FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Wszem i wobec ogłaszam, że kupuję ^^ :

1. Anno 1503 Złota Edycja
2. Max Payne: Antologia
3. Knights of Honor
4. Sacred: Złota Edycja

Wszystkim dziękuje za pomoc, dzięki nowej promocji Cenegi można zrealizować swoje marzenia, jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na PC [albo nawet na jakieś starsze konsole] jest jakaś gra w której mamy duży świat, swobodę rozgrywki, misje poboczne i zręcznościowy gameplay? Oprócz GTA odfkorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:52, zbysheck napisał:

Czy na PC [albo nawet na jakieś starsze konsole] jest jakaś gra w której mamy duży świat,
swobodę rozgrywki, misje poboczne i zręcznościowy gameplay? Oprócz GTA odfkorz.

Hmmm... Just Cause, Total Overdose... To mi od razu do głowy przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:47, Kalejdoskop86 napisał:

Co sądzicie o grze "XIII wiek - śmierć lub chwała" ?


Jeśli w przyszłości masz zamiar podbić Europę, to doskonała nauka, ale mi ta gra nie podchodzi. Za bardzo strategiczna, nie, to nie dla mnie, wolę Shogun: Total War :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:04, Jaki Ganh1 napisał:

Jeśli w przyszłości masz zamiar podbić Europę, to doskonała nauka, ale mi ta gra nie
podchodzi. Za bardzo strategiczna, nie, to nie dla mnie, wolę Shogun: Total War :)

Strategiczna taka jak Medieval? :>
I jak tam przebiega rozgrywka? Jest tam mapa np. Europy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:56, OriginalGangsta napisał:

Hmmm... Just Cause, Total Overdose... To mi od razu do głowy przyszło.

Just cause mi się rżnie strasznie [2 FPS] Total overdose grałem.

@Mac Cry - własnie gram w Noc Kruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Europy, ale Azji :) Wybierasz kraj, może dyplomacja? A może wysłać ninja, aby zabił wrogiego przywódcę? Może sprzymierzyć się z kimś, albo zabić czyjegoś dyplomatę? Nie ma sprawy. Zaś bitwy widzisz normalnie tak jak w Medievalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:18, Jaki Ganh1 napisał:

Nie Europy, ale Azji :) Wybierasz kraj, może dyplomacja? A może wysłać ninja, aby zabił
wrogiego przywódcę? Może sprzymierzyć się z kimś, albo zabić czyjegoś dyplomatę? Nie
ma sprawy. Zaś bitwy widzisz normalnie tak jak w Medievalu.

Nie, mi nie chodzi o Shogun: Total War (nie grałem, ale podobno suuuper ^^) , tylko o XIII wiek - śmierć i chwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:22, Jaki Ganh1 napisał:

Aha, jeśli tak, to a fuj ;) Mi nie przypadło to do gustu.

A to tam tylko bitwy są w XIII wiek - śmierć i chwała? Co tam jest? :>

W Lost Planet grałeś? Fajne? Bo kiedyś pewno będę chciał dobrego shootera i zastanawiam się nad kupnem tejże gry, tylko co oznacza, że żeby ją uruchomić to trzeba z netem się połączyć? Jakieś patche ściągać będzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:26, Blade2 napisał:

Tylko że w sklepie gram.pl takiego miksu zrobić nie można. A w wirtusie King''s Bounty
nie ma... I co tu zrobić ???


Kupić teraz Obliviona, bo polska premiera King''s Bounty jest planowana na październik :)
A co do tego, jak się grało - super! Walki podobne do tych z HoMM (poprawiono głównie grafikę), ale reszta gry to już zupełnie inna klasa. Znacznie lepsza, dodam :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(w caaałkiem pierwszą

Dnia 01.09.2008 o 20:32, Kalejdoskop86 napisał:

część KB grałem i nie mogę się doczekać na Legendę! :> )


Ja jeszcze za młody byłem by grać w takie gry ;P Szczerze mówiąc nie lubiłem hirołsów, ale teraz po 3 i 5 to jest coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:27, Kalejdoskop86 napisał:

W Lost Planet grałeś? Fajne? Bo kiedyś pewno będę chciał dobrego shootera i zastanawiam
się nad kupnem tejże gry, tylko co oznacza, że żeby ją uruchomić to trzeba z netem się
połączyć? Jakieś patche ściągać będzie? :P


Lost Planet - gra na 2-3 godziny.
Czy fajne? Fajne.
I tak, wymagane jest połączenie z netem (i ściągnięcie kilkuset megowej łatki, zanim zacznie się grać.)

PS Znam tytuł lepszy od LP - Devil May Cry 4 - co prawda nie (tylko) shooter (choć pistolety jak najbardziej są), to jednak gra moim zdaniem wybitna. Szybkie, dynamiczne walki. Dobra fabuła, wymagający bossowie. Tylko jedna wada - bez pada nie podchodź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:32, ziptofaf napisał:

Kupić teraz Obliviona, bo polska premiera King''s Bounty jest planowana na październik
:)
A co do tego, jak się grało - super! Walki podobne do tych z HoMM (poprawiono głównie
grafikę), ale reszta gry to już zupełnie inna klasa. Znacznie lepsza, dodam :) Polecam!

Ale wierz co, jednak już jest w wirtusie. Więc chyba to będzie pakiet Oblivion + King''s Bounty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:34, ziptofaf napisał:

Lost Planet - gra na 2-3 godziny.
Czy fajne? Fajne.
I tak, wymagane jest połączenie z netem (i ściągnięcie kilkuset megowej łatki, zanim
zacznie się grać.)

No to odpada... taka krótki singiel i jeszcze trzeba patcha wielkiego ściągać... :/

Dnia 01.09.2008 o 21:34, ziptofaf napisał:

PS Znam tytuł lepszy od LP - Devil May Cry 4 - co prawda nie (tylko) shooter (choć pistolety
jak najbardziej są), to jednak gra moim zdaniem wybitna. Szybkie, dynamiczne walki. Dobra
fabuła, wymagający bossowie. Tylko jedna wada - bez pada nie podchodź!

A jakiś shooter z grafiką pokroju GoW i dobrą fabułą?

@Blade2
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:36, Kalejdoskop86 napisał:

A jakiś shooter z grafiką pokroju GoW i dobrą fabułą?


Unreal... Tournament... III :) Choć nie grałem w GoW (żałuję, bardzo żałuję, ale obiecuję, odpokutuję ^^) i nie wiem jaka jest tam fabuła, to UT3 bądź co bądź ma fabułę, a shooter z niego przedni. Co prawda, ja wpadłem w płacz, panikę i dziki szał, bo to nie jest już TEN Unreal, ale nadal jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się