FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Warto kupić Splinter Cell:Chaos Theory? Wiem,że wychodzi po dychę więc się pytam,żeby dyszka nie poszła w błoto :).Ściągnąłem sobie demo i jest jedna kwestia,która mnie zraziła:w grach bardzo lubię strzelać headshoty(pewnie nie tylko ja :D)i jak chcę strzelić komuś strzał w głowę to ten zamiast padać od razu,to nic mu to nie robi i tylko wzbudza alarm.Trochę mnie to szczerzę mówiąc frustruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 21:45, diabolo20 napisał:

A ja się zasanawiam nad GTA 4 za 80 zł jest dostępne. Czy oprucz doskonałego trybu pojedyńczego
jest też dobry tryb multi?

tryb multi według mnie jest dobry, i wszelkie tryby multiplayera wymagające walki z innymi graczami czy też współpracy w ten czy inny sposób są wolne od cheaterów, ale w Free Mode cheaterów jest pełno. ogólnie to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 21:51, bobobo napisał:

Warto kupić Splinter Cell:Chaos Theory? Wiem,że wychodzi po dychę więc się pytam,żeby
dyszka nie poszła w błoto :).Ściągnąłem sobie demo i jest jedna kwestia,która mnie zraziła:w
grach bardzo lubię strzelać headshoty(pewnie nie tylko ja :D)i jak chcę strzelić komuś
strzał w głowę to ten zamiast padać od razu,to nic mu to nie robi i tylko wzbudza alarm.Trochę
mnie to szczerzę mówiąc frustruje...


...Kupiłem ową grę jak kosztowała jeszcze 100zł już spory kawałek czasu temu i nie miałem problemu z headshotami... wartą ją kupić... szczególnie, że teraz jest prawie za free :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 10:23, AlexW napisał:

Warto King''s Bounty?

Warto, jeśli lubisz sławne "hirołsy of mikt ent medżiki", bo gra jest do owej serii bardzo podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 10:44, konio1073 napisał:

"hirołsy of mikt ent medżiki",


Jakie "mikt"? :P "majt" jak juz chcesz tak pisac ;]

P.S. Tez sie zastanawiam nad King's Bounty, ale ktora czesc jest wg Was lepsza? Ja bym sie sklanial ku tej tanszej ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 10:44, konio1073 napisał:

Warto, jeśli lubisz sławne "hirołsy of mikt ent medżiki", bo gra jest do owej serii bardzo
podobna.

Nie nie nie nie:
1. Majt jeśli juz, jak juz kuba zwrócił uwagę.
2. To Hirołsy of majt end medżik są bardzo podobne do KB. Nie odwrotnie.

@kuba i cyferki
Oczywiście chodzi Ci o KB: Legenda i Księżniczkę? To chyba lepiej zacząć od podstawki, jest prostsza, (chociaż i tak dosyć trudna) no i takie to wszystko od początku jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się jaką grę kupić. Jestem raczej "niedzielnym graczem", ostatnimi latami nie interesowałem się grami. Teraz, mając nowy komputer, zaczyna mnie to wciągać. Czytałem różne recenzje, oglądałem gameplaye i mam parę propozycji. Wiem, że na pewno kupie Bioshocka, ale myślę nad czymś jeszcze tj.: Batman: AA, Mass Effect, Borderlands, RF: Guerilla. Co polecicie? Zainteresowało mnie powiązanie shootera i RPGa. Macie jakieś jeszcze propozycje? Mój sprzęt: Intel Dual Core e5300@3,50 Ghz, Geforce 9600gt, 2GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Borderlands jest najlepszym (puki powstał) połączeniem shootera z RPG. Z kolei Mass Effect 2 też jest sporo strzelania, więcej niż w jedynce, no i do tego bardzo dobrym RPG''iem. Mogę jeszcze Ci polecić Fallout 3, który jest bardzo dobrym RPG i jest dosyć dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bioshocka bierz w ciemno, również polecam. Dobry graficznie a klimat jest doskonały. Druga część również dobra. Jeśli lubisz RPG w lżejszym stylu to polecam obie części Mass Effect, w których i strzelania jest dużo a i fabularnie trzymają dobry poziom. Batmana również polecam bo to kawał bardzo dobrej gry, może i najlepszej w 2009 roku jeśli idzie o akcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 14:35, hiteck napisał:

Witam

Zastanawiam się jaką grę kupić. Jestem raczej "niedzielnym graczem", ostatnimi latami
nie interesowałem się grami. Teraz, mając nowy komputer, zaczyna mnie to wciągać. Czytałem
różne recenzje, oglądałem gameplaye i mam parę propozycji. Wiem, że na pewno kupie Bioshocka,
ale myślę nad czymś jeszcze tj.: Batman: AA, Mass Effect, Borderlands, RF: Guerilla.
Co polecicie? Zainteresowało mnie powiązanie shootera i RPGa. Macie jakieś jeszcze propozycje?
Mój sprzęt: Intel Dual Core e5300@3,50 Ghz, Geforce 9600gt, 2GB RAM

Borderlands zdecydowanie, może jeszcze Assassins Creed, Gureillę, i Batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman i AC2 pewniaki, sam mam obydwie, i B:AA przeszedłem, kawał dobrej roboty, a AC2 przechodzę - nie zawiedziesz się. Bioshocka mam, ale nie zacząłem (No, może początek tylko) ale nim chce zająć się później, bo w klimat tego miasta trzeba wsiąknąć, nie mając żadnych innych gier na głowie. Borderlands sam chce kupić, a Mass Effect to dobra strzelanka, RPG w niej mało. Ale mimo to jest to IMO dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odnosząc się do tematu zbliżają się urodziny mojego kuzyna i postanowiłem, że zrobię mu niespodziankę, kupując na prezent grę komputerową. Problem w tym, iż moja wiedza na temat gier jest znikoma, upraszczając sprowadza się do układania pasjansa :). Z racji tego, iż ma to być niespodzianka nie mogę się go bezpośrednio zapytać, w co grywa. Jedyne czego udało mi się dowiedzieć od jego matki to, że lubi różnego rodzaju strzelanki, bijatyki. Chłopak ma 14 lat. Jeżeli mogłoby to w czymś pomóc to lubi czytać książki z cyklu gwiezdnych wojen oraz różnego rodzaju fantasty. Ostatnio zafascynował się opowieściami Sapkowskiego o Wiedźminie. Jeżeli potrzebujecie jeszcze jakichkolwiek informacji to pytajcie śmiało. Sprawa jest stosunkowo pilna, bo urodziny już za 2 tygodnie, dlatego proszę pomóżcie wybrać jakąś dobrą grę.

Czy moglibyście mi podać jeszcze nazwy innych forów/stron internetowych/gazet o tematyce gier komputerowych, ponieważ chciałbym również sam poszukać dodatkowych informacji.

Z góry dziękuję za wszelkie porady i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Skoro lubi bijatyki to polecam Street Fighter IV, ze strzelanek zdecydowanie pierwsza część Modern Warfare, a jeżeli lubi również twórczość Sapkowskiego, to polski Wiedźmin byłby znakomitym uzupełnieniem historii z książki. Myślę, że śmiało możesz wybrać jeden z tych tytułów, z pewnością mu się spodobają. Jeżeli już wybierzesz, napisz proszę, co mu kupiłeś i jego reakcję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się