FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

BioShock kochana gra, na X360 będziesz miał super grafę, nie to co u mnie, a 1 HALO na PC mnie urzekło, i nawet nie wiedziałem że na PC jest MGS, chodź nie mam X''a, radzę kupuj na niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 18:13, BogSumerow napisał:

Taak? jestem ciekawy jakie. Tylko nie mów o WoW bo tu chyba chodzi o grę , w której nie
płaci się kosmicznego co miesięcznego abonamentu.


GW jest głównie dla dzieci, które nie potrafią sobie zarobić 40 zł miesięcznie i grają w dziwne podróbki MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol... a nie przyszło Ci do głowy, że te "dzieci" mają też inne wydatki niż abonament WoW? Może ktoś tu jeszcze czyta książki albo słucha muzyki, co? Poza tym ja kupuję grę i chcę w nią grać kiedy mi się podoba. Sorry, ale nie pieprz głupot, że GW jest dla dzieci, które nie potrafią sobie zarobić. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 19:14, JayL napisał:

O lol... a nie przyszło Ci do głowy, że te "dzieci" mają też inne wydatki niż abonament
WoW? Może ktoś tu jeszcze czyta książki albo słucha muzyki, co? Poza tym ja kupuję grę
i chcę w nią grać kiedy mi się podoba. Sorry, ale nie pieprz głupot, że GW jest dla dzieci,
które nie potrafią sobie zarobić. EOT


Nie licz, że napiszesz głupstwa i nikt Ci nie odpisze, sry.
Ja jakoś mam pieniądze na WoW-a, książki, muzykę, ba, nawet na spotkania z dziewczyną. Po prostu, jak komuś się chce robić, to zarobi. A jak nie, to cóż, pozostaje mu GW. ]:-> Które na tle prawdziwych MMO wychodzi po prostu strasznie słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 19:41, Probos napisał:

> O lol... a nie przyszło Ci do głowy, że te "dzieci" mają też inne wydatki niż abonament

> WoW? Może ktoś tu jeszcze czyta książki albo słucha muzyki, co? Poza tym ja kupuję
grę
> i chcę w nią grać kiedy mi się podoba. Sorry, ale nie pieprz głupot, że GW jest
dla dzieci,
> które nie potrafią sobie zarobić. EOT

Nie licz, że napiszesz głupstwa i nikt Ci nie odpisze, sry.
Ja jakoś mam pieniądze na WoW-a, książki, muzykę, ba, nawet na spotkania z dziewczyną.
Po prostu, jak komuś się chce robić, to zarobi. A jak nie, to cóż, pozostaje mu GW. ]:->
Które na tle prawdziwych MMO wychodzi po prostu strasznie słabo.

Nie wiesz o tym , że dopiero dziecko mające 15 alt może gdzieś iść sobie zarobić ? Twoje rozumowanie jest złe , jak miałem 13 lat to nawet na ulotki nie chcieli mnie wziąć, więc nie mów tu na forum jak to łatwo mieć kasę w młodym wieku , co inna sprawa jak masz nadzianych rodziców albo rodzinę to wtedy tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 19:41, Probos napisał:

> O lol... a nie przyszło Ci do głowy, że te "dzieci" mają też inne wydatki niż abonament

> WoW? Może ktoś tu jeszcze czyta książki albo słucha muzyki, co? Poza tym ja kupuję
grę
> i chcę w nią grać kiedy mi się podoba. Sorry, ale nie pieprz głupot, że GW jest
dla dzieci,
> które nie potrafią sobie zarobić. EOT

Nie licz, że napiszesz głupstwa i nikt Ci nie odpisze, sry.
Ja jakoś mam pieniądze na WoW-a, książki, muzykę, ba, nawet na spotkania z dziewczyną.
Po prostu, jak komuś się chce robić, to zarobi. A jak nie, to cóż, pozostaje mu GW. ]:->
Które na tle prawdziwych MMO wychodzi po prostu strasznie słabo.

