FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ja nie wiem... Napisałem wyraźnie - nowego, czyli nie Starcraft 1, ani Warcraft 3, ani Earth, ani SC (chociaż to bardzej z powodu posiadania tego). A na Gwiezdego crafta 2 czekać i tak nie czekam i nie będę czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 21:55, Markush napisał:

Chciałbym abyście polecili mi jakiegoś dobrego nowego RTSa najlepiej w jakichś czasach
s-f. Żeby było budowanie budynków zbieranie czegoś i takie tam.
Z góry dzięki za pomoc.

C&C3 - Tiberium Wars z dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:05, Markush napisał:

Ja nie wiem... Napisałem wyraźnie - nowego, czyli nie Starcraft 1, ani Warcraft 3, ani
Earth, ani SC (chociaż to bardzej z powodu posiadania tego). A na Gwiezdego crafta 2
czekać i tak nie czekam i nie będę czekał.

Jeśli już doszliśmy do tematyki C&C to może skusiłbyś się na Red Alert ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:05, Markush napisał:

Ja nie wiem... Napisałem wyraźnie - nowego, czyli nie Starcraft 1, ani Warcraft 3, ani
Earth, ani SC (chociaż to bardzej z powodu posiadania tego). A na Gwiezdego crafta 2
czekać i tak nie czekam i nie będę czekał.


Rise of Nations teraz w baaaaaardzo niskiej cenie, można nawet za 9zł wypatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:10, Alehor napisał:

> Ja nie wiem... Napisałem wyraźnie - nowego, czyli nie Starcraft 1, ani Warcraft
3, ani
> Earth, ani SC (chociaż to bardzej z powodu posiadania tego). A na Gwiezdego crafta
2
> czekać i tak nie czekam i nie będę czekał.

Rise of Nations teraz w baaaaaardzo niskiej cenie, można nawet za 9zł wypatrzeć

Powiedział, że nowe gry, nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba najlepszym RTSem będzie Warhammer 40k Dawn of War + all dodatki.
Budowanie budynków- jest
Zbieranie ''czegoś''- yyy... no surowce są, ale opierają się na generatorach i punktach na mapie. W dodatku Dark Crusade i Soul Storm jest "zbieranie" ulepszeń (właściwie to czasem dostajemy je za wygrane starcia).
9 różnych ras, dużo osób na multi. Polecam.

Budyn: Mu chyba chodziło o te pierwsze Rise of Nations, nie Rise of Legends :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:13, Budyn napisał:

Gra, która ma 3,5 roku już jest stara? OLUDZIE!

No, 3,5 roku dla gry to na prawdę dużo. Toż to 1/30 wieku jest.

A tak w ogóle to dzięki wszystkim za odpowiedzi, chyba kupię Red Alerta 3, nie wiedzieć czemu kompletnie zapomniałem o tym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2010 o 22:16, Zatha napisał:


Budyn: Mu chyba chodziło o te pierwsze Rise of Nations, nie Rise of Legends :)

Dejm, naciąłem się : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:21, Budyn napisał:


>
> Budyn: Mu chyba chodziło o te pierwsze Rise of Nations, nie Rise of Legends
:)
Dejm, naciąłem się : P


To ja się naciąłem - chodziło mi o Rise of Legends xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania 100 zł i nie wiem co wziąć. Planuję Bioshock''a + Borderlands z Premium Games, ale obawiam się, że Bioshock...no co tu dużo mówić, że będzie za straszny dla mnie (wszelkiej maści horrorów nienawidzę i nie trawię). Czy te pozycje warte są kupna? A może zaproponowalibyście jakieś inne gry? Głównie FPS''y i strzelanki, najlepiej coś z nowszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock nie jest straszny, jeno ocieka klimatem ( jedynka totalnie, dwójka troszkę mniej ) no i w sumie tyle, bo strzelanka z niego jak każda inna, ale gra się wyśmienicie, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:25, plada napisał:

Mam do wydania 100 zł i nie wiem co wziąć. Planuję Bioshock''a + Borderlands z Premium
Games, ale obawiam się, że Bioshock...no co tu dużo mówić, że będzie za straszny dla
mnie (wszelkiej maści horrorów nienawidzę i nie trawię). Czy te pozycje warte są kupna?
A może zaproponowalibyście jakieś inne gry? Głównie FPS''y i strzelanki, najlepiej coś
z nowszych :)

A Borderlands to świetna gra :). A polecam także (może już nie całkiem nowy - 2007 r.) doskonały slasher Dark Messiah Of Might And Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:25, plada napisał:

Mam do wydania 100 zł i nie wiem co wziąć. Planuję Bioshock''a + Borderlands z Premium
Games, ale obawiam się, że Bioshock...no co tu dużo mówić, że będzie za straszny dla
mnie (wszelkiej maści horrorów nienawidzę i nie trawię). Czy te pozycje warte są kupna?
A może zaproponowalibyście jakieś inne gry? Głównie FPS''y i strzelanki, najlepiej coś
z nowszych :)


