FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Szukam gry RPG , w której jest bardzo ważna fabuła i walka mieczem , nie za duzo magi tak jak w Wiedźminie . Najlepiej jak w grze poruszam się jednym bohaterem , nie lubie RPG gdzie przerz wiekszość gry kieruje drużyną.
Najlepiej spodobał mi się Wiedźmin ,grałemw Dragon Age i mi się za bardzo nie podobało i gothic.Aby w grzy byl wybór decyzji i że moje decyzje wpływają na wydarzenia w grze.

Szukam takiej gry która trafi w mój gust , czekam na każde propozycje. Na pewno trafi się tytul mojej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj Jade Empire? Mnie się bardzo dobrze grało, walka jest jak na rpga (no, action-rpga) świetna. Dodać orientalne klimaty, ciekawą historię... Za dwie dyszki bardzo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 14:31, karolekx23x napisał:

Szukam gry RPG , w której jest bardzo ważna fabuła i walka mieczem , nie za duzo magi
tak jak w Wiedźminie . Najlepiej jak w grze poruszam się jednym bohaterem , nie lubie
RPG gdzie przerz wiekszość gry kieruje drużyną.
Najlepiej spodobał mi się Wiedźmin ,grałemw Dragon Age i mi się za bardzo nie podobało
i gothic.Aby w grzy byl wybór decyzji i że moje decyzje wpływają na wydarzenia w grze.

Szukam takiej gry która trafi w mój gust , czekam na każde propozycje. Na pewno trafi
się tytul mojej uwagi.


Two worlds...choć ma trochę bugów
Devil May Cry 3 i 4, tu nie masz może wpływu na fabułę ale walka mieczem jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 12:24, sliski_wojtas napisał:

> Znajdziesz na allegro ;)

Ok, ale ja chciałbym coś kupić jak będę na wakacjach w sklepie i później od razu instalnąć,
to co można można mieć ciekawego do 70 złotych, oprócz strategii i RPG-ów ?


Orange Box? Napisz coś więcej jaki gatunek itp. bo na PC jest "kilka" ciekawych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Jade Empire: bardzo dużo zręcznościowej walki, ciekawa fabuła, dobry klimat. Nie zawiedziesz się.
2.Star Wars : KotOR - kolejny genialny erpeg. Walka mniej zręcznościowa niż w Jade Empire. Fabuła i klimat bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakieś gry z bardzo dobrym multiplayerem.Chodzi mi o to by wydłużał żywotność gry o kilkadziesiąt godzin i aby nie był on chaotyczny.Cena do 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 15:15, peter000 napisał:

Saints Row 2 czy Ojciec Chrzestny 2?


Saints Row 2 - totalny sandbox, znacznie większy niż np. W GTA IV.
Ojciec Chrzestny 2 to gra gorsza od jedynki. Jednak na większą skalę. Możesz tutaj zarządzać mafią.
Obie strasznie zabugowane.
Ja bym wziął Saints Row 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 14:50, Spolskee napisał:

> > Znajdziesz na allegro ;)
>
> Ok, ale ja chciałbym coś kupić jak będę na wakacjach w sklepie i później od razu
instalnąć,
> to co można można mieć ciekawego do 70 złotych, oprócz strategii i RPG-ów ?

Orange Box? Napisz coś więcej jaki gatunek itp. bo na PC jest "kilka" ciekawych gier.


Wszystko oprócz RPG- ów i strategii. Reszta może być, najczęściej gram w wyścigi i FPS-y. Kiedyś zastanawiałem się nad Ojcem Chrzestnym II albo Saboteur, ale nie mogłem się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 14:41, mufur napisał:


Two worlds...choć ma trochę bugów


Tylko ta uwagi bo reszta którą mi Podaliście nie w moim goście , spróbuje a jak się spodoba to wykupie II która ma niedługo wyjść.
Bo na Wiedźmina 2 trochę będę muszę poczekać.

Ogólnie nie przepadam za gra,mi RPG ale Wiedźmin to tego gatunku mnie przekonał i zachęcił

A co sadzicie na temat gry Oblivion ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion- mnóstwo itemów, mnóstwo możliwości, olbrzymi świat, level scaling, brak klimatu i dobrej fabuły.
Jeśli wolisz erpegi nastawione na bardzo ciekawą i dynamiczną walkę polecam Jade Empire - jeśli chodzi o walkę zręcznościową w RPG jedna z najlepszych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu ja :D Tym razem poszukuję sobie jakiejś gry w której mamy mix FPS z RPG.. Aby wam pomóc powiem iż.. STALKERy mam oklepane.. Borderlands aktualnie pykam z kolegami (2 raz), Mass Effect 1 i 2 oklepane.. Metro 2033, miałem, nawet nie włączyłem i sprzedałem. I aby była to jakaś nowsza gierka :-p A i Alpha Protocol mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 01:43, Ecko09 napisał:

>

Jeśli nie masz nic przeciwko starszym grom to polecam antologię Deus Ex. Można ją dostać
za 15-20zł.



Kiedyś była w CDA w numerze 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 08:41, matis9988 napisał:



W numerze setnym był pierwszy Deus Ex, nie antologia. Invisible War i Project: Snowblind również były w CDA, ale w późniejszych numerach (nie pamiętam których).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się