FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Coś mnie teraz chwyciło na powrót do Mount & Blade - Ogniem i Mieczem więc do tych strategi jeszcze trochę czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 17:09, Markush napisał:

> Jaką najlepszą grę z serii stalker jest najlepsza? Cień czarnobyla,czyste niebo
czy zew
> prypeci?
Żadna. Ale najbardziej znośna jest pierwsza.


Wybieraj między Zew Prypeci, a Cień Czarnobyla.Chociaż w Zew Prypeci słyszałem, że już nie jesteś Stalkerem tylko żołnierzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Hmm Oblivion powiadasz? A dużo się różni od Morrowinda, bo mnie nudził więc nie wiem czy wartobyłoby kupować jego następce... Więc wybór ograniczył mi się do Risena i Obliviona, co byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risena. Zdecydowanie ciekawszy wątek główny. Cała magia Obliviona tkwi w żyjącym świecie jaki poznajemy głównie w questach pobocznych a główny wątek co prawda nie rozczarowuje, ale jakiś specjalnie cudowny i porywający nie jest, choć epickości mu nie brakuje. Risen jest lepszy generalnie, ale jest też stosunkowo trudny, łatwo o śmierć nawet w starciu z sępem, więc jak wolisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion, może i wątku głównego jakiegoś świetnego nie ma, ale jest bardzo dobry, ale i tak najważniejesze w Obku są misje poboczne. Jest ich straaszenie duużo. Są zróżnicowane i to przy nich człowiek się najlepiej bawi. A nudny nie jest, w Morku było duż o gadania przez co był monotonny, ale TES4 jest bardziej ''akcjowaty''.

A Risen to... Przyznam się, ze nawet nie zauważyłem, ze tam jakaś fabuła była. :) Jak grałeś w Gothici i ci się one podobały to Risen też będzie Ci się podobał, jednak nic nowego nie zobaczysz. No i tylko jedno miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak Cię Morrowind nudził, to Oblivionie też Cię zanudzi. Ta sama nuda tylko z grafiką lepszą. No i może więcej tych misji pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 21:57, MaccCry napisał:


Jak Cię Morrowind nudził, to Oblivionie też Cię zanudzi.

No nie zgadzam się. Moje osobiste doświadczenia są takie: Oblivion mi się spodobał, za to od Morka się odbiłem.

Jedynie co mnie mocno irytowało w Oblivionie to zbyt sztywna walka, mimo to nieźle się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Walka akurat była ok, ale reszta strasznie sztywna. No i te pustki. Gdyby świat był żywy jak w Gothicu, to było super, a tak to nuuudaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 21:57, MaccCry napisał:


Jak Cię Morrowind nudził, to Oblivionie też Cię zanudzi. Ta sama nuda tylko z grafiką
lepszą. No i może więcej tych misji pobocznych.


Hmm, więc Risen? Gameplay wyglądał ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 22:49, MaccCry napisał:


Walka akurat była ok,

Łaaa?? Hmm...dla mnie walka była najgorsza, liczyło się tylko to kto jaki ma pancerz, jakim mieczykiem uderzałeś w kogoś...walka na statsy. Poza tym jako że grałem zabójcą i często się skradałem to bardzo brakowało mi jakiegoś efektownego instant killa. Gdyby tak zaimplementować(odpowiednio zmodyfikowaną) mechanikę walki z Dark Messiah of Might and Magic to byłaby bomba.

Dnia 19.05.2010 o 22:49, MaccCry napisał:

ale reszta strasznie sztywna. No i te pustki.

Czy ja wiem czy tak pusto było? Na mapie jest przecież cała masa obozów, ruin, jaskiń tylko czekających by je odkryć. Ja się nie nudziłem, questów nie brakowało :D. Aczkolwiek myślę że gra powinna bardziej gloryfikować eksplorację. Jeśli coś było nudne to kolejne zamykanie bram, dobrze że przynajmniej nie trzeba zamknąć wszystkich.

Dnia 19.05.2010 o 22:49, MaccCry napisał:

Gdyby świat był żywy jak w Gothicu, to było super, a tak to nuuudaaa.

Cóż nie grałem w Gothica 1 ani 2, miałem tylko bardzo wątpliwą przyjemność zagrać w trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zagrac po kolei, SoC, CS i Pripyat. Jak pierwsza czesc Ci nie przypadnie do gustu, to o reszcie zapomnij. Mnie Stalkery wciagnely na wiele godzin, zwlaszcza czesc pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze mi ktoś wszystkie części CoH''a w kolejności od najstarszej? I która wymaga a która nie podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Comapny of Heroes (2006)
Company oh Heroes: Opposing Fronts (2007) - samodzielny
Company of Heroes: Tales of Valor (2009) - samodzielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 14:54, giertych1234 napisał:

-CoH (podstawka bez podtytułu)
-CoH Na linii frontu (dodatek)
-CoH Chwała bohaterom (dodatek)
Dodatki nie wymagają podstawki lub jakiegokolwiek dodatku. Można też za jednym zamachem
kupić anatologię

http://www.gram.pl/sk3_9QTfHu0_Company_of_Heroes_Antologia.html

A ten dodatek Front Wschodni? Chyba nieoficjalny grał ktoś?
Dzięki panowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 15:01, Bithda napisał:

A ten dodatek Front Wschodni? Chyba nieoficjalny grał ktoś?
Dzięki panowie:)


Front Wschodni to chyba mod. Relic nic takiego nie wydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 19:07, the_bishop napisał:

szykują sie jakies ciekawe premiery w czerwcu ?

Disciples III, f*ck yea!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się