FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Mam jeszcze jedno pytanie, poprzednio napisałem ( chyba na poprzedniej stronie jest mój post ) o Bioshocku czy warto kupić, a czy na pewno pójdzie mi na całkowitym maxie na rozdzielczości 1366x768.
Parametry mojego laptopa są również na poprzedniej stronie.
Musze mieć pewność, bo na przykład Call of Duty 2 na tej rozdziałce chodzi na max, ale jak wejdę w granat dymny to mi się rżnie ( oczywiście bez przesady ), ale sądzę że jest to spowodowane tym że w CoD 2 więcej się dzieje ( non stop wybuchy, leci 50 Niemców itp. itd. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wybieram się w niedługim czasie do Empiku, w którym to mam do wydania około 200 PLN. Postanowiłem kupić Call of Duty MW2 i jakąś inną grę. Ostatnio nie robiłem zakupów jeżeli chodzi o gry. Myślałem nad DiRT2. Nie chciałbym raczej żadnego RPG i strategii też mam dość jak na razie. Prosiłbym Was o polecenie jakieś ładnej gry :), a jeżeli ktoś by chciał to może wyrazić opinię na temat tych, które już zaproponowałem.
Z góry dziękuję za pomoc :)

EDIT.
Myślałem jeszcze nad Left4Dead2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

MW2 tylko jeśli jesteś zapaleńcem i fanem pierwszej części w innym przypadku lepiej odczekać aż cena spadnie, to samo co do L4D2, na twoim miejscu pomyślał bym nad najnowszą odsłoną gacka (Batman:AA) i Mirrors Edge, jest jeszcze orange box i wielle innych fantastycznych tytułów. Mógłbyś sprecyzować co konkretnie cię w tej chwili kusi i jaki gatunek gry preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 14:37, Alehor napisał:

>


Myślałem nad Batmanem, ale nie wiem czy Mi będzie pasował, więc raczej odpada. ME też odpada w ogóle Mnie to tej gry nie ciągnie nie mam ochoty w to grać. Mógłby być jakiś FPS z dobrym singlem, jakieś wyścig lub coś w czymś jest dużo akcji i nie koniecznie trzeba tam strzelać. Oragne Boxa już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mógłby być jakiś

Dnia 13.02.2010 o 14:47, edzio13 napisał:

FPS z dobrym singlem


Postal 2 lol, a tak na poważnie Clive Barker''s Jericho po prostu wymiata, gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 11:53, Alehor napisał:

>mam próg pieniężny 80zł. Jakie gry byście za to kupili?

Borderlands :D

Akurat mam:D Jakieś inne propozycje? Chodzi mi bardziej o zakup kilku cennych gier w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 17:01, Bithda napisał:

Akurat mam:D Jakieś inne propozycje? Chodzi mi bardziej o zakup kilku cennych gier w
tej cenie.


Może Prince of Persia Trylogia? A jeśli nie to na twoim miejscu wziął bym coś z EA Classics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może obie części Star Wars: Knights of the old Republic? Zmieszczą się w cenie 80 złotych, a gry posiadać jest na prawdę warto. To jedne z najlepszych RPGów ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 17:39, milten6 napisał:

Może obie części Star Wars: Knights of the old Republic? Zmieszczą się w cenie 80 złotych,
a gry posiadać jest na prawdę warto. To jedne z najlepszych RPGów ostatnich lat.

OO!!!!!!!! *krótki napad euforii* Wszyscy chwalą tą grę, ale ja cenię grafikę ale najbardziej jakość fabularną. Zawsze lubiłem uniwersum SW ale nie mogłęm przekonać się do gry (próby z BattleFront kończyły się dobrze, ale to za mało jak na grę która opiera się o motywy z SW). Jest naprawdę taka dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 17:43, Bithda napisał:

> Może obie części Star Wars: Knights of the old Republic? Zmieszczą się w cenie 80
złotych,
> a gry posiadać jest na prawdę warto. To jedne z najlepszych RPGów ostatnich lat.

