FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ale strategie dla nubuff czyli? Chodzi ci, żeby tak jak w RUSE albo HoMM V pokazowało przewidywalny winik starcia (Łatwo, Wyzwanie)? Czy poprostu aby strategia nie wymagała ustawień hotkeyów na pół klawiatury? Z takich prostych mogę Ci polecić właśnie World in Conflict: mało jednostek ale każda ma unikalne skille np: lekki helikopter potrafi wykrywać jednostki, HMMWV potrafi naprawiać pojazdy a dodatkowo zasady gry są łatwe do opanowania a gra się baaardzo przyjemnie (a ten widok jak matuszka rosja przysyła ciepłe pozdrowienia a.k.a. bomba nuklearna) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może źle się wyraziłem, ale chodzi o to, żeby gra była bardzo przyswajalna, a nie trudna:P ie żeby znów za łatwa, bo co to za radocha, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to opierając się o twoje wymagania w stosunku do rts''ów mogę polecić ci: World in Conflict, Command and Conquer Red Alert 3, Command and Conquer 3 oraz Command and Conquer 4 i może nawet Tom Clancy''s EndWar (chociaż to bardziej jak taktyczna gra ;p) i na koniec: League of Legends gra prawie, że klon DoTA- moda do Warcrafta III którego i tak już masz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, warto brać Starcrafta 2, jeżeli nieczęsto gram w strategie? Tzn. czy nie będzie dla mnie zbyt hardcorowe, a jak będzie to jaką grę najlepiej kupić (z nowości)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisano na gram.pl (w jednym z najnowszych newsów) gra zachwyca causuli, czy osoby nie obcykane w tego typu grach, nie mają dużych problemów z zaznajomieniem głównych zasad rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi na pewno bedzie hardcore''owe, ale z tego co mi wiadomo, to singiel juz nie - jest tryb casual. Ja poki co czekam az gre bede mogl dorwac w jakiejs normalnej cenie (czyt. max. 80zl :P), bo 180zl to to nie jest wg mnie warte, chyba ze multi mnie na dluzej wciagnie, ale biorac pod uwage jakiego poziomu grajacych sie mozna spodziewac, to raczej dlugo nie wytrzymam ;]

edit: oplaca sie stad cos brac?

http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=9QPk1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Może Spider-Man: Friend or Foe, o ile lubisz te klimaty. Jeśli dobrze kojarzę, to kiedyś dostawał całkiem niezłe oceny w recenzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:34, kuba9876543210 napisał:

edit: oplaca sie stad cos brac?

Za taką cenę, to Quantum of Solace, a już na pewno Ultimate-Spider-Man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. z tego co widze to srednie oceny zbiera ten Spider-Man
http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/spidermanfriendorfoe?q=Spider-Man:%20Friend%20or%20Foe

lepsze noty zbiera Ultimate Spider Man
http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/ultimatespiderman?q=Ultimate%20Spider-Man

co do tych klimatow to kiedys gralem w dwie rozne czesci (jedno jakas staroc w 2D, drugie cos sprzed kilku lat) i nie bylo zle.

Ciekawi mnie jeszcze James Bond, slysze rozne opinie, nie wiem kogo sluchac :P

edit:
@Harrolfo

a jak bys mial wybierac miedzy tymi dwoma co bys wzial? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Chyba Ultimate Spider-Mana (jak lubisz komiksową grafikę i Spider-Mana).
Ale jak już lubisz dobrą grafikę i Bonda, to QoS...

Ja osobiście wziąłbym Bonda, ale tylko dlatego, że U S-M mam ;)
Sam teraz planuję kupić Bonda, ale na PS3.

Chociaż chyba lepiej Bonda, bo masz multi...

A miał być krótki post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:22, sebollll napisał:

Czy opłaca się wymieniać assassin creeda za risena


Jeżeli przeszedłeś AS, możesz spróbować, ale jeśli nie - nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:37, sebollll napisał:

AS już dawno przeszedłem leży z rok na półce i sie kurzy tylko


Jak już przeszedłeś to się wymień tylko najpierw zainstaluj tę grę na dysku twardym,to wtedy gdy będziesz chciał zagrać to nie będziesz się martwił,że już nie masz tej gry ;)

PS. Co lepiej kupić: Bioshock 2 z figurką little sister na gry-online czy rapture edition z artbookiem? Który gadżet wydaje wam się lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc gdybym ja miał wybierać wybrał bym edycje z artbook''em. Figurka będzie stała i stała a tak do artbook''a pewnie nie tylko Ty będziesz chętny zajrzeć(np. goście Twoi czy coś:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:42, bobobo napisał:

PS. Co lepiej kupić: Bioshock 2 z figurką little sister na gry-online czy rapture edition
z artbookiem? Który gadżet wydaje wam się lepszy?


Moim zdaniem lepsza figurka, zawsze może się fajnie na półce prezentować, a do artbooka zajrzysz może raz, może dwa. Ja do swojego artbooka z wiedźmina zajrzałem na początku jak otwierałem i ze dwa razy jak się nudziłem, od tamtej pory jestem zdania że nigdy więcej kolekcjonerek bo to bez sensu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem bioshocka 2 w edycji rapture, artbook jest w grubej oprawie i ma niecałe 100 stron całość jest bardzo fajnie zapakowane w kartonowe etui . Jeżeli jesteś kolekcjonerem gier i lubisz by gry ładnie wyglądały na półce bierz Rapture Edition :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:42, bobobo napisał:

> AS już dawno przeszedłem leży z rok na półce i sie kurzy tylko

Jak już przeszedłeś to się wymień tylko najpierw zainstaluj tę grę na dysku twardym,to
wtedy gdy będziesz chciał zagrać to nie będziesz się martwił,że już nie masz tej gry
;)

PS. Co lepiej kupić: Bioshock 2 z figurką little sister na gry-online czy rapture edition
z artbookiem? Który gadżet wydaje wam się lepszy?


Jeżeli w grę nie wchodzą pieniądze(wnioskuję, że druga wersja będzie znacznie bardziej droższa), to zdecydowanie polecam wersję z figurką. Artwork obejrzysz, zapomnisz, a figurkę będziesz mógł mieć cały czas pod ręką i będzie przypominała Ci o grze. Zresztą widziałem unboxing tej edycji gry na YouTube i muszę powiedzieć, że jest niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się