FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem Obliviona, Mafii bądź Vice City. Vice city przeszedłem, ale nie mam w kolekcji, tak samo Mafia. Nie wiem, czy kupić jakiegoś RPG, czy gry akcji (VC, Mafie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:54, Budep napisał:

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem Obliviona, Mafii bądź Vice City. Vice city przeszedłem, ale
nie mam w kolekcji, tak samo Mafia. Nie wiem, czy kupić jakiegoś RPG, czy gry akcji (VC,
Mafie)


Ja na Twoim miejscu odrzuciłabym od razu Obliviona. Według mnie (zaraz odezwą się jacyś fanboye :P) Oblivion jest grą nieciekawą. Mnie się szybko znudził i nie miałam ochoty w niego grać. Nie wciągnęła mnie w ogóle fabuła, więc nie polecam. Jeśli chodzi o Mafię i GTA: VC (obie gry przeszłam i uważam za świetne), to może być trudny wybór. Ja bym wzięła obie, jeśli masz taką możliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:54, Budep napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Obliviona, Mafii bądź Vice City.


Nie ma sie tutaj za bardzo nad czym zastanawiać tylko brać Obliviona zwłaszcza że teraz masz okazje za cenę TYLKO 39 zł (w Wirtusie, tylko radzę sie spieszyć jakby co) kupić go wraz z dwoma oficjalnymi dodatkami (Knights of the Nine & Shivering Isles). Dobra fabuła, świetna oprawa audiowizualna i dużo ciekawych questów (zwłaszcza tych pobocznych) zapewni Ci grę na wiele, wiele godzin, a o to chyba chodzi. Mafia też wydaje sie być propozycją bardzo ciekawą, ale tej gry Ci nikt nie wykupi i spokojnie możesz sobie z nią trochę jeszcze zaczekać. Obliviona w takiej cenie z dodatkami niedługo już nie dostaniesz.

Neysha --->

Marudzisz bo lubisz Gothica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:54, Budep napisał:

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem Obliviona, Mafii bądź Vice City. Vice city przeszedłem, ale
nie mam w kolekcji, tak samo Mafia. Nie wiem, czy kupić jakiegoś RPG, czy gry akcji (VC,
Mafie)

Ja w Obliviona nie grałem, więc polecić ci go nie mogę. A jeżeli chodzi o VC i Mafię. hmm.. Trudny wybór. Ale raczej mafia. Jeżeli lubisz gry gangsterskie pełną gębą, to na pewno mafia. VC mniej mi się podobało. Ja polecam mafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 12:53, dave03 napisał:

Marudzisz bo lubisz Gothica :P


A lubię, lubię :P Fabuła w Gothic''u jest znacznie bardziej wciągająca i ciekawa, więc nic dziwnego, że Oblivion wypada słabo na jej tle pod względem fabularnym. Po prostu przyzwyczaiłam się do bardziej interesujących historii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:47, michal15f napisał:

Witam. Co radzicie wybrać: Age of Empires III czy Warhammer Dawn of War? Oraz czy warto
kupić Guild Wars? Dzięki za odpowiedź :)

Ja wybrałbym DoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:47, michal15f napisał:

Witam. Co radzicie wybrać: Age of Empires III czy Warhammer Dawn of War? Oraz czy warto
kupić Guild Wars? Dzięki za odpowiedź :)

Zdecydowanie Warhammer Dawn of War fajna strategia ładna grafika ładniejsza od tej z Age of Empires III.Sam grałem w Dawn of War i mam super frajda w to pograć no i gra sieciowa wygląda znakomicie.A Guild War jak coś to Factions jest bezpłatne to fajna gra sam mam :) ciężko się połapać na początku o co biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:54, Budep napisał:

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem Obliviona, Mafii bądź Vice City. Vice city przeszedłem, ale
nie mam w kolekcji, tak samo Mafia. Nie wiem, czy kupić jakiegoś RPG, czy gry akcji (VC,
Mafie)



popieram zdanie Neyshy. Według mnie Oblivion to nieciekawa gra. Ja jestem fanką gier RPG, ale ta wyjątkowo nie przypadła mi do gustu. Nie polecam ci go.

Lepiej zakupić sobie Mafię. Świetna gra, przeszłam ją kilka razy albo GTA:VC, który zapewni ci bardzo dużo godzin rozrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:47, michal15f napisał:

Witam. Co radzicie wybrać: Age of Empires III czy Warhammer Dawn of War? Oraz czy warto
kupić Guild Wars? Dzięki za odpowiedź :)



Ja radzę wybrać Warhammer''a.
A Guild Wars wart kupić. W końcu nie trzeba płacić abonamentu, a i zabawa jest przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... Wartko kupić Beowulf (pc) ? Co jest w nim fajnego ? Jak nie, to co byscie polecili, zeby bylo wtym samym stylu co Beowulf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:47, michal15f napisał:

Witam. Co radzicie wybrać: Age of Empires III czy Warhammer Dawn of War? Oraz czy warto
kupić Guild Wars? Dzięki za odpowiedź :)

Warhammer Dawn of War. A GW nie kupuj, bo teraz rok szkolny się zaczyna i możesz nie zdać - tak wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 17:57, Qbasmok007 napisał:

Mam pytanko... Wartko kupić Beowulf (pc) ? Co jest w nim fajnego ? Jak nie, to co byscie
polecili, zeby bylo wtym samym stylu co Beowulf ?

Według mnie warto. O ile lubisz gry, w których leją się hektolitry krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 17:59, Grinczar napisał:

> Witam. Co radzicie wybrać: Age of Empires III czy Warhammer Dawn of War? Oraz czy
warto
> kupić Guild Wars? Dzięki za odpowiedź :)

Dnia 29.08.2008 o 17:59, Grinczar napisał:

Warhammer Dawn of War. A GW nie kupuj, bo teraz rok szkolny się zaczyna i możesz nie
zdać - tak wciąga.


Warhammer 40,000 - Dawn of War !!!
dlaczego ? zapraszam na sajta lub temat na tym forum (zapisalismy już prawie 800 stron)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:21, piotr.kwazi napisał:

> Mam pytanko... Wartko kupić Beowulf (pc) ? Co jest w nim fajnego ? Jak nie, to co
byscie
> polecili, zeby bylo wtym samym stylu co Beowulf ?
Według mnie warto. O ile lubisz gry, w których leją się hektolitry krwi.

A czy gra wciąga ? Co jest w niej takiego co przyciaga do ekranu ? Jakie jest sterowanie ? I pytanie w kwestii formalnej - Jak zadzziała na moim sprzęcie (opis) ? Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 17:57, Qbasmok007 napisał:

Mam pytanko... Wartko kupić Beowulf (pc) ? Co jest w nim fajnego ? Jak nie, to co byscie
polecili, zeby bylo wtym samym stylu co Beowulf ?



Mam gierkę i według mnie szkoda kasy, no chyba, że jest teraz w granicach 30zł cena :P Jak chcesz jakąś siekaninę to Devil May Cry, a jeśli nie te klimaty.. to hmm. może jakś gra RPG? Na przykład Gothic I lub II? Może być też (tanie zresztą) Two Worlds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ultima.pl Beowulf kosztuje 29 zł. A co do Gothica to mam wszytskie częsci, a Two Worlds kupiłem kilka dni po premierze za 99zł i to jest (dla mnie) strata kasy. Pograłem w nią, ja wiem, może kilka godzin i nie przypadła mi do gusty, wręcz przeciwnie. A DMC- nie przepadam za takimi grami w styu = ROZWAL JAK NAJWIĘCEJ ŚMIESZNYCH POTWORKÓW=/ Może coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się