FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2008 o 14:52, balduran2 napisał:

Co sądzicie o grze: Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse?
Bo robię właśnie zamówienie na Wirtusie i nie wiem czy sobie ją wziąć za to 10 zł?

Strasznie nudna - początek fajny, ale później...nuda. Moim zdaniem niewarta 10 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 14:55, ziptofaf napisał:

Strasznie nudna - początek fajny, ale później...nuda. Moim zdaniem niewarta 10 zł...

W takim razie sobie odpuszczę, gdyż również za 10 zł znalazłem Kroniki RIDDICKa - ESCAPE FROM BUTCHER BAY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką moglibyście polecić grę? Chodziłoby mi o grę strategiczną lub taktyczną, osadzoną w realiach II wojny światowej (chętnie odtwarzającą autentyczne wydarzenia) o turowym przebiegu rozgrywki. Grafika czy muzyka nie grają roli, no do pewnego stopnia oczywiście. A swoją drogą są jeszcze jakieś turówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:05, Anjinsan napisał:

Jaką moglibyście polecić grę? Chodziłoby mi o grę strategiczną lub taktyczną, osadzoną
w realiach II wojny światowej (chętnie odtwarzającą autentyczne wydarzenia) o turowym
przebiegu rozgrywki. Grafika czy muzyka nie grają roli, no do pewnego stopnia oczywiście.

Close Combat? Trochę stara, ale jara.

Dnia 13.08.2008 o 15:05, Anjinsan napisał:

A swoją drogą są jeszcze jakieś turówki?

O drugiej wojnie? Wątpię. Ale są serie Heroes, Disciples (polecam!) i Galactic Civilizations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu fajnie się grało w Offensive. Nie wiem czy możesz tę grę jeszcze znaleźć gdzieś w sprzedaży, ale warto spróbować. O innych turówkach w realiach II WŚ raczej nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:08, ziptofaf napisał:

Close Combat? Trochę stara, ale jara.


Dzięki, wiek gry to nie problem :)

Dnia 13.08.2008 o 15:08, ziptofaf napisał:

Disciples (polecam!)


O, mam to na płytce z jakiejś gazetki, trzeba przeszukać półkę.

@ rick90

Dziękuję :) Nie słyszałem co prawda o tej grze ale na pewno się rozejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:25, Anjinsan napisał:

O, mam to na płytce z jakiejś gazetki, trzeba przeszukać półkę.


Jeżeli "jedynka", to średnia... Ale jak dwójka to masz gdzieś na półce super grę w klimacie Dark Fantasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Czy znacie jakąś grę Sci-Fi MMO, najlepiej darmową i żeby miała grafike na poziomie Obliviona? Wiem, że wielkie wymagania mam, ale na prawdę, fajnie by było jakbyście taką znali. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przychodzi do głowy tylko EVE online. Jest to MMO ale nie darmowe. Grafika na pewno dobra bo nie jest to stara gra ;). Ponoć jeden z lepszych tytułów w tym gatunku. I straszny pożeracz czasu - jak każde MMO właściwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej , chcę kupić Crysis''a albo Crysis Warhead i nie wiem która by się bardziej opłacało kupić ( cena nie gra roli tak jak i wymagania ) . Pomógł by ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 17:02, Ramonek napisał:

Hej , chcę kupić Crysis''a albo Crysis Warhead i nie wiem która by się bardziej opłacało
kupić ( cena nie gra roli tak jak i wymagania ) . Pomógł by ktos ?


Crysis Warhead jeszcze nie wyszedł, wstrzymaj się z wyborem do premiery i recenzji;) A Warhead ma mieć mniejsze wymagania i ogólnie ma być lepszy. Ale to twórcy zawsze obiecują;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polećcie jakiegoś dobrego RPGa...

Dodam, że do dziś uwielbiam BG2... z nowszych odnośników - TESIV mi się nie spodobał, za to Wiedźmin mi się cholernie spodobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 12:20, Modok napisał:

UT3 zaraz ci się znudzi.


na pewno nie tak szybko, teraz gram z kumplami non stop po sieci i uważam że UTIII jest fantastyczny. W ogóle jakoś ta nowa część przypadła mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:05, Anjinsan napisał:

Jaką moglibyście polecić grę? Chodziłoby mi o grę strategiczną lub taktyczną, osadzoną
w realiach II wojny światowej (chętnie odtwarzającą autentyczne wydarzenia) o turowym
przebiegu rozgrywki. Grafika czy muzyka nie grają roli, no do pewnego stopnia oczywiście.
A swoją drogą są jeszcze jakieś turówki?


Że co?? Jak to jaką?? CALL OF DUTY !!! Najlepiej 4 lub 2.... ale to nie turówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:05, Anjinsan napisał:

Jaką moglibyście polecić grę? Chodziłoby mi o grę strategiczną lub taktyczną, osadzoną
w realiach II wojny światowej (chętnie odtwarzającą autentyczne wydarzenia) o turowym
przebiegu rozgrywki. Grafika czy muzyka nie grają roli, no do pewnego stopnia oczywiście.
A swoją drogą są jeszcze jakieś turówki?


Dziwie się że jeszcze nikt nie polecił Commandosa 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 18:41, Wintesun napisał:

Dziwie się że jeszcze nikt nie polecił Commandosa 1 i 2


No właśnie. Seria ta jest trochę niedoceniania, moim zdaniem niesłusznie. Fakt w przypadku części pierwszej i dodatku rozgrywka jest dość wymagająca i potrzeba sporo cierpliwości, ale jaka jest satysfakcja po przejściu całej gry. Nie to co po ukończeniu Call of Duty czy Medal of Honor. Tu naprawdę trzeba trochę pokombinować żeby sie ruszyć z miejsca. Commandos II jest już sporo łatwiejsze, ale mimo to chyba lepsze niż część pierwsza, a grafika zarówno ta z C I, a zwłaszcza ta z C II może się podobać i dziś. Część trzecia jest już niestety sporo słabsza, ale Antologie z KK można za te 25zł śmiało kupić, choćby dla tych dwóch pierwszych części gry (plus dodatku do "jedynki").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 18:12, Homo sum napisał:

Polećcie jakiegoś dobrego RPGa...

Dodam, że do dziś uwielbiam BG2... z nowszych odnośników - TESIV mi się nie spodobał,
za to Wiedźmin mi się cholernie spodobał


Bardzo dobra jest gra Planescape Torment - jest już dość stara, ale na pewno na jakiejś aukcji się znajdzie - ciekawe postacie, część walk można przegadać... Może Mass Effect Ci się spodoba? Tylko że tym razem jest to klimat S.F i pojawia się także strzelanie. Neverwinter Nights także jest ciekawe - umożliwia grę przez siec oraz posiada dużą liczbę modów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się