FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

A ja mam dość poważny dylemat. Mam do wyboru wziąć Mass Effect 2, albo poczekać na Assasin''s Creed 2. W jedynkę Mass Effect grałem trochę u kuzyna, ale nie przeszedłem i nie wiem czy będzie miało to duży wpływ na wrażenia z drugiej części. A co do AC2 to na konsolach wygląda bardzo dobrze i tak samo zapowiada się na PC. Doradźcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień pewno dostanę Mass Effect 2 z konkursu, to powiem czy warto ;) A co do AC2 - must-have, moja fav gra, polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 14:38, SongoX napisał:

A ja mam dość poważny dylemat. Mam do wyboru wziąć Mass Effect 2, albo poczekać na Assasin''s
Creed 2. W jedynkę Mass Effect grałem trochę u kuzyna, ale nie przeszedłem i nie wiem
czy będzie miało to duży wpływ na wrażenia z drugiej części. A co do AC2 to na konsolach
wygląda bardzo dobrze i tak samo zapowiada się na PC. Doradźcie :D

Jeśli nie przeszedłeś ME1 i kompletnie nie znasz tamtejszego uniwersum- nie bierz. Sam jestem fanem ME i powiem, że gdybym nie przeszedł ME1, to 2 byłaby co najwyżej dobrą grą ;] Gra sama w sobie jest świetna, jednak jeśli grasz w gry nie dla zabicia czasu, ale dla czegoś więcej, wstrzymaj się. Lepiej najpierw kupić AC2, a później kupić ME1 i ME2, kiedy stanieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak proponuje ME a możne nie będzie lubiał klimatów AC ? Jesli jest ktos fanem gier to i tak nie patrzy ile kosztuje i nie czeka jak stanieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 21:11, karolekx23x napisał:

A ja i tak proponuje ME a możne nie będzie lubiał klimatów AC ?

Skoro się pyta o AC, to raczej jest pewien, że będzie lubiał ;)

Dnia 07.02.2010 o 21:11, karolekx23x napisał:

Jesli jest ktos fanem gier to i tak nie patrzy ile kosztuje i nie czeka jak stanieją

Ja jestem fanem różnych serii, a czekam, aż sequele stanieją. Dziwny jestem, huh? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Jesteś dziwny , to tak jak ja wszystkiego się nie kupi od razu i czasami nie warto wydawać i poczekać az ceny spadną zawsze trzeba czekać ok. pół roku
Jak naprawdę czegoś nie mogę przepuścić to od razu kupuje , jak mam w co grac nie kupuję na zapas
Nic nie drożeje tylko tanieje nie kupiłem teraz zdarzę i potem to zrobię , chyba ze trwa wyprzedaż
Mniej wydam na więcej mi starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 21:11, karolekx23x napisał:

Jesli jest ktos fanem
gier to i tak nie patrzy ile kosztuje i nie czeka jak stanieją


Niech zgadnę, rodzice ci kupują wszystko co popadnie i tak na prawdę nie znasz wartości pieniądza.
Jestem fanem samochodów: o cholera wyszedł nowy Maybach, walić to, ze brakuje mi ładnych kilka milionów, kupi się na raty, które będą spłacać moje prawnuki prawnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 21:20, plada napisał:

> A ja i tak proponuje ME a możne nie będzie lubiał klimatów AC ?
Skoro się pyta o AC, to raczej jest pewien, że będzie lubiał ;)
> Jesli jest ktos fanem gier to i tak nie patrzy ile kosztuje i nie czeka jak stanieją

Ja jestem fanem różnych serii, a czekam, aż sequele stanieją. Dziwny jestem, huh? ;P

Może poprostu nie jesteś fanem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pracuje i zarabiam na to co wydaje
Sa rózne inne rzeczy żeby kupić muszę teraz zmienić sprzęt i odnowić telefon
Rodzice to może mi kupowali ale 3 lata temu

Ja np. nie rozumiem tego kupować na zapas , sklepu nie zamkną
Kupie 1-2 gry skończę i kupuje nastepne przy okazji wyjdzie gra wyczekiwana i nie trzeba szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na steamie jest jakaś promocja na całą serię Total War i wszystkie części kosztują poniżej 5 euro więc mam pytanie - która część lepsza - Medieval II, czy Rome Total War(w wersji gold)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 14:51, Benqiu napisał:

Witam! Na steamie jest jakaś promocja na całą serię Total War i wszystkie części kosztują
poniżej 5 euro więc mam pytanie - która część lepsza - Medieval II, czy Rome Total War(w
wersji gold)?


Medieval II bez dwóch zdań :) Rome nie jest zły, ale wierz mi Medieval Cię wciągnie maksymalnie na długie godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 14:51, Benqiu napisał:

Witam! Na steamie jest jakaś promocja na całą serię Total War i wszystkie części kosztują
poniżej 5 euro więc mam pytanie - która część lepsza - Medieval II, czy Rome Total War(w
wersji gold)?


To w sumie trzeba siebie zapytać co bardziej interesuje: czy starożytność, czy średniowiecze. Ja chyba lepiej bawiłem się przy Rzymie. Chociaż nie mówię, ze Medieval jest zły jest genialny, jak każda część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:32, Smocza napisał:

Forumowicze, jeśli już brać Stalkera, to którego? ;)


Jeśli już brać Stalkera to żadnego bym powiedział. Ale jak już tak bardzo to chcesz to myślę, że warto zacząć od pierwszej części, chodzi mi o pierwszą stworzoną, Cień Czarnobyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:32, Smocza napisał:

Forumowicze, jeśli już brać Stalkera, to którego? ;)


Zdecydowanie Cień Czarnobyla. Co prawda nie grałem w Zew Prypeci, jednak znajomość wydarzeń z Cienia jest tam obowiązkowa. Czyste Niebo natomiast to zupełnie inna bajka, owszem to w miarę dobra gra, jednak po skończeniu gry czuć pewien niedosyt, szczególnie z uwagi na dość kiepskie zakończenie.

Bierz Cień Czarnobyla, jednak od razu zaopatrz się w moda o nazwie Oblivion Lost.
Gra wtedy staje się o wiele bardziej klimatyczna, do tego wprowadzono wiele ważnych usprawnień (opcja śpiwora), a przede wszystkim - zwarcia i nowe mutanty (wycięte z oryginalnej gry). Przeszedłem grę zarówno bez OL jak i z nim i muszę stwierdzić, że gra z modem bije na głowę podstawowego Stalkera. Na prawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cień Czarnobyla a jak potem będziesz Chciał to Czyste Niebo tez nie pożałujesz
Moim nr1 jest Cień ta gra ma cos w sobie co wciąga a w Czystym Niebie tez czułem niedosyt brakowało mi czegoś z pierwszej Części ten inny klimat tu jest , no i może dlatego tak mnie nie wciągneła bo duzo miejsc odwiedzasz z pierwszej cześci no i jak Ci wiadomo Czyste Niebo to wydarzenia przed Cieniem Czarnobyla a trzecia cześć czyli Zew Prypeci to wydarzenia po Cieniu Czarnobyla
zagraj a nie pożałujesz i drugą cześć tez sobie kup naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:32, Smocza napisał:

Forumowicze, jeśli już brać Stalkera, to którego? ;)


Na początek na pewno Cień Czarnobyla, a jeśli Ci się spodoba spróbuj kolejne, bo nie ma sensu zaczynać od połowy fabuły(gdybyś wybrała Zew Prypeci, bądź Czyste Niebo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się