FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie


Dnia 13.02.2010 o 22:48, plada napisał:

"czekaj, ale o co chodziło z...".

Wiesz, w Broderlands po ukończeniu też zadajesz sobie 1 pytanie: "What the F?". Głównie z tego powodu, ze po zakończeniu jest jeszcze więcej rzeczy niewyjaśnionych co było przedtem. Za to możesz sobie samemu wymyślić co i jak, to tej grze jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:57, Markush napisał:

Wiesz, w Broderlands po ukończeniu też zadajesz sobie 1 pytanie: "What the F?". Głównie
z tego powodu, ze po zakończeniu jest jeszcze więcej rzeczy niewyjaśnionych co było przedtem.
Za to możesz sobie samemu wymyślić co i jak, to tej grze jest najlepsze.

Narobiłeś mi smaku ^^ Teraz tylko poczekać, aż wyjdzie w Premium Games ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie posiedziałem dzisiaj i podjąłem (prawie) męską decyzję. Do MW2 wezmę albo DiRT-a 2 albo Borderlands.
Teraz chciałem się zapytać co według Was jest lepsze. Fajnie by było pojeździć sobie takimi samochodzikami troszkę, ale Borderlands wygląda tak zachęcająco. Poradźcie no coś :). Z góry pięknie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 23:19, edzio13 napisał:

Tak sobie posiedziałem dzisiaj i podjąłem (prawie) męską decyzję. Do MW2 wezmę albo DiRT-a
2 albo Borderlands.
Teraz chciałem się zapytać co według Was jest lepsze. Fajnie by było pojeździć sobie
takimi samochodzikami troszkę, ale Borderlands wygląda tak zachęcająco. Poradźcie no
coś :). Z góry pięknie dziękuję :)



Weź obydwie zamiast mw2(Joke) Chociaż może nie ^^. Grałem w dirta 2 i grałem wcześniej w parę scigałek (carbon 4ever) i była bardzo wymagająca . Borderland 0 fabuły 100% zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz podjąć prawdziwie męską decyzję to bierz Pogranicza i DiRT''a. No, ale jeśli uparłeś się na tą "grę" to do tego lepiej weź Colina, jak jest za dużo strzelania to nie zdrowo i zbrzydnie, a tak to masz jakąś odskocznie od ciągłego pakowania z tych tekstur nazywanych też karabinami.

@FiZ... (walone pokemony)

Dnia 13.02.2010 o 23:19, edzio13 napisał:

(carbon 4ever)

Grałeś ty kiedyś (no prócz dirta) w jakieś inne ścigałki niż te nowe pseudo gry jakimi są Need for Speedy? Jeśli nie to gratuluję Ci życia. I że niby DiRT wymagający, oh c''mon, to to jeszcze nic w porównaniu do Shifta, Grida bez włączonych wszystkich pomocy.

Dnia 13.02.2010 o 23:19, edzio13 napisał:

Borderland 0 fabuły 100% zabawy

Chyba się przewidziałem, że co proszę? What da fuck did ya say? Jeśli w ogóle grałeś w tą grę to radzę zagrać w nią jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zagraćw coś wciagającego z niezła grafą strzelanka lub strategia(mass effect 2) odpada bo mam.
Jaką grę byście mi doradzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

Ze strategii to Supreme Commander, wciąga jak cholera, a grafika mimo upływu lat nadal zła nie jest. Albo Dawn of War 2. A co do shooterów to warto poczekać te 2 tygodnie do premiery Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 12:47, maziiii napisał:

A co sądzisz o Aliens vs Predator 3?

Nie wiem, nie grałem, ale wymaga steam (tak mi się wydaje, poprzez umiejscowienie dema na serwerach steam) więc mi ta gra już się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 12:52, Markush napisał:

> A co sądzisz o Aliens vs Predator 3?
Nie wiem, nie grałem, ale wymaga steam (tak mi się wydaje, poprzez umiejscowienie dema
na serwerach steam) więc mi ta gra już się nie podoba.

O co wam chodzi z tym steam''em:D Ja mam tydzień i nie narzekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego FPS''a podobnego do CoD 4 tzn. szybka akcja i obecne czasy. Mój sprzęt: grafika - 128 MB RAM zintegrowana, procesor Intel 1.60 GHz, 1 GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 13:58, deif33 napisał:

Szukam dobrego FPS''a podobnego do CoD 4 tzn. szybka akcja i obecne czasy. Mój sprzęt:
grafika - 128 MB RAM zintegrowana, procesor Intel 1.60 GHz, 1 GB RAM.

Najprościej: Counter Strike, powinno ci jeszcze pójść Call of Duty 2. A dokładniej to zależy ci bardziej na grze sieciowej czy na single?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2010 o 13:38, Bithda napisał:

O co wam chodzi z tym steam''em:D Ja mam tydzień i nie narzekam:P

Po pierwszym tygodniu to on też mi nie wadził... Poczekasz trochę to poznasz jego humory i fochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 13:58, deif33 napisał:

Szukam dobrego FPS''a podobnego do CoD 4 tzn. szybka akcja i obecne czasy. Mój sprzęt:
grafika - 128 MB RAM zintegrowana, procesor Intel 1.60 GHz, 1 GB RAM.


JA polecam Call of Duty 2...gra dobra w trybie single jak i multiplayer...pełno jest jeszcze serwerów na którym grają Polacy. Mimo, że mam MW2 to i tak dalej pocinam w dwójkę w sieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 16:26, SongoX napisał:

Polećcie mi jakieś fajne darmowe MMO, głównie propozycje RPG, ale inne też będą mile
widziane :P


Guild Wars?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 14:31, Longer napisał:

> Szukam dobrego FPS''a podobnego do CoD 4 tzn. szybka akcja i obecne czasy. Mój sprzęt:

> grafika - 128 MB RAM zintegrowana, procesor Intel 1.60 GHz, 1 GB RAM.

JA polecam Call of Duty 2...gra dobra w trybie single jak i multiplayer...pełno jest
jeszcze serwerów na którym grają Polacy. Mimo, że mam MW2 to i tak dalej pocinam w dwójkę
w sieci;)

Na początek czytaj to co napisałem. Chodzi mi o współczesne pole bitwy a nie IIWŚ. Poza tym sprawdzałem i mi nie idzie.
@grand10pelu to samo co wyżej, a co do CS''a to próbowałem, ale to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zapytam was o jakiś tytulik głównie na multi najchętniej FPS: odpadają CS, CS:CZ, CS:S, CoD4:MW. Wiem Orange Box''a mógłbym kupić i mam genialne TF 2 ale narazie nie chcę :P

Sprzęcik:
Procesor: Core Duo T2320 1.6 Ghz
Grafika: Ati Radeon HD 2400
Ram:3GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się