FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie


Nadal nie wiem co to ma do tematu. Mało wiadomo o tych grach i tylko jakiś fanatyk serii powie, że ta czy ta gra jest lepsza. Ja liczę bardziej na nowego MoH''a, bo zalatuje CoDem, ale nie wykluczam, że nowy GR będzie lepszy. Trudno to stwierdzić, bo jak wcześniej wspomniałem, za mało informacji i materiałów. Druga sprawa, pytasz się, bo chcesz którąś grę kupić (trochę za wcześnie na to, bo premiery owych gier jeszcze długo przed nami), czy po prostu się nudzisz i ot tak zagajasz? Jeśli to drugie, to są osobne tematy do tych gier (chyba, nie sprawdzałem, jeśli nie, to sam załóż takowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 14:05, 1096 napisał:

Co mi powiecie o grze dungeon lords ???
Czy gra jest warta uwagi ???

Mialem ochote to kupic, szczegolnie ze CDP po kilku latach wydalo te gre u nas. Ale po poczytaniu na kilku forach o okropnym zabugowaniu gry (misje ktorych nie da sie ukonczyc itd.) uznalem ze pieniadze mozna wydac lepiej niz na nieudane experymenty. To kolejna gra ktora "miala potencjal" i na tym sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 00:21, MaccCry napisał:

Druga sprawa, pytasz się, bo chcesz którąś
grę kupić (trochę za wcześnie na to, bo premiery owych gier jeszcze długo przed nami),
czy po prostu się nudzisz i ot tak zagajasz?


Pytam, bo chcę którąś z nich kupić :) Do GR zachęca mnie jej taktyczny charakter i podobno fajne elementy krav magi etc. Zniechęca charakter - jakieś lasery, roboty, peleryny - niewidki etc. Z kolei MoH to moje klimaty - współczesne i do tego Afganistan, który jako tematyka wojenna mnie bardzo kręci + multi robi DICE, których gry ubóstwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman: Arkham Asylum vs X-Men Origins: Wolverine.

Mam kasę tylko na jedną i interesuje mnie drodzy forumowicze: długość tych gier,ilość contentu do odblokowania, replayability. Czuję że obie by mi się spodobały więc zastanawia mnie już tylko na jak długo by mi wystarczyły te gry. Jeśli ktoś grał w którąś z powyższych to niech się proszę wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman. Słyszałeś zapewne, że to najlepsza gra 2009 roku. Sam w nią grałem 25h i nie żałuję. Wątek główny to 10 godzin, ale zagadki starczą na kolejne 15;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 17:55, Haregar1 napisał:

poszukuje ladnej, nie kosztujacej 120zl gry crpg ;]

Gothic, Gothic II, Gothic II Noc Kruka, Gothic III, Gothic III Zmierzch Bogów (Gothic III Forsaken Gods). Może jeszcze sopdobałoby ci się Mass Effect lub Mass Effect 2, albo Borderlands ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 18:00, konio1073 napisał:

> poszukuje ladnej, nie kosztujacej 120zl gry crpg ;]
Gothic, Gothic II, Gothic II Noc Kruka, Gothic III, Gothic III Zmierzch Bogów (Gothic
III Forsaken Gods). Może jeszcze sopdobałoby ci się Mass Effect lub Mass Effect 2, albo
Borderlands ?

Gotiki mam, Borderlands poczekam az jeszcze stanieje, w ME1 gralem, ale przeciez ME2 kosztuje 120zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 18:06, Haregar1 napisał:

> > poszukuje ladnej, nie kosztujacej 120zl gry crpg ;]
> Gothic, Gothic II, Gothic II Noc Kruka, Gothic III, Gothic III Zmierzch Bogów (Gothic

> III Forsaken Gods). Może jeszcze sopdobałoby ci się Mass Effect lub Mass Effect
2, albo
> Borderlands ?
Gotiki mam, Borderlands poczekam az jeszcze stanieje, w ME1 gralem, ale przeciez ME2
kosztuje 120zl...

Hmm.. Fallout 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 17:55, Haregar1 napisał:

poszukuje ladnej, nie kosztujacej 120zl gry crpg ;]


Drakensang, Neverwinter Nights 2, Wiedźmin, TES IV: Oblivion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 17:55, Haregar1 napisał:

poszukuje ladnej, nie kosztujacej 120zl gry crpg ;]

drakensang. jest teraz w cda. albo borderlamds ale nie ma to za dużo wspólnego z rpg

btw. sorry za brak przecinków ale z telefonu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat miedzy NFS Shift, a GRIDem. Czemu? Grałem w demka obu gierek i zauważyłem, że w Gridzie jeździ się po prostu przyjemniej... tylko na ustawieniach "supa-pr0" (chodzi o realizm) samochód nadal zatrzymywał się niemal w miejscu (imo jest tak w każdej grze na tym silniku = w obu DIRTach :X).
NFS Shift nie jest taki "przyjemny", tylko model jazdy jakby ociupinkę bardziej realistyczny. Przeciwnicy nie dają się wymijać jak tyczki, co jest kolejnym plusem. Tylko moje pytanie do tych, którzy posiadają Shifta - czy w pełnej poprawili force feedback? Bo na moim wysłużonym Logitechu kierownica non-stop wibruje, co doprowadza mnie do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 17:46, Ezio napisał:

Batman. Słyszałeś zapewne, że to najlepsza gra 2009 roku.

No ta, słyszałem.

Dnia 04.04.2010 o 17:46, Ezio napisał:

Sam w nią grałem 25h i nie
żałuję. Wątek główny to 10 godzin,

Nie brzmi jakoś cudownie jak na grę tylko z singlem.

Dnia 04.04.2010 o 17:46, Ezio napisał:

ale zagadki starczą na kolejne 15;)

Co to te zagadki, tak przykładowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 19:55, Fatal-X napisał:

> Batman. Słyszałeś zapewne, że to najlepsza gra 2009 roku.
No ta, słyszałem.
> Sam w nią grałem 25h i nie
> żałuję. Wątek główny to 10 godzin,
Nie brzmi jakoś cudownie jak na grę tylko z singlem.
> ale zagadki starczą na kolejne 15;)
Co to te zagadki, tak przykładowo?

Zbieranie wszystkiego co jest w zakładzie Arkham szczęki jokera, zagadki pana zagadki, dzienniik arkhama itd. :)
Mi wątek główny zajął + nie które zagadki 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam zamiar zainwestować w jakieś 2 dobre FPS''y z niezłą fabułą i klimatem. Wybierzcie 1 grę z tych : Bioshock, Left 4 Dead 2, Aliens versus Predator, Fear 2, Borderlands
No i jedną z tańszej serii : Turok, Prey, Condemned, Fear...
Zaznaczam, że rozgrywki sieciowe mnie nie interesują. Uzasadnijcie czemu te. Będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 20:00, Longer napisał:

Dobra mam zamiar zainwestować w jakieś 2 dobre FPS''y z niezłą fabułą i klimatem. Wybierzcie
1 grę z tych : Bioshock, Left 4 Dead 2, Aliens versus Predator, Fear 2, Borderlands
No i jedną z tańszej serii : Turok, Prey, Condemned, Fear...
Zaznaczam, że rozgrywki sieciowe mnie nie interesują. Uzasadnijcie czemu te. Będę bardzo
wdzięczny.

Bioshock - fabuła, klimat (retro), muzyczka :)
Fear - klimat, dobry fps horror nie raz prawie dostałem zawału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się