FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 17:23, Neysha napisał:

Który shooter taktyczny opłaca się bardziej kupić? Rainbow Six: Vegas 2 czy Ghost Recon
Advanced Warfighter? Jestem nastawiona na tryb single. Z multi pewnie jak zwykle nie
będę korzystać :]

Bez dwóch zdań kup Rainbow Six Vegas 2. Gra o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:23, Neysha napisał:

Który shooter taktyczny opłaca się bardziej kupić? Rainbow Six: Vegas 2 czy Ghost Recon
Advanced Warfighter? Jestem nastawiona na tryb single. Z multi pewnie jak zwykle nie
będę korzystać :]


Poleciłbym Ci pierwszą część gry Rainbow Six : Vegas, bo sequel w sumie niczym się nie różni od preqela, tylko dodali troszke więcej map, a w dodatku ma słabszą grafę i jest krótsza. Więc ja na twoim miejscu wybierałbym pomiędzy RS:V a GRAW. A poelciłbym Ci pierwszą część rainbow six vegas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz zalezy jakie klimaty preferujesz. Oba sa zrecznosciowymi FPSami z elementami taktyki (chociaz R6:V jest bardziej zrecznosciowy). Wolisz ciasnawe pomieszczenia i kolorowe Las Vegas, czy raczej duzy Meksyk walacy piaskiem po oczach. Trzeba zaznaczyc, ze w GRAW niezle sie napocisz, bo bez taktyki daleko sie nie zajdzie. W R6: V wystarczy celne oko i odrobina taktyki. Multi zapewne podobne jest, chociaz tez do konca tego nie wiem, poniewaz gralem tylko w singla.

Baluk25
Za 20 zl mozesz spobowac, ale pewnie bledy Cie wykoncza. Zmarnowany potencjal. Te 20 zlociszy mozna wydac na lepsza gre i dlugo szukac nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie. Jestes gotow placic co miesieczny abonament. Jak tak to ile? WoW placi sie co miesiac bodaj 50 zl, AoC chyba 30 zl, GW hmm, ile to bylo? Acha, darmowa gierka to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:28, Mac Cry napisał:

Zasadnicze pytanie. Jestes gotow placic co miesieczny abonament. Jak tak to ile? WoW
placi sie co miesiac bodaj 50 zl, AoC chyba 30 zl, GW hmm, ile to bylo? Acha, darmowa
gierka to jest :P

Ale AoC to ja się zastanawiam nad PL a ENG... ;) Zresztą, świat Hyborii od lat już mnie interesuje, więc napaliłem się na AoC właśnie, ale jak słyszę to wszystko, co mówią... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:25, Kalejdoskop86 napisał:

Odpowie mi ktoś, jaki MMO najlepiej wybrać? WoW, AoC czy GW?

AoC lub GW,
moim zdaniem lepiej AoC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:31, DanekZiom napisał:

> Odpowie mi ktoś, jaki MMO najlepiej wybrać? WoW, AoC czy GW?
Pytasz się!? Kup oczywiście WoW;a!

Heh, bałem się właśnie takiej wypowiedzi. Grałem w triala, spodobał mi się, ale specjalnie nie wciągną (nie rozumiem, jak można przy nim spędzać dnie i noce) , a abonament dosyć drogi. Tym bardziej, że w roku szkolnym grałbym przez parę godzin dziennie.
I jeszcze jako trochę znerwicowany człowiek to jakby mi ktoś jakiegoś maila wysłał, żeby okraść postać to bym ciągle o tym myślał... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:30, Kalejdoskop86 napisał:

> gierka to jest :P
Ale AoC to ja się zastanawiam nad PL a ENG... ;) Zresztą, świat Hyborii od lat już mnie
interesuje, więc napaliłem się na AoC właśnie, ale jak słyszę to wszystko, co mówią...
:/

Też się na tą grę napaliłem zwłąszcza, że dla polaków będzie niższy abonament. Niestety ochłodziła mnie informacja o strasznie długim procesie wczytywania się lokacji... i teraz się zastanawiam nad kupnem tej gry.
A tobie polecałbym poczekać na wersję PL - po co się czasem męczyć z ENG wersją skoro niedługo będzie polska wersja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mowia? Ja slyszalem raczej dobre rzeczy o AoC (oprocz kilku skandali). Jesli Cie interesuje swiat, gdzie rozgrywa sie akcja, to bierz smialo (ja w MMO nie gram glownie dlatego, ze swiaty mnie nie interesuja i placic co miesiac trzeba. Czekam na jakiegos MMO bez abonamentu w swiecie Star Wars, Matrix, Harry Potter, Fallout lub Dragon Ball :P). Nie wiem takze, czy grajac w wersje ENG nie placisz normalnej stawki, bo Polska ma tanszy abonament. No i na jakim poziomie znasz owy jezyk. Jezeli srednio na jerza, to czekaj na PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:35, Lukas Unspoken napisał:

Też się na tą grę napaliłem zwłąszcza, że dla polaków będzie niższy abonament. Niestety
ochłodziła mnie informacja o strasznie długim procesie wczytywania się lokacji... i teraz
się zastanawiam nad kupnem tej gry.
A tobie polecałbym poczekać na wersję PL - po co się czasem męczyć z ENG wersją skoro
niedługo będzie polska wersja??

