FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2010 o 17:47, FPS_FPP_TPP napisał:

zastanawiam sie nad 2 dwiema opcjami albo kupić halo 1 PC albo 3 gry z TOPSELLER


Ja polecam tak samo jak poprzednicy. Halo króluje na konsoli Microsoftu jednak na PC jest zwykłym FPSem jakich wiele. Lepiej kupić te 3 gry z TS szczególnie, że wybór jest duży a i gry niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym sobie kupić jakąś grę która pójdzie mi na maksymalnych ustawieniach na rozdzielczości 1366x768. Lubię gry RPG, FPS, cRPG. Myślałem o Gothic 3, Neverwinter Nights 2 albo Bioshock. Mój budżet to 70 zł.Jeżeli macie jakieś inne propozycje to piszcie.
Mój laptop:
- Athlon X2 QL-64 2 x 2.1 Ghz
- 2 GbRam DDR 2
- ATI Radeon HD4570 512 Mb DDR 2 [ mobility ( nie mylić ze zintegrowaną )]
- Windows Vista
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 18:18, Oksydan napisał:

Witam. Chciałbym sobie kupić jakąś grę która pójdzie mi na maksymalnych ustawieniach
na rozdzielczości 1366x768. Lubię gry RPG, FPS, cRPG. Myślałem o Gothic 3, Neverwinter
Nights 2 albo Bioshock. Mój budżet to 70 zł.Jeżeli macie jakieś inne propozycje to piszcie.
Mój laptop:
- Athlon X2 QL-64 2 x 2.1 Ghz
- 2 GbRam DDR 2
- ATI Radeon HD4570 512 Mb DDR 2 [ mobility ( nie mylić ze zintegrowaną )]
- Windows Vista
Z góry dziękuję.

Może zastanowiłbyś się nad Borderlands ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 70 zł kupisz i Neverwintera (aktualnie do nabycia za 20 zł w promocji Top Sellera), i Bioshocka - 25 zł w nowej Kolekcji Klasyki. Obie gierki zacne, warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 16:22, 1096 napisał:

co mi powiecie o grze mafia...

Gra ma niedzisiejszą grafikę, lecz wynagradza to doskonałą fabułą, która sama przyciąga do ekranu, autorzy nie poskąpili także wyśmienitych misjii, prawie każda jest inna, powtórzeń jest jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 16:22, 1096 napisał:

co mi powiecie o grze mafia...


Gra wydaje sie bardziej realistyczna od serii Grand Theft Auto, ma niezly klimat, ciekawe misjie, srednia jak na dzisiejsze czasy grafike (ale osiem lat temu ta grafa zapierala dech w piersiach XD). Wg mnie warto, zwlaszcza ze mozna ta gre dostac bardzo tanio. :)

P.S. Gral ktos w Mafie II? Jesli tak, to jakie wrazenia, wady i zalety? Godny nastepca "jedynki"? ;) (receznji zadnych nie czytalem, dlatego sie tutaj pytam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście mi radzili :
- Forza 3
-GTA Episodes From Liberty City (Podstawową "IV" mam)
Tak wiem, to zupełnie różne dwa typy gier, ale mimo wszystko myślę, że łączy je jedno - spędza się przy nich mnustwo czasu... Więc która ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 20:44, Adamak napisał:

> Dwa zupełnie inne gatunki :O
Wiem, dlatego mam dylemat :x

IMO Zdecydowanie Mediaval 2 Total War.
Oblivion jest nudny jak flaki z olejem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Medieval. Duże bitwy, rozgrywka nie jest przesadnie skomplikowana, grywalna. W przeciwieństwie do Obliviona (małe bitwy, przesadnie skomplikowana rozgrywka, kompletnie niegrywalna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 21:45, Gumisiek2 napisał:

Zdecydowanie Medieval. Duże bitwy, rozgrywka nie jest przesadnie skomplikowana, grywalna.
W przeciwieństwie do Obliviona (małe bitwy, przesadnie skomplikowana rozgrywka, kompletnie
niegrywalna).

