FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2008 o 19:44, Mac Cry napisał:

Ludzie, nikt nie gral w Pathalogic? Ech, chyba go na razie odpuszcze...


Mój kumpel zapalenie w przygodówki pyka, ale Pathologic po kilku godzinach odinstalował. Szkoda kasy i czasu dla takiego crapa. Bugów co niemiara, grafika na nikim wrażenia nie zrobi (Chyba że ostatnia przygodówka w jaką grałeś to Prisioner of Ice, moja ulubiona z tego gat. zresztą ) i fabuła denna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 21:35, mateuszencja napisał:

Sory że jeszcze pisze ale czy moglibyście trochę o Bioshock''u powiedzieć?Bo nie chciałbym,żeby
się okazało że odłoże na półkę po jednym dniu(W sumie Double Agent wylądowałna półce
po jednym dniu bo go skończyłem po prostu ;p)


Bioshock to gra bogów, nie ma to tamto. Grafa przednia (szczególnie modele wrogów mi się podobają), Podkład audio boski ("Look mr.bubbles, he''s an angel"-Wypowiedź małej siotry o tobie, albo "Eeeeee...."czyli standardowy txt wielkiego tatusia ). A fabuła. Boska (a jakże :)). Jak bym miał 100 zł. w kieszeni i chciałbym kupić grę, to byłaby pierwsza pozycja, o której bym pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 11:04, neo117 napisał:

assasin''s cred to jest zajefajna gra


Rozumiem że ci się podoba, ale czemu tak ni z gruch, ni z pietruchy temat zaczynasz?
Radze uważać, bo modkowie za takie coś bana wlepiają.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ma podobne pytanie do tego jakie wcześniej zadawałem. Czyli: czy znacie jakieś MMO (najlepiej darmowe)w świecie fantasy, albo Sci-Fi z grafiką na poziomie Obliviona, albo nawet lepszą? Wiem, mam duże wymagania, ale ja ogólnie jestem wymagajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 11:18, trutututu napisał:

A ja ma podobne pytanie do tego jakie wcześniej zadawałem. Czyli: czy znacie jakieś MMO
(najlepiej darmowe)w świecie fantasy, albo Sci-Fi z grafiką na poziomie Obliviona, albo
nawet lepszą? Wiem, mam duże wymagania, ale ja ogólnie jestem wymagajacy :)

Uhuhuhu...
Na poziomie obliviona, powiadasz.
Będzie ciężko. Guild Wars (no dobra, jest brzydszy, ale nic innego mi do głowy nie przychodzi).
Zawsze masz tibie (sic!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

No, właśnei tylko problem w tym, ze GW mi sie już trochę znudziło i poszukuje, czegoś innego. Myślałem o AoC, ale niestety abonament jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 11:28, trutututu napisał:

/...ciach.../

No, właśnei tylko problem w tym, ze GW mi sie już trochę znudziło i poszukuje, czegoś
innego. Myślałem o AoC, ale niestety abonament jest...


A metin 2. Też dobre podobno (ale graficznie też troche kuleje).
Jedyne mmo w jakie grałem to był SW: Galaxies (czy jakoś tak). I grałem też nie zbyt długo. Mnie do mmo nie ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 12:02, Krychan4 napisał:

chcialem sie zapytac czy za wirtualne pieniadze mozna kupic gre???
prosze o szybka odp


Pisałeś o tym na forum "co robić?"
Nie przesadzaj bo modkowie cie za spam zlinczują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 12:21, Modok napisał:

Nie rozumiesz nie możesz kupić gry.

Kup lepiej słownik.

Tu się zgodzę. Będzie z niego większy pożytek :)
A za wPLN możesz kupić, jak wspomniał ktoś na innym forum figurki i plakaty. Za to możesz podobno w całości płacić w wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 12:20, Krychan4 napisał:

mam 100 wirtualnych pieniedzy i nie wiem co z tym zrobic
chcem w calosci zaplacic wirtualnymi pieniedzmi i nie wiem czy moge



Niestety nie można kupić gry w całości za wPLN. Możesz jedynie wydać trochę wPLNów na grę. Lecz są, rzeczy które można kupować za wirtualna kasę (w całości), ale są to najczęściej plakaty.

PS przepraszam wszystkich za offtop ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się ,że słownik będzie lepszą inwestycją.

A żeby nie było Off-Topu to powiem ,że świetnie mi się gra w Mass Effect''a. Przechodzę go drugi raz i cały czas czerpie tyle samo radości grając w niego. Polecam dla każdego fana RPG-ów i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj tak zgadzam się w zupełności z poprzednikiem Mass Effect to chyba na razie najlepsza gierka w jaką grałem od paru ładnych miesięcy co prawda po ostatnich pozytywnych zaskoczeniach Assasssinem a także Wiedźminem trudno mnie było zafascynować a jednak gierka Mass Effect ma to coś w sobie,dlaczego ma? Ponieważ przez nią zupełnie wyrobiłem nowe zdanie na temat RPG''ów osadzonych w odległych galaktykach itp =)

Gra warta zakupu...

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Zastanawiam się nad zakupem jednej z dwóch gier... WoW albo Guild Wars... Która z tych gier wg. Was jest lepsza/bardziej wciągająca itd.? I jeśli zdecyduje sie na zakup jednej z gier to czy dobrze jest mieć do niej dodatki? Jeśli tak, to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się