FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 19:23, piotr961103 napisał:

Opłaca się kupić Tom Clancy''s Rainbow Six: Vegas 2 ?


Jeśli lubisz takie taktyczne strzelanki to tak:) Gra zbierała swgo czasu całkiem niezłe oceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:16, mr chief napisał:

ja radzę kupić ( chociaż pewnie każdy to ma) fallouta 3 i gta IV. Ostatnio kupiłem sobie
nowego prince of persie i na początku jest fajny a potem robi sie cholernie nudny...
Dusza Wojownika była owiele lepsza.


GTA IV? Chyba nie mówisz o wersji na PC? Bo jej to chyba komputer o skali mainframe nie uciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:24, rafekx 12 napisał:

> Opłaca się kupić Tom Clancy''s Rainbow Six: Vegas 2 ?

Jeśli lubisz takie taktyczne strzelanki to tak:) Gra zbierała swgo czasu całkiem niezłe
oceny...

Na ile godzin starcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić najnowszego Prince of Persia? Nie jestem fanatykiem serii, Księciunia uwielbiam, ale nie wiem jak to jest z najnowszą częścią. Chodzi mi głównie o to, czy ta gra jest długa i relaksująca- do wytwarzania adrenaliny mam inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo krótka (około 8 godzin) i równieżbardzo łatwa. Ma jednak dosyć ciekawą fabułę i można sięprzy niej zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:59, capral napisał:

Widocznie grasz w słabe gry...

Taa slabe gry sam grasz w slabe gry
Nudza mi sie prawie wszystkie FPS- CoDy (chociaz 4 i 2 udalo mi sie przejsc, bo nie byly dlugie:P) BFy Crysisy (wlaczajac w tym Far cry''ie chociaz w pierwszego gralem nawet dlugo) i inne
Np kupilem Gears of war znudzil mi sie po godzinie (pozniej gralem tylko sporadycznie), UT3 i UT2004 - podobnie, przy czym troche poznie niz GoW i gralem jeszcze w multi bo w końcu to UT
To samo z RPGami (wyjatkiem jest seria Gothic), jedynie strategie i gry sportowe mnie trzymaja na dluzej...
Poza tym nie gram duzo na kompie moze ok godzine dziennie nawet mniej wiec nawet gdybym chcial to nie mialbym czasu zadnej wiekszej przejsc.
Co nie zmienia faktu ze i tak wiele gier mi sie szybko nudzi, nawet tych mniejszych. Na szczescie zawsze pozostaje multi:P
BTW sam grasz w slabe gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd ty człowieku możesz wiedzieć, w jakie gry ja gram?! Skoro większość gier ci się nudzi, to po h*j instalujesz następne, skoro i tak prawdopodobnie cię znudzą. Weź sobie kup jakąś dobrą grę internetową, jeśli tak bardzo lubisz multi a nie użalaj się na forum. Spróbuj np. CS''a, bo większość młodzieży teraz w to gra.

PS. A następnym razem nie obrażaj innych forumowiczów, bo nie wolno tego tutaj robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam napisales ze gram w slabe gry po czym ja napisalem ze ty grasz w slabe, rozumiem ze bez pomocy rodzicow ciezko ci zrozumiec cokolwiek? Bo na to wygląda
Mam CSa Source''a gralem w niego troche i mi sie znudzil i go wywalilem z dysku.
Poza tym nie przeklinaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no kolego,
Po piersze napisałem, że grasz w słabe gry, stwierdzając tylko fakt, o którym ty sam napisałeś( mi sie gry nudza po 2 godzinach grania w single ).
Po drugie znowu mnie obrażasz, jeśli jescze raz to powtórzysz, zgłoszę to któremuś z modów.
Po trzecie, czy ja przeklinam? Gwiazdki stawia się właśnie po to, aby nie przeklnąć.