Szczerze mowiac to mi humor Twoim postem poprawiles.
Naprawde dobry zart.
Bueh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że odzywają się głównie osoby, co nigdy w WoW-a i inne MMO nie grały. A szkoda, może kiedyś...
Heaton - Mam 16 lat i zarabiam swoje pieniądze. Wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 18:27, zerohunter napisał:

BioShock kochana gra, na X360 będziesz miał super grafę, nie to co u mnie, a 1 HALO na
PC mnie urzekło, i nawet nie wiedziałem że na PC jest MGS, chodź nie mam X''a, radzę
kupuj na niego:)


MGS''a 2 na X''a nie wezmę bo X360 nie ma jej na liście kompatybilności wstecznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 19:57, Probos napisał:

Widzę, że odzywają się głównie osoby, co nigdy w WoW-a i inne MMO nie grały. A szkoda,
może kiedyś...
Heaton - Mam 16 lat i zarabiam swoje pieniądze. Wystarczy poszukać.

Wiem , mając 16 lat możesz już zarabiać , też mam 16 lat i szukałem pracy na wakacje . Niestety jeden dzień za późno i nie udało się . Na następne wakacje już tego błędu nie popełnię , a teraz już niedługo czas do szkoły . Po prostu napisałeś , że dzieci a osoby poniżej 15 roku życia legalnie pracować nie mogą , nawet na ulotkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 19:57, Probos napisał:

Widzę, że odzywają się głównie osoby, co nigdy w WoW-a i inne MMO nie grały. A szkoda,
może kiedyś...
Heaton - Mam 16 lat i zarabiam swoje pieniądze. Wystarczy poszukać.

Tak sie sklada ze w WoW pewien okres gralem.
I co gra fajna ale mi poprostu szkoda czasu na ta gre.
Za bardzo mnie wciaga. Jakbym chcial to bym gral.
Ale mowienie ze Guild Wars to gra dla dzieciakow nie majacych kasy na WoW jest bardzo smieszne.
I bez sesowne
EDIT:
Tyy Probos a jak Ty do c holery po nicku rozpoznajesz kto gral w WoWa a kto nie gral ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wiesz, czasami lubię sprawdzić reakcję fanów danego produktu. ^_^
Sam w GW przegrałem spory okres czasu, ba, nawet nocki zarywałem. :D
Sorry, jeżeli Cię mocno zezłościłem. :)

Heaton - Czy ja wiem, jak pokombinujesz... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:04, Probos napisał:

/.../
Wiesz, czasami lubię sprawdzić reakcję fanów danego produktu. ^_^
Sam w GW przegrałem spory okres czasu, ba, nawet nocki zarywałem. :D
Sorry, jeżeli Cię mocno zezłościłem. :)

Heaton - Czy ja wiem, jak pokombinujesz... :]

Nie no spoko, nie rozlosciles ale troche pobudziles po nocy zarawnej na Wiedzminem w wersji ksiazkowej.
Nie wiem czy zauwazysz edit do tamtego posta to ponowie pytanie.
Jak po nicku rozpoznajesz kto gral w WoW a kto nie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się! Powiem Wam tak: nie ma to jak gra zakupiona za własną krwawicę! Jej odbiór jest o wiele lepszy, wystarcza na dłużej, a potem zawsze możesz sprzedać używkę i dołożyć kasę na następny, droższy hicior!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 19:41, Probos napisał:

Po prostu, jak komuś się chce robić, to zarobi. A jak nie, to cóż, pozostaje mu GW. ]:->
Które na tle prawdziwych MMO wychodzi po prostu strasznie słabo.



