FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 19:36, zerohunter napisał:

Heh, Gothic 1 mnie nie pociąga, bo 2 mam a nie chcę dublować, a 3 nie uciągnie mim komp,
Fable grałem, BG mi nie przypadł do gustu, tak samo jak IW u kumpla, a Fallouta mam,
myślałem o tym NWN, ale chcę się rozejrzeć:)

No to NWN. :]

Dnia 06.08.2008 o 19:36, zerohunter napisał:

Mac Cry, JE kupię EK, TESIV nie chcę kupować, kumpel ma i mi się nie widzi, Morrka mam,
a Kotor kompletnie nie wiem co to.

KOTOR=Knights of the Old Republic
Ja coś myślę, że Obek albo JE nam (mamy podobny sprzęt) by płynnie nie chodziło... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:36, zerohunter napisał:

Mac Cry, JE kupię EK, TESIV nie chcę kupować, kumpel ma i mi się nie widzi, Morrka mam,
a Kotor kompletnie nie wiem co to.

Tja, ja tez specjalnie Obliviona nie polecam, nudnawy troche. KotOR, czyli Knights of the Old Republic, to gra w swiecie Star Wars, jednak wydarzenia dzieja sie ok. 4k lat przed filmem. Gralem w dwojke i cholernie mi sie podobala, jednak byla po angielsku i w pewnym momencie sie zaciolem. Chcialem kupic jedynke (ponoc lepsza od dwojki), ale w sklepie ni widu, ale na allegro juz wiele razy przegralem licytacje. Coz, bede probowac dalej.

Kalejdoskop86
Jeszecze pol roku temu mialem podobnego kompa (P4 2GHz, Radek 9600 Pro, terez mlodszy brat go ma). Pozyczylem od kumpla Obka, ze swiadomoscia, ze raczej mi nie ruszy, a tu cud. Dziala i to ladnie na srednich detalach. Jednak sama gra do gustu mi nie przypadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:50, Mac Cry napisał:

Kalejdoskop86
Jeszecze pol roku temu mialem podobnego kompa (P4 2GHz, Radek 9600 Pro, terez mlodszy
brat go ma). Pozyczylem od kumpla Obka, ze swiadomoscia, ze raczej mi nie ruszy, a tu
cud. Dziala i to ladnie na srednich detalach. Jednak sama gra do gustu mi nie przypadla.

Ja mam AMD Sempron 2800+ 1.61ghz, 512 ram i ATI Radeon 9550 256... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:56, Mac Cry napisał:

Jest duza szansa, ale na twoim miejscu bym od kogos pozyczyl Obka, jesli masz oczywiscie
taka mozliwosc. Albo zaryzykuj i kup ;)

Nie mam możliwości, poza tym kupię (mimo że nie lubię serii TES) jak nowy sprzęt zagości w moim domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:10, Ceteris Paribus napisał:

Mam mały dylemat między Planescape Tournament a Wiedxminem. Wiem, że jedna juz ma trochę
lat, ale podobno klimat ma nieziemski. Z drugiej strony Wiedźmina też siezachwala tu
i tam.


1. Gdzie chcesz kupić PT? Na allegro?
2. Jeśli liczy się dla Ciebie klimat, fabuła i ogólna rozgrywka, a grafikę stawiasz na dalszy plan, bierz zdecydowanie PT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:16, Flesh00er napisał:

1. Gdzie chcesz kupić PT? Na allegro?


No tak, obeceni chyba tylko to pozostało. Chyba, ze wychaczył bym gdzieś wersje pudełkową po starej cenie 99zł ;)

Dnia 06.08.2008 o 22:16, Flesh00er napisał:

2. Jeśli liczy się dla Ciebie klimat, fabuła i ogólna rozgrywka, a grafikę stawiasz na
dalszy plan, bierz zdecydowanie PT :)


No a jak tu jest z grywalnością. Nie ma tysięcy broni i umiejętności do nich np miecz krótki, długi, postrzępiony etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:10, Ceteris Paribus napisał:

Mam mały dylemat między Planescape Tournament a Wiedxminem. Wiem, że jedna juz ma trochę
lat, ale podobno klimat ma nieziemski. Z drugiej strony Wiedźmina też siezachwala tu
i tam.


Planscape Torment - stara dobra gra - nie zachwyci Cie grafika ale za to historia i mozliwosciami
Wiedzmin - polskie arcydzielo, swietna grafa, nie tak rozbudowana ale trzyma wysoki poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o grze Pekin 2008 warto kupić, grał już ktoś w ten tytuł? Na hyprze pokazywali gameplay i nawet nieźle się zapowiada. Czy może Unreal Tournament III? słyszałem że w UTIII mało ludzi gra dlatego proszę was o pomoc. Lubię zarówno strzelanki i gry sportowe.

Break the peace ja wybieram Fallouta 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:25, Break the peace napisał:

Słuchajcie mam problem. Jestem fanem klimatów post-apo i mam problem. Co kupić? Fallout
3, czy S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky?


radze poczekac na recenzje obu pozycji, sam jako dlugoletni fan fallout zastanawiam sie czy inwestowac w 3 czesc..

a stalker zobaczymy, jedynka byla fajna, ciekawe co zrobia teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:26, Seccolo napisał:

Co sądzicie o grze Pekin 2008 warto kupić, grał już ktoś w ten tytuł? Na hyprze pokazywali
gameplay i nawet nieźle się zapowiada. Czy może Unreal Tournament III? słyszałem że w
UTIII mało ludzi gra dlatego proszę was o pomoc. Lubię zarówno strzelanki i gry sportowe.

Break the peace ja wybieram Fallouta 3

Ja bym wziął UTIII. Pekin 2008 dostał średnie oceny. Z resztą UT będzie wciąż jare po 2008 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:25, Break the peace napisał:

Słuchajcie mam problem. Jestem fanem klimatów post-apo i mam problem. Co kupić? Fallout
3, czy S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky?


Jeśli jesteś fanem takich klimatów, to radziłbym kupić obie gry. Po prostu gier w owych klimatach jest stosunkowo mało, a tak poza tym oba przedstawione przez ciebie tytuły są wielkie, więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:13, Bakter Naktacz napisał:

> Słuchajcie mam problem. Jestem fanem klimatów post-apo i mam problem. Co kupić?
Fallout
> 3, czy S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky?

Jeśli jesteś fanem takich klimatów, to radziłbym kupić obie gry. Po prostu gier w owych
klimatach jest stosunkowo mało, a tak poza tym oba przedstawione przez ciebie tytuły
są wielkie, więc... :)

A jeżeli dysponuję ograniczonym funduszem. Zn. się 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:29, Break the peace napisał:

A jeżeli dysponuję ograniczonym funduszem. Zn. się 100 zł.


No chyba, że tak. Teraz już sam nie wiem, którą polecić. S.T.A.L.K.E.R. jest grą bardzo dobrą, ma wciągającą fabułę (to się chyba najbardziej liczy), jest bardzo dobry graficznie i ogólnie miodny. Niestety to samo mogę powiedzieć o Falloucie, bo obie gry to naprawdę wysoka klasa, a i wybór może być trudny.

PS Ja jednak chyba wziąłbym S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky. Po prostu w pierwszą część miałem okazje zagrać i zrobiła na mnie ogromne wrażenie. :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 17:29, Break the peace napisał:

A jeżeli dysponuję ograniczonym funduszem. Zn. się 100 zł.


mysle ze mimo wszystko mimo tego ze clear sky zapowiada sie dobrze to jednak fallout 3 to bedzie to ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się