FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Kupić Battlefielda 2 czy poczekać na Battlefielda 1943? (tak wiem, że te 2 gry są różne ale... BF BC2 bardzo podobał mi się więc jakis + dla BF 1943 i grałem też w BF 2142 który jest dosc podobny do BF2 i... bardziej mi sie podobał niż BFBC2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No BF 2142 mam pochwale sie ze przegrane +90h zycia... :P
Cholera tylko kusi mnie w BF 1943 ta grafika, ten Frostbite bo nie mam kompa z kosmosu i podjarałem się tym, że mi BF BC2 chodzi płynnie a przecie to ten sam silnik co BF 1943... Ale też kusi ostatnio wydany patch do BF2 z Armored Fury i European Forces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy zna ktoś jakiś sklep gdzie można kupić jakąkolwiek grę serii Guitar Hero na PC? Albo chociaż samą gitarę a GH dokupić później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Stalker to pierwsza część. Ja od siebie polecam część pierwszą właśnie, ogółem Stalker jest lepszy od Metro pod tym względem, że jest więcej do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 21:57, Vantor_Zorin napisał:

Co lepiej Empire total war czy Dawn of War 2?


To zależy w jaki typ strategii wolisz grać. Czy bardziej lubisz typową strategię, gdzie liczy się taktyka i jakieś myślenie. Czy jednak wolisz grę szybką, nie wymagającą zbyt dużego wysiłku mózgu. Chodź DoW 2 bardziej mi przypadł do gustu, to z strategii już dużo w nim nie pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 22:09, Kraju napisał:

> Co lepiej Empire total war czy Dawn of War 2?

To zależy w jaki typ strategii wolisz grać. Czy bardziej lubisz typową strategię, gdzie
liczy się taktyka i jakieś myślenie. Czy jednak wolisz grę szybką, nie wymagającą zbyt
dużego wysiłku mózgu. Chodź DoW 2 bardziej mi przypadł do gustu, to z strategii już dużo
w nim nie pozostało.

A dużo strace bez Chaos Rising w multi np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj wybieram się do empiku, i zastanawiam się którą grę wybrać.

Co lepsze, Batman Arkham Arsylum, czy Wiedźmin.

A może dorzucicie coś swojego, do 70 zl? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 11:02, Rastic napisał:

Witam.

Dzisiaj wybieram się do empiku, i zastanawiam się którą grę wybrać.

Co lepsze, Batman Arkham Arsylum, czy Wiedźmin.

A może dorzucicie coś swojego, do 70 zl? ;p

Trudno wybrać z tych dwóch gier. B: AA to całkiem fajna bijatyka, lecz jeśli wolisz dobrą fabułę, i świetne, mocne, soczyste i wyraziste dialogi w języku polskim to lepiej kupić Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wiedźmina. Gra zapewni Ci o wiele więcej mile spędzonych godzin przed komputerem, niż Batman. Dodać też warto, iż na jednym przejściu gry na pewno się nie skończy, gra oferuje 3 zakończenia, i przeciętny gracz chce odkryć arkana wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 11:55, Rastic napisał:

A czy Batman to długa gra? Bo nie chciałbym kupować gry na 1- 2 dni. Wolałbym coś dłuższego.

Raczej długa, ale pod tym względem nie może się równać z Wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman jest dość długi jeśli chce się zebrać wszystko - jak się lubi szperanie w dodatkowych zadaniach etc. to to naprawdę świetny wybór (no i trzeba bata lubić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się