Borderlands bierz jeśli lubisz gry z prostą fabułą i fpsy przykładowo jeśli bardzo lubisz Diablo 2 i Halo 3.
Bioshock kupiłem wczoraj, także bardzo się wystrzegam gier strasznych. Często się wystraszę. Ale ta gra jest tego warta. Dawkuję sobie ją bo nie wytrzymam specjalnie długo, ale warto.
Z Premium Games np. Batman Arkham Asylum. Ale jeśli chodzi o strzelanki to taniej już będzie np. Red Faction Guerilla, CoD4, Orange Box, Left 4 Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:30, bardek napisał:

> Mam do wydania 100 zł i nie wiem co wziąć. Planuję Bioshock''a + Borderlands z Premium

> Games, ale obawiam się, że Bioshock...no co tu dużo mówić, że będzie za straszny
dla
> mnie (wszelkiej maści horrorów nienawidzę i nie trawię). Czy te pozycje warte są
kupna?
> A może zaproponowalibyście jakieś inne gry? Głównie FPS''y i strzelanki, najlepiej
coś
> z nowszych :)

Borderlands bierz jeśli lubisz gry z prostą fabułą i fpsy przykładowo jeśli bardzo lubisz
Diablo 2 i Halo 3.
Bioshock kupiłem wczoraj, także bardzo się wystrzegam gier strasznych. Często się wystraszę.
Ale ta gra jest tego warta. Dawkuję sobie ją bo nie wytrzymam specjalnie długo, ale warto.
Z Premium Games np. Batman Arkham Asylum. Ale jeśli chodzi o strzelanki to taniej już
będzie np. Red Faction Guerilla, CoD4, Orange Box, Left 4 Dead.

O tak, Orange Box zdecydowanie opłaca się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borderlands jest przemiodny, fajna fabuła i humor, polecam go gorąco. Złym nie jest także Resident Evil 5, którego premierę w MM można dostać za 50 zł. Ewentualnie jeszcze jest Necrovision, teraz bardzo tania i trudna, a czasem nawet bardzo gra.
Nic mi do głowy już nie przychodzi.
O, o właśnie tam ktoś napisał Red Faction Guerilla, to też polecam, przy tej grze bawiłem się niesamowicie, ta rozwałka. Ah
O, o jeszcze mis ie przypomniało. Call of Juarez Więzy Krwi, świetna polska gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:30, bardek napisał:

Borderlands bierz jeśli lubisz gry z prostą fabułą i fpsy przykładowo jeśli bardzo lubisz
Diablo 2 i Halo 3.

Wymagać od FPS''a głębokiej fabuły, to jak wymagać od przedszkolaka, aby Ci obliczyło pole koła, kiedy ma podaną średnicę ;]

Dnia 13.02.2010 o 22:30, bardek napisał:

Bioshock kupiłem wczoraj, także bardzo się wystrzegam gier strasznych. Często się wystraszę.
Ale ta gra jest tego warta. Dawkuję sobie ją bo nie wytrzymam specjalnie długo, ale warto.

Trzeba będzie przeżyć ;P

Dnia 13.02.2010 o 22:30, bardek napisał:

Z Premium Games np. Batman Arkham Asylum. Ale jeśli chodzi o strzelanki to taniej już
będzie np. Red Faction Guerilla, CoD4, Orange Box, Left 4 Dead.

B:AA mam, RF:G nie ciągnie mnie, CoD4 ma za krótkie single, a OB i L4D również posiadam :)
@konio1073- grałem w DMoM&M u kumpla i nie przypadł mi do gustu. Jakieś takie płytkie to ;)
@Budyn- już z samego dema kapało tonami ^^ Mniam!
@Markush- RE5 źle patrzy z oczu :C A RF:Guerilla droga trochę, a chciałem za 100 zł wziąć przynajmniej 2 gry.
Dzięki za rady Panowie, jednak pozostanę przy moim pomyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:39, plada napisał:

> Borderlands bierz jeśli lubisz gry z prostą fabułą i fpsy przykładowo jeśli bardzo
lubisz
> Diablo 2 i Halo 3.
Wymagać od FPS''a głębokiej fabuły, to jak wymagać od przedszkolaka, aby Ci obliczyło
pole koła, kiedy ma podaną średnicę ;]

Nieprawda!!!111!1 :) A tak na serio od fabuły są przygodówki i RPG. FPS-y dają możliwość postrzelania przy jakiejś tam fabule(co nie znaczy, że nie wciągającej0. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:43, darth_16 napisał:

Nieprawda!!!111!1 :) A tak na serio od fabuły są przygodówki i RPG. FPS-y dają możliwość
postrzelania przy jakiejś tam fabule(co nie znaczy, że nie wciągającej0. :P

Mówiąc "głębszej", miałem na myśli coś jak Half-life 2 :P Dają do myślenia, a po ukończeniu krzywisz się i mówisz "czekaj, ale o co chodziło z...". Wciągająca fabuła to trochę inna bajka, chociaż równie dobrze ceniona w grach, jak i głęboka fabuła ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się