OO!!!!!!!! *krótki napad euforii* Wszyscy chwalą tą grę, ale ja cenię grafikę ale najbardziej
jakość fabularną. Zawsze lubiłem uniwersum SW ale nie mogłęm przekonać się do gry (próby
z BattleFront kończyły się dobrze, ale to za mało jak na grę która opiera się o motywy
z SW). Jest naprawdę taka dobra?


Jeśli jesteś prawdziwym fanem uniwersum SW to bierz, ja osobiście bardzo szybo dałem sobie spokój bo mechanika rozgrywki po prostu nie przypadła mi do gustu jednak otoczka fabularna jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 17:43, Bithda napisał:

Jest naprawdę taka dobra?


Obie części są wyśmienite. Głównym atutem KOTORów jest niesamowita fabuła, obfitująca w częste zwroty akcji. Pierwsza część zapewnia prawdziwy szczękoopad w pewnym momencie gry - nie będę spoilerować - to po prostu trzeba przeżyć na własnej skórze :P.
Wszystkie zadania możemy rozwiązać na wiele sposobów. Wybór nie ogranicza się jedynie do podążania ścieżką Jasnej/Ciemnej strony Mocy - możemy rzucić się w wir walki, bądź załatwić wiele spraw w sposób dyplomatyczny.
Wybór klasy także ma ogromne znaczenie - aby w "pełni przejść grę" najlepiej jest grać Negocjatorem Jedi, wtedy mamy do dyspozycji opcje dialogowe niedostępne dla innych klas (głównie za sprawą perswazji).
Rozwój postaci też jest bardzo ciekawy. Możemy skupić się na walce mieczem świetlnym, bądź władaniu Mocą lub też połączyć umiejętności obu klas postaci :).
Do tego dochodzą wyraziści bohaterowie z drużyny, każdy z własną historią, którą odkrywamy wraz z rozwojem fabuły. Ba, nasze wybory i zachowanie wywierają wpływ na naszych kompanów.
Kolejnym plusem jest dobrze odwzorowane uniwersum SW, czuć ten gwiezdnowojenny klimat.
Te gry są po prostu niesamowite, nie da się opisać ich wspaniałości, w nie po prostu trzeba zagrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się nabyć Turoka ?? Chodzi mi głównie o te możliwości elminowania po chichu wrogówm naszła mnie ochota na skradnkę :). I czy można sprytnie doprowadzać do konfrontacjii żołnierzy z dinozaurami bez mojego udziału w batalii ?? I pozostaje kwestia sprzętu. Mój komp : 1, 5 Ghz, 768 RAM, Rdeon 9600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 18:18, Oksydan napisał:

Witam. Chciałbym sobie kupić jakąś grę która pójdzie mi na maksymalnych ustawieniach
na rozdzielczości 1366x768. Lubię gry RPG, FPS, cRPG. Myślałem o Gothic 3, Neverwinter
Nights 2 albo Bioshock. Mój budżet to 70 zł.Jeżeli macie jakieś inne propozycje to piszcie.
Mój laptop:
- Athlon X2 QL-64 2 x 2.1 Ghz
- 2 GbRam DDR 2
- ATI Radeon HD4570 512 Mb DDR 2 [ mobility ( nie mylić ze zintegrowaną )]
- Windows Vista
Z góry dziękuję.

Odsyłam to właściwego tematu:)
------------> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33486&u=3584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym abyście polecili mi jakiegoś dobrego nowego RTSa najlepiej w jakichś czasach s-f. Żeby było budowanie budynków zbieranie czegoś i takie tam.
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 21:55, Markush napisał:

Chciałbym abyście polecili mi jakiegoś dobrego nowego RTSa najlepiej w jakichś czasach
s-f. Żeby było budowanie budynków zbieranie czegoś i takie tam.
Z góry dzięki za pomoc.

Polecam StarCraft, może poczekaj na dwójkę, jeśli grafa cię odstrasza. Pozostaje jeszcze Earth 2160 i może.... Supreme Commander :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się