Zakończe ten spam, w którym uczestniczyłem nie z własnej woli zadam pytanie:
W CDA Dead Space został wybrany grą roku. Czy naprawdę ta gra jest aż tak dobra? Czy opłaca się ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co wiem wygwiazdkowane przeklenstwo to wciaz przeklenstwo:D Aha i fajnie ze mi grozisz modami, skoro tak to wysyłam formularz z linkiem do posta z tym przeklenstwem bo łamiesz regulamin
dobranoc aha nie gram w slabe gry, moze ty grasz w slabe gry ale ja gralem w najlepsze gry i i tak mnie nudzily:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boshe! Dziecko drogie - dorwałeś sie do kompa i do neta po raz pierwszy w życiu?? Z twojego posta rzeczywiście można wywnioskować, że grasz w słabe gry, po czym ty się obrażasz i wciągasz w oftopa capral-a. A najlepszy jest txt:"skoro tak to wysyłam formularz z linkiem do posta z tym przeklenstwem bo łamiesz regulamin". Gwiazdki w piśmie to coś takiego jak takie piiiiiib w teleizji, by nie było przekleństw. I to ty obraziłeś chamsko caprala mieszając do tego rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam Twoje bezsensowne posty, i przypomina mi się złota myśl "Świat schodzi na psy, a razem z nim Ty". Grasz w najlepsze gry, to znaczy jakie? Wszystkie? Bo dla mnie każda gra w czymś jest najlepsza. A jak Cię nudzą, to kto Ci je broni kupować? Mnie gry nigdy nie nudzą, bo zawsze jest w nich coś, do czego chce się wracać.
PS: Proponuję jeszcze zagrać w grę "W poszukiwaniu zagubionych kropek i znaków interpunkcyjnych"- wiesz, takie ogonki pod literkami. Ale i ta gra pewnie Ci się znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze koles zawolal swojego kumpla i teraz beda probowac we dwójke
Po co sie wtracasz w nie swoje sprawy? Wygwiazdkowane przeklenstwo to nadal przeklenstwo to bylo juz pare razy poruszane na forum.
Poza tym nastepne twoje posty bede ignorowal bo nie rozmawiam z tobą tylko z nim a ty sie niepotrzebnie wpychasz tam gdzie cie nie chca
Poza tym juz pozno nie powinienes spac? "boshe" świadczy o wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Mass Effect w korzystnej cenie 79pln i jestem pod wrażeniem, jeżeli ktoś lubi RPG z elementami taktycznego FPS-a to gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w wiele swietnych gier i wymienilem pare z tych nowszych i mimo ze mnie nudza szybko w singlu to kupuje wiele dla multi:) JA tez mam are gier w ktorych jest cos i warto do nich czasami wracac ale na dluzsza mete wiekszosc laduje na polce i niestety w nie nie gram wiecej:/ Dla mnie nie kazda jest w czyms najlepsza moze dlatego ze jestem normalny
PS: Przyczepianie sie do braku znakow interpunkcyjnych na forum jest oznaka dojrzalosci- naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, piszesz do mnie w stylu "Kali chce jeść, Kali chce sra*". Napisz zdanie ze znakami, proszę! Wiesz jak to wieśniacko się czyta? Nie wiesz czy tu powinien być znak, czy nie a wszystko odbija się na nadwacy- w tej sytuacji Tobie.
PS:A jeżeli nie rozómójeż mojego tokó myślenia, zwruć siem do słofnika, tam napeewno coś znajdzież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mój kumpel - t tylko gramowicz. A co do wpychania się - gdy się czyta twoje posty to ma się ochotę kopnąć Cię(tutaj dałbym gwiazdki, ale to straszne przekleństwo, które zchańbi mnie do końca życia!!!). Aha, co do wieku - widać, że to ty jakiś taki małolat co do kompa sie dostał jesteś. Bo uparłeś się, że prze***ństwo z gwiazdkami to takie samo przekleństwo jak bez. Ty tak twierdzisz i tak musi być! I kropka! A ignorować posty sobie możesz, mi to tam zwisa, jak nie posłuchasz ani mnie, ani nikogo innego. Dzieci już takie są.

Pablor - Gratuluję! Dobra cena za świetną grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yeah zacznijmy od tego że ETQW i COD 4 to zupełnie inne gry i pewnie dlatego mi się COD nie podoba, owszem sens ma porównanie z BF tyle, że mi bardziej podoba się ETQW, dlaczego ? głównie dlatego że obie frakcję są bardziej zróżnicowane, mapy ciekawsze a system celów głównych i pobocznych w Quake Wars świetnie ogniskuje akcje w każdej sekundzie gry, nie ma szukania się po mapie czy nudy. W BF dwa tysiące coś tam podobał mi sie tryb "tytana" i tyle... poza tym i CODa i ETQW wydało Activision i... dojrzałość przychodzi z wiekiem ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się