Bo zawsze jak w MMO spotkam polaka to mi ubliża... wolę z ENG grać na angielskich serwerach. Język znam, więc problemu nie będzie, a przynajmniej nie będę musiał w PL tłumaczyć różnych rzeczy z tłumaczenia z PL na ENG.

@Ascarib
Też preferuję AoC, ale podobno ścinki/zacinki to niszczą sprzęt... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:34, Kalejdoskop86 napisał:

> > Odpowie mi ktoś, jaki MMO najlepiej wybrać? WoW, AoC czy GW?
> Pytasz się!? Kup oczywiście WoW;a!
Heh, bałem się właśnie takiej wypowiedzi. Grałem w triala, spodobał mi się, ale specjalnie
nie wciągną (nie rozumiem, jak można przy nim spędzać dnie i noce) , a abonament dosyć
drogi. Tym bardziej, że w roku szkolnym grałbym przez parę godzin dziennie.
I jeszcze jako trochę znerwicowany człowiek to jakby mi ktoś jakiegoś maila wysłał, żeby
okraść postać to bym ciągle o tym myślał... :/


Kup WoW''a lub AoC. Brak wskazania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup AoC. Mimo iż ta gra ma największa wymagania z tych trzech to naprawdę wciąga. Grałem u kumpla.
A CDP nawet tak się postarał że specjalnie dla nas Polaków wywalczył niższy abonament ;)
Ale będzie lepiej jak poczekasz na Polską wersje która pojawi się niestety dopiero w październiku.

Ale jeśli nie chcesz czekać to bierz WoWa który mówisz że ci się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:41, Meykan napisał:

Kup AoC. Mimo iż ta gra ma największa wymagania z tych trzech to naprawdę wciąga. Grałem
u kumpla.
A CDP nawet tak się postarał że specjalnie dla nas Polaków wywalczył niższy abonament
;)
Ale będzie lepiej jak poczekasz na Polską wersje która pojawi się niestety dopiero w
październiku.

Ale jeśli nie chcesz czekać to bierz WoWa który mówisz że ci się spodobał.

Wiem i cenię sobie wszelkie rzeczy, które CDP robi dla graczy (nigdy mnie nie zawiódł! zawsze wszystko piękne, czyste i ładne :] ) , ale jak wiadomo prawdziwy klimat MMO robią gracze. Nie chcę znowu smutny być, że jakieś dziecko nabluzga na mnie, a potem będzie się szczycić, że ma większy lvl czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze w MMO z abonamentem takowych raczej nie spotkasz (dziecak raczej nie bedzie placil abonamentu, wiec zagra w cos darmowego lub spiraci). Jednak Polska kultura nie jest wysokich lotow, wiec rozumiem twoje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:49, Mac Cry napisał:

Mysle, ze w MMO z abonamentem takowych raczej nie spotkasz (dziecak raczej nie bedzie
placil abonamentu, wiec zagra w cos darmowego lub spiraci). Jednak Polska kultura nie
jest wysokich lotow, wiec rozumiem twoje obawy.

Nastolatkiem jestem (15 lat ^^) ale zawsze kupuję oryginały i jak chcę kupić MMO to będą płacić abonament, tylko tak jak mówisz: zawsze znajdzie się jakiś dzieciaczek, który dostał grę i rodzice mu zapłacili za parę miechów grania, aby nic od nich nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:52, Kalejdoskop86 napisał:

> Mysle, ze w MMO z abonamentem takowych raczej nie spotkasz (dziecak raczej nie bedzie

> placil abonamentu, wiec zagra w cos darmowego lub spiraci). Jednak Polska kultura
nie
> jest wysokich lotow, wiec rozumiem twoje obawy.
Nastolatkiem jestem (15 lat ^^) ale zawsze kupuję oryginały i jak chcę kupić MMO to będą
płacić abonament, tylko tak jak mówisz: zawsze znajdzie się jakiś dzieciaczek, który
dostał grę i rodzice mu zapłacili za parę miechów grania, aby nic od nich nie chciał...


Abonament jednak redukuje ryzyko spotkania dziecka neo :p. Ale i tak sie zawsze trafi. Najlepiej grac na angielskich serwerach, unikac polskich. Przekonalem sie, jacy ludzie potrafia byc na polskich ''serverach'' w Guild Wars..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:54, Budep napisał:

Abonament jednak redukuje ryzyko spotkania dziecka neo :p. Ale i tak sie zawsze trafi.
Najlepiej grac na angielskich serwerach, unikac polskich. Przekonalem sie, jacy ludzie
potrafia byc na polskich ''serverach'' w Guild Wars..

Tak, ale tak jak mówisz - zawsze się trafi jakaś czarna owca.
Tym bardziej, że jak w AoC będzie możliwość tylko PL wersji językowej, to trochę utrudni to granie z graczami na serwerach angielskich, bo przecież lepiej jak się rozmawia po angielsku i widzi się wszystko po angielsku, a nie pisze się i nie potrafi się rozbudowanych umiejętności opisać, bo trudno przetłumaczyć, aby tamten zrozumiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:25, Kalejdoskop86 napisał:

Odpowie mi ktoś, jaki MMO najlepiej wybrać? WoW, AoC czy GW?


WoW odpada, chyba, że nie przeszkadza ci płacenie abonamentu :P
AoC też ma abonament....
A GW? Świetna gierka bez abonamentu. Ja bym ją właśnie wybrała. Jednak jeśli chcesz się bardziej zaangażować w grę to lepiej bierz WoWa lub AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się