od gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, ale zdążyłem się zgubić :(
Czy ktoś może wytłumaczyć dokładniej o co chodzi z tym wPLN ?
Mam 53 złote wirtualnej kasy i chę kupić przez gram.pl nowa część Guild Wars, która kosztuje 41 zł. Ile mogę przeznaczyć kasy wirtualnej a ile muszę wydać rzeczywistej gotówki ?
Wytłumaczcie to jak najproszciej bo dopieor w to wchodze i nie orientuje sie jeszcze w tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 10:32, muminek1991 napisał:

wybaczcie, ale zdążyłem się zgubić :(
Czy ktoś może wytłumaczyć dokładniej o co chodzi z tym wPLN ?
Mam 53 złote wirtualnej kasy i chę kupić przez gram.pl nowa część Guild Wars, która kosztuje
41 zł. Ile mogę przeznaczyć kasy wirtualnej a ile muszę wydać rzeczywistej gotówki ?
Wytłumaczcie to jak najproszciej bo dopieor w to wchodze i nie orientuje sie jeszcze
w tym :(

Nie wiem które Guild Wars jest nowe ale wytłumacze ci to na przykładzie Nightfall.Normalnie kosztuje ona 59,90 ale możesz wykorzystać 13wplnów i będzie kosztowała 46,90.Czyli: wirtualna kasa daje ci tylko możliwoś częściowego zapłacenia za gry a większą część ceny musisz zapłacić...Cóż , takie życie...Myśle że prościej się nie da... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 23:39, edzio13 napisał:

No i kupiłem.


Myślę, że dobry wybór, ewentualnie to BiA tak średnio mi pasuje no ale oczywiście to kwestia gustu. :) Tak czy siak życzę miłej gry. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam takie pytanie : )
Co sądzicie o grze Saints Row 2 ? Grałem w pierwszą część na xboxie 360 i gra nieziemsko przypadła mi do gustu : )
Drugą część chcem sobie sprawić na ps3 i stąd pytanie, czy gra daje rade ? Jak z nią jest, nadal ma czasami problemy z płynnością? Jak wypada multi ? Z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 11:12, Budo napisał:

/.../

Temat ogólny o wpln
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=122&u=744

pomoc wpln
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=16

wystarczy poczytać ;]


Dziękuję za wytłumaczenie o co chodzi. Tera już wiem, że to nie jest takie kolorowe jak mi sie wydawało, ale i tak lepsze takie rozwiązanie niż żadne. Przynajmniej można pokryć koszty wysyłki o to już coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 12:39, Qbasmok007 napisał:

No to ja mam takie pytanie : )
Co sądzicie o grze Saints Row 2 ? Grałem w pierwszą część na xboxie 360 i gra nieziemsko
przypadła mi do gustu : )
Drugą część chcem sobie sprawić na ps3 i stąd pytanie, czy gra daje rade ? Jak z nią
jest, nadal ma czasami problemy z płynnością? Jak wypada multi ? Z góry dzięki za odpowiedz
i pozdrawiam : )


Jeśli pierwsza część Ci sie tak podobała to tym bardziej druga część. Tak jak w przypadku GoW2 - wiecej tego samego i lepiej choć słyszałem głosy o jakiś zgrzytach. A i tryb coop rlz.
Te problemy to chyba były ale na konkurencyjnej konsoli. W wersji na PS3 są jakieś błedy kolizji, np. po przejechaniu przechodnia ten wtapia sie w samochód o-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o podanie tytułów jakichś ciekawych Fpsów, gier sportowych i samochodówek na takowy zestaw:
Procek 1,82 Ghz Amd Sempron 2500+
1024 Mb Ram
GeForce Fx 5600 256 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 14:20, heaton 1992 bdg napisał:

Prosiłbym o podanie tytułów jakichś ciekawych Fpsów, gier sportowych i samochodówek na
takowy zestaw:
Procek 1,82 Ghz Amd Sempron 2500+
1024 Mb Ram
GeForce Fx 5600 256 mb


1. Call of Duty 1 i 2 - raczej pójdzie
2. Need for speed Underground 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 14:20, heaton 1992 bdg napisał:

Procek 1,82 Ghz Amd Sempron 2500+
1024 Mb Ram
GeForce Fx 5600 256 mb


Noo jak to nie Call of Duty 1 i 2 będzie pięknie śmigać :D Ja grałem w nie na gorszym sprzęcie i wszystko działało normalnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się