FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2010 o 22:32, SongoX napisał:

> Z kontem nie ma problemu, bo już się zabezpieczyłem w tym względzie dawno temu i
teraz
> nie mam problemów z tym ;)

Osoby, które znam i pierwszy raz grały w ten tytuł były zachwycone, czyli nie trzeba
być fanem serii, żeby gra się podobała. Większość SF4 chwali. Jednak nie dla mnie ta
gra. Ty będziesz się przy niej z pewnością dobrze bawił :P


Dzięki za odp :) Właśnie zamówiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam pytanie czy lepiej kupić 2 gry z promocji wtedy byłby to ME2 i Skate 3, czy Alan Wake? Z jednej strony miałbym 2 gry w cenie prawie takiej jak Alan Wake, z drugiej Alan Wake to jedna z gier na które czekałem dosyć długo. Dużo tracę, jeśli nie grałem w ME1? Tzn. Czy da się coś zorientować, bo, że powinno się najpierw zagrać w 1, ale tak pytam. No i ostatnie pytanie, czy Skate 3 się szybko nudzi? W TH kiedyś pocinałem godzinami (o proskater 4 chodzi :)), ale w końcu poziom trudności był taki, że po 15 razie spróbowania zebrania napisów "COMBO" od jakiegoś pijaka mi się znudziło jak jest tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to radziłbym ci wziąć Alana Wake . To na pewno solidny tytuł warty zagrania na pewno.(wiem że na pewno dla ciebie ciężka sytuacja z tym spoilerem od mitshoo jest :/ ale warto zagrać myślę)

ME2 lepiej grać w niego na PC ale z sejwami z jedynki wgranymi. Bo dla kogoś kto nie zna poprzedniej części to raczej się nie opłaca. Dużo postaci się spotyka z pierwszej części i w ogóle.

A Skate 3 to już w ogóle odgrzewany kotlet. Odpuść go lepiej sobie. Ja żałuje że drugą część kupiłem. Moim zdaniem EA mogło wydać tylko jedną część i wspierać ją z DLC. No ale wiadomo kasa. Żadnych zmian w rozgrywce. Jedyna różnica między 1 a 2 i 3 to możliwość zdejmowania deski i chodzenia no i jeszcze ustawianie sobie ramp i w ogóle.
Ściągnij sobie demo Skate 3 jak chcesz ale ja ci odradzam kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 08:55, Slappy napisał:

Szczerze to radziłbym ci wziąć Alana Wake . To na pewno solidny tytuł warty zagrania
na pewno.(wiem że na pewno dla ciebie ciężka sytuacja z tym spoilerem od mitshoo jest
:/ ale warto zagrać myślę)

ME2 lepiej grać w niego na PC ale z sejwami z jedynki wgranymi. Bo dla kogoś kto nie
zna poprzedniej części to raczej się nie opłaca. Dużo postaci się spotyka z pierwszej
części i w ogóle.

A Skate 3 to już w ogóle odgrzewany kotlet. Odpuść go lepiej sobie. Ja żałuje że drugą
część kupiłem. Moim zdaniem EA mogło wydać tylko jedną część i wspierać ją z DLC. No
ale wiadomo kasa. Żadnych zmian w rozgrywce. Jedyna różnica między 1 a 2 i 3 to możliwość
zdejmowania deski i chodzenia no i jeszcze ustawianie sobie ramp i w ogóle.
Ściągnij sobie demo Skate 3 jak chcesz ale ja ci odradzam kupno.



