FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2010 o 17:35, peter000 napisał:

Na szybko.
Mass Effect 2 czy Batman Arkham Asylum?

Batman (chyba jedziesz do sklepu już?:])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 17:39, Bithda napisał:

Batman (chyba jedziesz do sklepu już?:])


Nie, nie kupuję przez internet, ale mój tata nie będzie mógł zrobić później przelewu, a jeszcze później mecz oglądam
:) I dzięki za pomoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 11:29, zermithon napisał:

Ogólnie ten dodatek to jedna z najlepszych gier Bioware''u.


Hmm, zachęciłeś mnie, chyba się jednak skuszę. Dzięki za poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 19:00, AphroditeDnB napisał:

APB: All Points Bulletin -co wy na to ??

Jeśli masz kasę na abonament (a raczej na pre-paidy) i bardzo dopadła Cię wakacyjna nuda, że nawet taka nudna gra będzie ciekawa to bierz. Ale ogólnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 19:25, Markush napisał:

Jeśli masz kasę na abonament (a raczej na pre-paidy) i bardzo dopadła Cię wakacyjna nuda,
że nawet taka nudna gra będzie ciekawa to bierz. Ale ogólnie nie polecam.


A jak trzeba płacić abonament (w jaki sposób)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 19:27, AphroditeDnB napisał:

A jak trzeba płacić abonament (w jaki sposób)??

Nie wiem, wiem tylko, że się płaci, albo za godziny, albo za dni, zależy kto jaki ma współczynnik nołlajstwa.
W ogóle nie wiem czy tam się płaci abonament, czy tlyko pre-paidy się kupuje, nie wiem. Od czasu jak trochę pograłem i zobaczyłem, że nawet nie warta marnowania czasu przestałem sie nią interesować.
Ja tam gier z pre-paidami, albo z abonamentem się nie tykam bo to ZUO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje Waszej rady :P

jakie gry przez Internet dla dwoch lub wiecej osob polecacie?
warunki:
- duzy ping (co najmniej 200-250ms) miedzy dwoma graczami oraz slaby download jednej ze stron ma nie przeszkadzac w rozgrywce
- gatunek: zadowole sie dowolnym, ale w pierwszej kolejnosc bym szukal jakiegos fps albo wyscigowki
- grafika itp. bez znaczenia, grywalnosc na pierwszym 1.
Osobiscie myslalem nad szachami, warcabami itp., Wormsami, ale jak znacie cos jeszcze to wrzucajcie.
z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by było lepsze, żeby pograć na multi. Chodzi mi o Battlefield Bad Company 2 czy Modern Warfare lub też Modern Warfare 2. Słyszałem, że w którejś grze serwery są tak ustawiane, żeby graczy na wyższym poziomie nie łączyło z tymi początkującymi, która to gra ? Battlefield BC 2 wiem, że jest stworzony do multi, ale zauważyłem, że w MW 2 zaczyna też mu dorównywać. Czytałem również, że MW 1 jest lepsza w multi niż 2 może wyjaśnicie mi dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 00:07, Lukasz0911 napisał:

Co by było lepsze, żeby pograć na multi. Chodzi mi o Battlefield Bad Company 2 czy Modern
Warfare lub też Modern Warfare 2.


W MW2 coraz więcej osób używa cheatów. Wallhacki, aimboty itp. są na porządku dziennym. W BC2 to zjawisko oczywiście również występuje (bo chyba dotyczy to każdej sieciowej strzelaniny), ale w znacznie mniejszym stopniu.

Do tego BC2 (moim zdaniem) jest bardziej nastawiony na współpracę w drużynie. Grając w MW2 miałem wrażenie, że jest to jakaś dziwaczna odmiana Team Free For All.

Ja osobiście polecałbym z czystym sumieniem BC2. Spędziłem nad tą grą naprawdę ładne kilkadziesiąt godzin i nie uważam ich za czas stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 20:50, Perry_Cox napisał:


Loco Roco. Nie ma lepszego wyboru. Nawet Patapon przy nim wymięka.

A lepiej LocoRoco czy LocoRoco 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 08:06, Magok napisał:

Return to Castle Wolfenstein nie jest darmowy.




A może jakieś darmowe sieciówki, których nie trzeba długo pobierać na słabym łączu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Grałem tylko w jedynkę, dwójka z tego co czytałem i wdziałem posiada tylko kilka nowości, przełomu nie ma, choć to nadal świetna gra. W sumie LR2 możesz od razu brać, bo jest to samo co jedynka, tylko że więcej. Ja i tak polecałbym zapatrzyć się w obie części, wtedy masz zabawę na kilkanaście godzin.

Magok=> Pewnie chodziło mu o ET.

matis9988=> Jak już pisałem wcześniej, sprawdź sobie tą stronkę, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Są tam chyba wszystkie ważniejsze darmowe sieciówki, więc popatrz, poczytaj, a nie czekasz aż Ci ktoś na tacy poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się