FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 16:41, zerohunter napisał:

Jest jeszcze jakiś nisko wymagający, tani i w 2d rpg, oprócz BG IW NWN?


jasne !!! polecam planscape torment, arcanum i fallouty ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 12:07, BoloMaster napisał:

która gra jest lepsza?
Loki czy Dungeon Siege II?


Według mnie DS2 ponieważ to jedyna gra która może konkurować z Diablo II i ogólnie odstaje trochę od zwyczajnych gier hack & slash jak np. Loki.

Loki można teraz kupić za 16 zł w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto tu chyba przytoczyć oceny z Gamerankings:
Loki - 58.2%
Dungeon Siege II - 81.1%

Patrząc na to "hit" z CDA traci trochę swojego blasku. Ale za 15zł można zaryzykować. Sam w żadną z gier nie grałem, kieruję się tylko średnią ocen. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam jakiegoś symulatora żeglugi czy jak kto woli pływania statkiem. Prosiłbym o dość dobrą grafikę, co jednak rzadko jest spotykane w symulatorach, nie musi być też skomplikowana, po prostu żeby sobie popływać, ale mogą być też i wszelkie przełączniki itd., cena, uhm, nie gra roli i żeby było sporo sporo statków, jachtów itd. Znajdzie się coś? Bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 15:40, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Szukam jakiegoś symulatora żeglugi czy jak kto woli pływania statkiem. Prosiłbym
o dość dobrą grafikę, co jednak rzadko jest spotykane w symulatorach, nie musi być też
skomplikowana, po prostu żeby sobie popływać, ale mogą być też i wszelkie przełączniki
itd., cena, uhm, nie gra roli i żeby było sporo sporo statków, jachtów itd. Znajdzie
się coś? Bardzo mi na tym zależy.

Wyszła wprawdzie nowsza wersja tej gry, jednak z tego co widziałem nie w Polsce:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=7145
Można ją kupić za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bardziej opłaca się kupić ?? Halo 3 czy rmy Of Two ?? Odrazu uprzedzam że będe bardzie korzystał z trybu split-screen. Która gra oferuje dłuższą rozrywkę (słyszałem że AoT jest dość krótki).
I jeszcze jedno pytanie : jak jest z split-screenem w Halo 3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 17:20, Modok napisał:

Ja bym brał Halo 3 jest bardzo grywalny.

A od siebie polecam kupić GTA 4 lub Dead Rising.


GTA 4 juz posiadam a Dead Rising nie zabardzo mi przypadł :)
Ale jak jest z tym split-screenem ?? Dużo jest trybów itp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, niestety nie miałam okazji zagrania w Halo 3, ale Army of Two mogę z czystym sumieniem polecić. Gra wciąga jak bagno, nastawiona jest bardzo na tryb współpracy (Tak, jest split-screen :D). Sieczka jest po prostu boska, bardzo dobre AI przeciwników :) Faktycznie AoT jest stanowczo za krótki, ale nieoczekiwane zwroty akcji gwarantowane, niczym w dobrym kinie akcji :P Ja tam wydanych pieniędzy nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu ja. Chciałbym jeszcze jakąś przygodówkę. Grałem w: Syberia 1&2, The Longest Journey i Dreamfall. Znajdzie się coś? Nie musi to być taka prawdziwa przygodówka, może też być np. RPG z niesamowicie wciągającą fabułą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:23, Jaki Ganh1 napisał:

Witam, to znowu ja. Chciałbym jeszcze jakąś przygodówkę. Grałem w: Syberia 1&2, The Longest
Journey i Dreamfall. Znajdzie się coś? Nie musi to być taka prawdziwa przygodówka, może
też być np. RPG z niesamowicie wciągającą fabułą itp.


Polecił bym Ci Losta, ale ze słuchu słyszałem, że całkiem fajny, ale sam nie grałem. Ewentualnie jak lubisz RPG to Oblivion czeka, albo Gothic 3 (niektórzy wymyślają, że coś z nim nie tak (optymalizacją kądu im nie wyszło), ale wg mnie jest kawałkiem fajnego erpega, a jak jeszcze masz zamiar kupić nową kartę graficzną to uuu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:33, Modok napisał:

Beowulf nawet dobra gra.

>

Domyślam się, teraz można dostać za te 30zł, i mnie zainteresowała.

Dnia 08.08.2008 o 19:33, Modok napisał:

Kane & Lynch Dead Men gra fajna tylko z początku później ci się znudzi.

>

Kupię jak spadnie do Supersellera.

Dnia 08.08.2008 o 19:33, Modok napisał:


Ja polecam ci Orange Box:)


Może kiedyś zakupię.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:34, Qbasmok007 napisał:

> Witam, to znowu ja. Chciałbym jeszcze jakąś przygodówkę. Grałem w: Syberia 1&2,
The Longest
> Journey i Dreamfall. Znajdzie się coś? Nie musi to być taka prawdziwa przygodówka,
może
> też być np. RPG z niesamowicie wciągającą fabułą itp.


zależy co lubisz... może Fable, Wiedźmin lub Star Wars: Knights of the Old Republic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:57, Teokrata napisał:

zależy co lubisz... może Fable, Wiedźmin lub Star Wars: Knights of the Old Republic ?


Grałem we wszystkie, z Gothiciem 3 i Oblivionem włącznie, tylko w Losta nie grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2008 o 20:05, Jaki Ganh1 napisał:

Grałem we wszystkie, z Gothiciem 3 i Oblivionem włącznie, tylko w Losta nie grałem ;)


jesli jarał Cię serial to pewnie Ci sie spodoba... jesli nie to szukaj czegoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się