O, dzięki. Tego potrzebowałem. :)
Ale grałem w Empire i bugi, niezoptymalizowanie tej gry mnie dobijało... w grę mogłem grać na high a musiałem na low, bo crashowała etc . .... jak jest z Mietkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, w Medievalu nie ma dużo bugów, gra chodzi w miarę płynnie (dużo zależy od wielkości bitew, jeżeli chcesz znać bardziej szczegółowe informacje, to podaj konfig kompa, a postaram się Ci pomóc, ew. spytaj w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33486&u=3581 ), a możliwość podbijania Europy Polską (z tego, co pamiętam, jest dostępna dopiero po przejściu kampanii, ale do polskich jednostek mamy dostęp po podbiciu naszego kraju) niesie dużą radość - przynajmniej mi :) Zdarzało mi się na początku grać taktyką "Bierzemy wszystko i ruszamy na wroga", ale później spróbowałem pewnych kombinacji i ponosiłem niewielkie straty przy ogromnych stratach przeciwnika (podczas zabawy w 300 Spartan ustawiłem na moście 300 hoplitów i 3000 jakichś podstawowych żołnierzy innej nacji - straciłem 14 hoplitów, a przeciwnik wszystkich piechurów). Ogólnie nie da się tego wyrazić, trzeba zagrać :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 23:39, Gumisiek2 napisał:

Nie, w Medievalu nie ma dużo bugów, gra chodzi w miarę płynnie (dużo zależy od wielkości
bitew, jeżeli chcesz znać bardziej szczegółowe informacje, to podaj konfig kompa, a postaram
się Ci pomóc, ew. spytaj w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33486&u=3581
), a możliwość podbijania Europy Polską (z tego, co pamiętam, jest dostępna dopiero po
przejściu kampanii, ale do polskich jednostek mamy dostęp po podbiciu naszego kraju)
niesie dużą radość - przynajmniej mi :) Zdarzało mi się na początku grać taktyką "Bierzemy
wszystko i ruszamy na wroga", ale później spróbowałem pewnych kombinacji i ponosiłem
niewielkie straty przy ogromnych stratach przeciwnika (podczas zabawy w 300 Spartan ustawiłem
na moście 300 hoplitów i 3000 jakichś podstawowych żołnierzy innej nacji - straciłem
14 hoplitów, a przeciwnik wszystkich piechurów). Ogólnie nie da się tego wyrazić, trzeba
zagrać :) Polecam.

c2q 4x2.5ghz
4gb ramu
gtx 260
somsung syncmaster t220 monitor, wiec rozdzialka 1600x1200

Taki komp. A czy Empire poprawili? Ostatni raz gralem w lipcu i... no katastrofa, bitwy i mapy sie tnely na najmniejszych detalach, a demo medka 2 na high ani drgnelo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 23:45, Adamak napisał:

Taki komp. A czy Empire poprawili? Ostatni raz gralem w lipcu i... no katastrofa, bitwy
i mapy sie tnely na najmniejszych detalach


Tak, Empire Total War jest już grywalne i jak dla mnie to bardzo dobra strategia... Właśnie parę dni temu wyszedł patch usprawniający AI.. Więc powinno być jeszcze lepiej, lecz ja nie miałem czasu go ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecacie mi Mass Effecta 2 w cenie jaka jest w moim sklepie? (130zł)
Jeżeli nie to mam próg pieniężny 80zł. Jakie gry byście za to kupili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 17:47, FPS_FPP_TPP napisał:

zastanawiam sie nad 2 dwiema opcjami albo kupić halo 1 PC albo 3 gry z TOPSELLER

Zależy jakie gry z TS chcesz kupić, ale moim zdaniem niezależnie od tytułów, TOPSELLER będzie lepszym wyborem niż Halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się