FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

mam dylemat. Nie chcę wyskakiwać zaraz z wielkiej kasy tym bardziej że czekam na Battlefield 3. Ale obecnie zastanawiam się nad kupnem Lego star wars complete saga, albo Fallout 3 z wszystkimi dodatkami. Powiecie pewnie "zależy jakie masz upodobania, w co lubisz grać" hmmm...
Lubie i takie gry i takie, przy Lego Star Wars 1 dobrze się bawiłem. Natomiast lubię też wszelkie gry RPG i FPS i tu jest problem. Jakieś rady co do tych dwóch pozycji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 20:35, Przemkoj napisał:

mam dylemat. Nie chcę wyskakiwać zaraz z wielkiej kasy tym bardziej że czekam na Battlefield
3. Ale obecnie zastanawiam się nad kupnem Lego star wars complete saga, albo Fallout
3 z wszystkimi dodatkami. Powiecie pewnie "zależy jakie masz upodobania, w co lubisz
grać" hmmm...
Lubie i takie gry i takie, przy Lego Star Wars 1 dobrze się bawiłem. Natomiast lubię
też wszelkie gry RPG i FPS i tu jest problem. Jakieś rady co do tych dwóch pozycji? :P


Myślę, że w przypadku kiedy nie możesz porównać dwóch gatunków gier, możesz porównać ich "długość". Nie wiem na ile obie gry dokładnie starczają, no ale jednak Fallout chyba na dłużej, zwłaszcza, że kupisz dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś niedrogiego (70zł max) fps''a na xboxa 360 (allegro, używka, cokolwiek) głównie nastawionego na singla, multi mile widziane. Cod:MW1 odpada, Halo również.

PS. rozmyślałem nad BRINK, COD:MW2, MOH, COD:WaW, Far Cry 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to obiektywna opinia, ale zawsze. Nie lubię Star Wars, dlatego wybrałbym ( i wybrałem zresztą ) Fallouta 3. Jest to bardzo fajna gra, w którą można grać praktycznie nieskończenie długo. Zawsze w niej jest coś do zrobienia. Głównie jest to zasługą wspaniałego silnika z Obliviona i łatwości modowania gry. Da się znaleźć dużo dodatków stworzonych przez graczy, takich jak ubrania, questy, bronie etc. A poza tym... to w końcu FALLOUT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) zamówiłem aktualnie Fallouta 3 z dodatkami więc będę miał co robić. Ale stwierdzam że w przyszłości muszę sobie kupić Star Warsa Lego :) może na święta hehe :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem Dirta. Ze ścigałek jedynie Grid mnie wciągnął. Czy grając na klawiaturze będę mógł czerpać pełną radość z gry? Czy sprzęt: intel pentium 4 3.6ghz, 2gb ram, geforce 9600 512 mb uciągnie tę produkcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu brałbym LEGO Star Wars (jeśli jeszcze nie zdecydowałeś), szczególnie jeśli masz Windows 7. Fallout 3 jest nudny jak flaki z olejem, do tego na "siódemce" robi regularne crashe do pulpitu, z którymi chyba nic nie można zrobić (przynajmniej mi się nie udało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 20:48, Fimbulvinter napisał:

Dobra ostatnie "starcie". Pomóżcie wybrać. To co dostanie więcej "głosów" to kupuję.

Dark Souls vs. Batman: Arkham City


Radzę ci poczekać na Arhkam City. Bo będzie to na prawdę dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Batmana kupowałbyś na PC, to za 126 zł (z wysyłką) na thehut.com jest właśnie Arkham City + Batman: Początek + Mroczny Rycerz na Blu-ray. Niestety brak polskich napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gramowicze, wyszło ostatnimi czasy jakieś klasyczne RPG, chętnie z połączeniem RTS (typu Warcraft, Spellforce, lecz niekoniecznie)? Coś dość grywalnego, bo Risen, mimo ciekawego początku, znudził mi się w połowie ;) A dopóki Skyrim nie wyjdzie, chciałbym czymś zabić nadmiar wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 22:09, Orion napisał:

Możecie mi przypomnieć, która część Transformers była podobno taka dobra?

War of Cybertron, ale radzę uważać na polską wersję- kiepski dubbing, ugrzecznienia i problemy techniczne (zanikający dźwięk, ledwo słyszalne dialogi). Do tego nie można zmienić na angielską...ale wersję ENG polecam, świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się