Wychodzi słabo, bo GW to nie mmo, prezentuje odmienny styl rozgrywki, ogolnie duzo rzeczy jest innych, w porównaniu do mmo.
W GW przegrałem 13 miesiecy, gdyby co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:04, Probos napisał:

/.../
Wiesz, czasami lubię sprawdzić reakcję fanów danego produktu. ^_^
Sam w GW przegrałem spory okres czasu, ba, nawet nocki zarywałem. :D
Sorry, jeżeli Cię mocno zezłościłem. :)

Heaton - Czy ja wiem, jak pokombinujesz... :]

W sumie teraz to jeszcze ulotki , na 20 , opłaca się ? Może ze 100 zł mógłbym zarobić , no ale niestety podobno na ulotkach trochę oszukują . Żeby nie było offtopu to ja polecam grę El Matador , właśnie ją zamówiłem , gra bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 20:06, krak2610 napisał:

Nie no spoko, nie rozlosciles ale troche pobudziles po nocy zarawnej na Wiedzminem w
wersji ksiazkowej.


Czyli jesteśmy na etapie Wiedźmina. :) Jak skończysz, zabierz się za Trylogię Husycką, IMO o niebo lepsza.

Dnia 09.08.2008 o 20:06, krak2610 napisał:

Nie wiem czy zauwazysz edit do tamtego posta to ponowie pytanie.
Jak po nicku rozpoznajesz kto gral w WoW a kto nie :D?


Strzelam. ^_^

Budep - MMO to ogólnie gatunek gier, w które grać można wyłącznie online. Czyż GW się nie zalicza ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 20:11, Probos napisał:


Budep - MMO to ogólnie gatunek gier, w które grać można wyłącznie online. Czyż GW się
nie zalicza ? :>


CORPG i MMORPG to co innego, w ogole nie mam zamiaru sie z Toba klocic Proboszcz, ale jest miedzy tym roznica i to znaczaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że ja nawet w GW nie grałem, więc nie mów, że jestem fanboyem gry i dlatego się oburzam. Sam mam 14 lat, a i tak zarabiam, pomagam starszemu w firmie po ok. 5h dziennie, teraz trochę mniej muszę przyznać. Niby byłoby mnie stać na abonament, ale wolę kupić sobie co innego i dlatego właśnie gdybym miał wybierać WoW czy GW to wziąłbym GW. Poza tym idąc Twoim tokiem rozumowania mogę powiedzieć, że skoro GW jest dla dzieci nie potrafiących zarobić, to WoW jest dla snobów, którzy nie mają co zrobić z kasą. A że wg. Ciebie jest słabą grą? Twoje zdanie, ale nie obrażaj innych ludzi w nią grających. Na dodatek mówisz, że sam zarywaleś przy GW nocki... Czyżbyś był dzieciakiem nie potrafiącym sobie zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:09, heaton 1992 bdg napisał:

W sumie teraz to jeszcze ulotki , na 20 , opłaca się ? Może ze 100 zł mógłbym zarobić
, no ale niestety podobno na ulotkach trochę oszukują . Żeby nie było offtopu to ja polecam
grę El Matador , właśnie ją zamówiłem , gra bardzo fajna :)


Bo przeważnie roznoszenie owych wygląda następująco :
a) idziesz na osiedle
b) połowę zostawiasz w koszu
c) drugą połowę upychasz do skrzynek pocztowych
^_^

Żeby nie było totalnego off-topu, powiem tylko, że El Matador jest rzeczywiście całkiem, całkiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 20:12, Budep napisał:

CORPG i MMORPG to co innego, w ogole nie mam zamiaru sie z Toba klocic Proboszcz, ale
jest miedzy tym roznica i to znaczaca.


To nie zmienia faktu, że GW jest MMO, bo udostępnia grę wyłącznie przy użyciu internetu.

JayL - A przeczytałeś wszystkie moje posty ? Widocznie nie... Chociaż, jest druga strona medalu. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. ^_^ Nie odpisuj, chyba, że chcesz sam sobie zaprzeczyć i będziesz off-topował oraz kontynuował temat, który uznałeś za zakończony. :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się