Ja się z tobą nie zgodzę. Skate 3 najlepsza z części, na allegro możesz ją kupić już za 120 zeta, ale poczekał bym aż spadnie poniżej 100 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Z jednej strony aż żal nie skorzystać, żeby mieć 2 gry w cenie jednej, a z drugiej świetny Alan Wake tylko, że 1 i to na jakieś 10-15h za to fabularnie napakowany. Ciężki wybór, najchętniej kupiłbym wszystko, ale cóż nie będę grał w 3 gry na raz :). W Skate 3 nigdy wcześniej nie grałem, więc ja tam nie będę widział czy odgrzewany kotlet czy nie, ale jak jest z monotonią zadań? Skate 1, albo 2, w któreś demo grałem i mi się podobało, ale właśnie boje się, że będzie jak z każdą grą "Skejterską" czyli po 15 razy wykonywać durną misję sprowadzającą się do slajdu i od czasu do czasu jakaś nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, tym razem szukam gry dla mojej... mamy ^^ Lubi horrory i shootery, Silent Hille i Feara przeszła na wylot. Left 4 Dead ani MW2 jej nie podchodzi, więc co polecacie? W rachubę wchodzi tylko pecet, więc Alan Wake odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 12:16, kamyk95 napisał:

Witam, tym razem szukam gry dla mojej... mamy ^^ Lubi horrory i shootery, Silent Hille
i Feara przeszła na wylot. Left 4 Dead ani MW2 jej nie podchodzi, więc co polecacie?
W rachubę wchodzi tylko pecet, więc Alan Wake odpada.

Dead Space, Clive Bakers Jericho? Pogratulowac dyplomowej rodzicielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień znów gry w Biedronce ;) Myślę nad MotoGP 08 i FlatOut Apokalipsa - o ile FlatOuta znam, bo grałem w 1 i 2, to o MotoGP 08 niewiele wiem. Co myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 21:34, barth89 napisał:

Za tydzień znów gry w Biedronce ;) Myślę nad MotoGP 08 i FlatOut Apokalipsa - o ile FlatOuta
znam, bo grałem w 1 i 2, to o MotoGP 08 niewiele wiem. Co myślicie? :)

A mógłbyś zarzucić jakimś linkiem z listą gier, które będą w sprzedaży za tydzień w biedronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 21:38, SongoX napisał:

A mógłbyś zarzucić jakimś linkiem z listą gier, które będą w sprzedaży za tydzień w biedronce?


-Juice2:Hot Import Nights
-Sega Rally
-Flatout Apokalipsa
-MotoGP08
-Stranglehold
-EARTH
-Two WORLDS
-GORE
-FREAKOUT
-KRÓL FUTBOLU

Myślę też nad Strangleholdem. Ogólnie to kiepsko tym razem w Biedronce. Mało ciekawych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 21:45, barth89 napisał:

/.../

Oo wielkie dzięki :P
Ja zastanowię się nad Juiced 2 i Stranglehold. Jak dobrze, że nie kupił tej drugie gry kiedyś za 50 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję pomocy w doborze gry. Nudzi mi się powoli MW 2, tak gra roi się od cziterów. Jaką grę radzicie mi kupić z dosyć długim singlem do 15h gdzieś tak. Od razu mówię rpg-i odpadają i przygodówki też ? Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 22:04, sliski_wojtas napisał:

Witam. Potrzebuję pomocy w doborze gry. Nudzi mi się powoli MW 2, tak gra roi się od
cziterów. Jaką grę radzicie mi kupić z dosyć długim singlem do 15h gdzieś tak. Od razu
mówię rpg-i odpadają i przygodówki też ? Pomóżcie !

z długim singlem...hm...GTA 4. choć tutaj to single to tak z 20 godzin około. naprawdę wiele gier z długim singlem nie znam..rzadko jakieś wychodzą ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 22:17, rtyrtyrty napisał:

> Witam. Potrzebuję pomocy w doborze gry. Nudzi mi się powoli MW 2, tak gra roi się
od
> cziterów. Jaką grę radzicie mi kupić z dosyć długim singlem do 15h gdzieś tak. Od
razu
> mówię rpg-i odpadają i przygodówki też ? Pomóżcie !
z długim singlem...hm...GTA 4. choć tutaj to single to tak z 20 godzin około. naprawdę
wiele gier z długim singlem nie znam..rzadko jakieś wychodzą ostatnio :(


posiadam w swojej kolekcji. A coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 22:29, Dodus14 napisał:

Borderlands albo BadCompany 2. A jeżeli multi jest zbędne to BioShock.


Hmm a Borderlands ma jakieś elementy rpg ? Bad company 2 rozważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się