FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2011 o 23:35, Harrolfo napisał:

Dzięki, klamka zapadła.

Dnia 11.11.2011 o 23:35, Harrolfo napisał:

Kupuję jutro TDU.


Mam nadzieję, że ci się spodoba i nie będziesz żałował.

Dnia 11.11.2011 o 23:35, Harrolfo napisał:

Chętny jesteś pograć?


Niestety nie dam rady jeśli chodzi o najbliższe dni. Weekend jestem nieobecny w domu, a poza tym gra jest u siostrzeńca.
A gdzie widziałeś TDU po 19 zł? Bo tak to zostawiłbym już dzieciakowi tamtą a sobie kupiłbym nówkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 00:03, sirufok napisał:

Mam nadzieję, że ci się spodoba i nie będziesz żałował.

Ja również :)

Dnia 12.11.2011 o 00:03, sirufok napisał:

A gdzie widziałeś TDU po 19 zł? Bo tak to zostawiłbym już dzieciakowi tamtą a sobie kupiłbym
nówkę;)

Wszędzie ;)
Jest w Extra Klasyce, np. w gramie możesz zobaczyć http://www.gram.pl/sklep/pc/test-drive-unlimited, ale ja będę kupował w Empiku, bo i tak będę w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 00:13, Harrolfo napisał:

Wszędzie ;)
Jest w Extra Klasyce, np. w gramie możesz zobaczyć http://www.gram.pl/sklep/pc/test-drive-unlimited,
ale ja będę kupował w Empiku, bo i tak będę w okolicy.


Miałem z TopSellera, ale XK nie robi mi różnicy, ważne że płytka będzie nowa bez rys od młodzieńczych rączek;)
Nawet nie wiedziałem, że TDU jest już w XK;) Choć w sumie już parę lat od premiery minęło. Jak się uda to jutro też kupię w empiku;) Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 15:43, Hommicide napisał:

Którą grę bardziej opłaca się kupić Medal Of Honor 2010, czy Modern Warfare 3? Dodam,
że będę grać tylko w single player.


Poważnie? Zdajesz sobie sprawę że to zaledwie 5-6h rozgrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoH fajną ma jedynie końcówkę, iście w hollywoodzkim stylu, cała reszta kampanii jest słaba i zwyczajnie durna, pełna absurdów. W MW3 nie miałem jeszcze okazji zagrać, ale znając poprzednie CoD-y każdy wie czego się spodziewać, czyli niesamowicie efektownego i dynamicznego singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 15:43, Hommicide napisał:

Którą grę bardziej opłaca się kupić Medal Of Honor 2010, czy Modern Warfare 3? Dodam,
że będę grać tylko w single player.

Do singla?
MW3 bez dwóch zdań. Nowego MoHa należy omijać z daleka, bo nie dość, że kampania nudna, to jeszcze krótsza od dowolnego CoDa(!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze do coopa: Dead Island czy The Lord of the Rings: War in the North? Lepsze oceny zbiera DI, ale czy to zabijanie zombiaków nie staje się nudne po pewnym czasie? Z kolei LOTR ma ponoć porządnego coopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Island w singlu było jak dla mnie strasznie nudne i monotonne, dlatego też nie sądzę, żeby wspólne masakrowanie zombi w coopie było fajniejsze czy ciekawsze. We Władcę Pierścieni jeszcze nie grałem, ale jak coś, to pewnie go bym kupił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też właśnie prawdopodobnie zrobię. Mimo że masakrowanie zombie na rajskiej wyspie wydaje się ciekawe, to ileż można. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o Skyrim? Morrowind mnie odrzucał, ale słyszałem, że Skyrim to co innego.

No i pytanie o tyle ważne, że dla Skyrima zrezygnuję z Mass Effect 3, więc dobrze się zastanówcie nad odpowiedzią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie jestem fanem gier z serii TES i również Skyrim tego nie zmienił. Jeżeli nie podobał Ci się ani Oblivion, ani Morrowind, a nie przepadasz za takimi RPG-ami (wolisz np. coś w stylu Gothica, czy Neverwinter Night), to w tej grze nie masz czego szukać. Klimat jest niesamowity, tak samo jak świat i możliwości, ale gry z serii TES nie są dla wszystkich. Jako ogromny fan Mass Effect, zachęcam Cię do kupna trzeciej części niż Skyrim. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:50, Kraju napisał:

Ja akurat nie jestem fanem gier z serii TES i również Skyrim tego nie zmienił. Jeżeli
nie podobał Ci się ani Oblivion, ani Morrowind, a nie przepadasz za takimi RPG-ami (wolisz
np. coś w stylu Gothica, czy Neverwinter Night), to w tej grze nie masz czego szukać.
Klimat jest niesamowity, tak samo jak świat i możliwości, ale gry z serii TES nie są
dla wszystkich. Jako ogromny fan Mass Effect, zachęcam Cię do kupna trzeciej części niż
Skyrim. ;)


No właśnie moje klimaty to Gothic, Risen, Wiedźmin :) Pierwszego ME męczę, ale nie wciąga mnie aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką z nowszych gierek na ps3 proponowalibyście zakupić ? Dodam, że ps3 mam od niedawna i grałem dopiero w Uncharted 2, Black Ops''a, Killzone 3 i NFS Hot Pursuit . Wiele tytułów jest do kupienia jeszcze zapewne ... jeżeli chodzi o nowości to zastanawiam się na Uncharted 3 albo Battlefield''em 3, jakieś inne ciekawe propozycje ? ;D pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się z tego, w co grałem/gram.
Batman: Arkham City (chcesz, mogę podlinkować swoją recenzję) - jedna z najlepszych gier, w jaką grałem.
Assassin''s Creed Revelations - dopiero zacząłem ale już mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się