FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 18:54, marekhalber napisał:

Czy opłaca się kupić grę Zoo Tycoon 2?

Zależy , jeżeli lubisz gry tego typu jak najbardziej ale jeśli nie miałeś z taką grą styczności to może ci nie przypaść do gustu.Zagraj sobie u kolegi , jakieś demo tej gry jest?nie wiem jeśli tak to zagraj w nie.Obejrzyj sobie filmiki na youtube to zobaczysz czy tak czy nie.Mi osobiście się ta gra nie podoba bo nie lubię tegoż gatunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 18:54, marekhalber napisał:

Czy opłaca się kupić grę Zoo Tycoon 2?

Nie. 10x lepsza jest Viva Pinata. Świetna, bajkowa grafika, śmieszna (ale i bardzo wciągająca). A Zoo Tycoon 2 jest po prostu nudny...Z tym, że Zoo Tycoon stawia na realizm, a Viva Pinata na dobrą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:35, ziptofaf napisał:

> Czy opłaca się kupić grę Zoo Tycoon 2?
Nie. 10x lepsza jest Viva Pinata. Świetna, bajkowa grafika, śmieszna (ale i bardzo wciągająca).
A Zoo Tycoon 2 jest po prostu nudny...Z tym, że Zoo Tycoon stawia na realizm, a Viva
Pinata na dobrą zabawę.


niestety wymieniona przez Ciebie gra jest znacznie droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Czy jeśli kupię oba dodatki do HOM&M V bez podstawki, to czy będę miał wszystkie rasy, a może lepiej kupić złotą edycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie? Chciałbym dobrą, nienudzącą się grę (jak RPG to podobny do Gothika) . Medieval: Total War mnie się spodobał, ale trochę znudził, więc czy warto kupować Rome: Total War? Chodzi głównie o to, czy się nie znudzi mi po paru godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:03, Kalejdoskop86 napisał:

Co radzicie? Chciałbym dobrą, nienudzącą się grę (jak RPG to podobny do Gothika) . Medieval:
Total War mnie się spodobał, ale trochę znudził, więc czy warto kupować Rome: Total War?
Chodzi głównie o to, czy się nie znudzi mi po paru godzinach...


Rome: Total War to praktycznie to samo, tylko inne tekstury i mniej opcji, więc raczej bym sobie darował na twoim miejscu. Co do RPG to proponuje chociaż by kupić Fable (które zresztą jest w najnowszym CDA), gierka wciąga na maxa ;) Ze strategi, o ile jeszcze nie masz, proponuje Kompanie Braci wraz z dodatkiem (świetne multi, gwarantujące wiele godzin dodatkowej zabawy). Z FPSów najlepiej zaopatrzyć się w Orange Boxa (dużo w jednym i wszystko najwyższej klasy ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:11, Cat In A Bag napisał:

Rome: Total War to praktycznie to samo, tylko inne tekstury i mniej opcji, więc raczej
bym sobie darował na twoim miejscu. Co do RPG to proponuje chociaż by kupić Fable (które
zresztą jest w najnowszym CDA), gierka wciąga na maxa ;) Ze strategi, o ile jeszcze nie
masz, proponuje Kompanie Braci wraz z dodatkiem (świetne multi, gwarantujące wiele godzin
dodatkowej zabawy). Z FPSów najlepiej zaopatrzyć się w Orange Boxa (dużo w jednym i wszystko
najwyższej klasy ;)).

Starożytność mnie interesuje, ale właśnie jeśli Rome: Total War to to samo... :/
Fable mam z extra klasyki HIT.
A tę strategoę o FPS co podałeś to mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:25, Kalejdoskop86 napisał:

> jeśli nie Rome to może Kozacy II?
Nie. ;)
A jakiś RPG podobny do Gothica?


Morrowind, przynajmniej tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:30, ArekForn napisał:

> > jeśli nie Rome to może Kozacy II?
> Nie. ;)
> A jakiś RPG podobny do Gothica?

Morrowind, przynajmniej tak mi się wydaje :)

Blee, nie lubię serii TES. ;P

A co sądzicie o SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen ? Czy na Viście się nie tnie? Podobno też na wielu sprzętach się tnie... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski Two Worlds, wzorowany na Gothicu. ;) Całkiem dobra gra, polecam. Była dwa numery temu w Komputer Świat Gry, możesz kupić archiwalny numer na stronie: www.ksgry.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:33, witkab napisał:

Polski Two Worlds, wzorowany na Gothicu. ;) Całkiem dobra gra, polecam. Była dwa numery
temu w Komputer Świat Gry, możesz kupić archiwalny numer na stronie: www.ksgry.pl .

Myślałem o nim, ale czy dobry wydawca go wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:35, Wintesun napisał:

> Myślałem o nim, ale czy dobry wydawca go wydaje?
Wydaje go Topware, a czy jest dobry? Myślę że może byc, ujdzie.

Hmm... mnie to nie przekonuje. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. serwisu gry-online.pl wydawcą jest SouthPeak Interactive, a polskim dystrybutorem TopWare Poland. Wersja pudełkowa kosztuje ok. sześciu dyszek, a z gazetą 6.90, ale niestety ta wersja jest troszkę okrojona, bo nie zawiera trybu multiplayer i końcowego filmu, ale poza tym chyba nie różni się niczym, więc jeżeli nie chcesz grać po sieci, to lepiej kup TW razem z gazetą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:39, witkab napisał:

Wg. serwisu gry-online.pl wydawcą jest SouthPeak Interactive, a polskim dystrybutorem
TopWare Poland. Wersja pudełkowa kosztuje ok. sześciu dyszek, a z gazetą 6.90, ale niestety
ta wersja jest troszkę okrojona, bo nie zawiera trybu multiplayer i końcowego filmu,
ale poza tym chyba nie różni się niczym, więc jeżeli nie chcesz grać po sieci, to lepiej
kup TW razem z gazetą. :)

No nie chcę grać po sieci, ale znowu boję się co będzie ze stanem gazety. ;P

Powtarzam pytanie: co sądzicie o Spellforce 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tą płytkę, moim zdaniem ta gra jest bardzo dobra i ci ją polecam. Tylko dla mnie główny wątek jest dla mnie za krótki. Chodzi mi o Two Worlds, jak by co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:44, ArekForn napisał:

Mam tą płytkę, moim zdaniem ta gra jest bardzo dobra i ci ją polecam. Tylko dla mnie
główny wątek jest dla mnie za krótki. Chodzi mi o Two Worlds, jak by co:)

Acha. ;)

A co sądzicie o Spellforce 2 vs. Rome: Total War? Co lepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się