FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

powtórzę się więc jesli chodzi o gry FPS

dla Singleplayer:
- Unreal Antologia - klsasa sama dla siebie
- Doom 3 - dobra, solidna strzelanka z ciemnym, ciężkim klimatem i dużą dawką horroru
- Half-Life 2 - w to po prostu trzeba zagrać, wspaniała przygoda
- Rainbow Six: Vegas - emocjonująca, ale taktyczna (może ciąć na starszych konfiguracjach)
- Painkiller: Czarna Edycja - czyli quake 1 na sterydach z niezłą historią i milionem wrogów w świecie przypominającym koszmar
- Prey - genialna fabularnie z charyzmatycznym głównym bohaterem i grawitacyjną karuzelą

dla Multiplayer:
- Unreal Antologia - co tu dużo mówić ma UT i UT2004 :D
- Battlefield 2 - ogromne mapy i garść pojazdu służących do zagłady (osobiście nie lubię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat: kupić Fallout''a 3 czy GTA IV, czy może S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, albo Race Driver: GRiD, albo Mass Effect... albo dwie tańsze gry (Timeshift/Kane & Lynch i World in Cinflict) :P

Powiedzcie do jakich gier najbardziej wymienione powyżej gry są podobne.
Co polecacie? Powiem, że w żadną z tych gier nie grałem. Grałem tylko w poprzednie części Fallouta, Grand Theft Auto i pierwszego S.T.A.L.K.E.R.''a.

Ogólnie gram w RPG i FPS''y, czasem jakiś dobry RTS czy Strategia, i samochodówki... W MMO już raczej nie grywam, bo nie mam czasu :/

EDIT: Moja konfiguracja sprzętowa jest na GS'ie; mam jeszcze jedno pytanie: czy na tym sprzęcie GTA IV pójdzie na Medium/Hihg w rozdzielczości 1366 x 768 i 1280 x 1024 (monitory 19 i 32 calowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:36, kuba9876543210 napisał:

Mam dylemat: kupić Fallout''a 3 czy GTA IV, czy może S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, albo
Race Driver: GRiD, albo Mass Effect... albo dwie tańsze gry (Timeshift/Kane & Lynch i
World in Cinflict) :P

W F3 jakoś niedużo grałem więc nie będę za bardzo się wypowiadał, ale Grid jak dla mnie odpada przy GTA4 to pewne ;). Więc brałbym GTA4, albo tego K&L i WiC''a, wszystko zależy od gustu :P
Ogółem wszystkie gry są b.dobre i tylko gust imo tutaj ma największą rolę :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:46, Adeq napisał:

> Mam dylemat: kupić Fallout''a 3 czy GTA IV, czy może S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky,
albo
> Race Driver: GRiD, albo Mass Effect... albo dwie tańsze gry (Timeshift/Kane & Lynch
i
> World in Cinflict) :P
>
W F3 jakoś niedużo grałem więc nie będę za bardzo się wypowiadał, ale Grid jak dla mnie
odpada przy GTA4 to pewne ;). Więc brałbym GTA4, albo tego K&L i WiC''a, wszystko zależy
od gustu :P
Ogółem wszystkie gry są b.dobre i tylko gust imo tutaj ma największą rolę :)

gta4 jest świetne ale jeśli niemasz visty to nie zainstalujesz,niema bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 15:50, MiłeKwiC napisał:

> gta4 jest świetne ale jeśli niemasz visty to nie zainstalujesz,niema bata.


To to chyba coś się komuś pomieszało skoro GTA IV działa i na Viscie i na XP
pisze przecież w wymaganiach :
* Windows XP - Service Pack 3/Windows Vista - Service Pack 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 16:00, Kur0 napisał:

> > gta4 jest świetne ale jeśli niemasz visty to nie zainstalujesz,niema bata.


To to chyba coś się komuś pomieszało skoro GTA IV działa i na Viscie i na XP
pisze przecież w wymaganiach :
* Windows XP - Service Pack 3/Windows Vista - Service Pack 1


wiem,ale w cda napisali że na xp n niedało sie zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 16:14, MiłeKwiC napisał:

wiem,ale w cda napisali że na xp n niedało sie zainstalować


To coś nie tego musieli mieć, bo moim wszystkim znajomym działa normalnie na XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2009 o 16:14, MiłeKwiC napisał:

wiem,ale w cda napisali że na xp n niedało sie zainstalować

To napisz że w CDA się nie dało, a nie że NIEMOŻLIWE jest zainstalowanie.. Bo ja jakoś mam XP i mi wszystko działa -.-.. Myśl trochę, a nie ludzi w błąd wprowadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 16:14, MiłeKwiC napisał:

wiem,ale w cda napisali że na xp n niedało sie zainstalować


Taaa jasne, czytałam recenzje. Nic takiego nie pisało -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:52, 332 napisał:

> wiem,ale w cda napisali że na xp n niedało sie zainstalować

Taaa jasne, czytałam recenzje. Nic takiego nie pisało -,-


Jedyny fragment o XP dotyczy Windows LIVE! (że na dwóch pc z win xp i sp3 trzeba bylo go odpalac offline)... Żadnych przeciwskazań dot. gry na XP nie widzę... Masz odpowiednią maszynę = gra będzie* działać...

* powinna (:P)

Arachnos wielkie dzięki za ten bardzo krótki acz treściwy opis tych gierek : ) Coś mi się zdaję że skuszę się zarówno na Doom3 jak i na Battlefield''a 2... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 13:53, alduron napisał:

Co bardziej polecacie na PC:Gears of War czy GTA 4?


Zdecydowanie GTA IV, bo to jedna z najlepszych gier ever. Długa, świetna fabularnie i pod względem dialgów, multum możliwości, ciekawe misje. Po prostu nie zastanawiaj się tylko kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 13:53, alduron napisał:

Co bardziej polecacie na PC:Gears of War czy GTA 4?


Ja tam osobiscie nie gralem w zadna znich ale sluchajac opini calej klasy ( akurat pisze to na infie) to chyba GTA4. W kazdymrazie to zamierzam sobie wlasnie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 13:53, alduron napisał:

Co bardziej polecacie na PC:Gears of War czy GTA 4?


Racja zdecydowanie GTA IV, nie wiem jaki plusy i minusy obu gier mógłbym wymieniać, mimo iż (teoretycznie)
GoW (moim zdaniem) jest lepszy, ale ze względu na to że GTA jest jeszcze (w miarę) nową grą dlatego ja bym
brał GTA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 13:53, alduron napisał:

Co bardziej polecacie na PC:Gears of War czy GTA 4?


Obie gry są świetne. Jednak na twoim miejscu wziąłbym najpierw GoW a GTA4 kupił później (za parę miesięcy), kiedy już stanieje i będzie załatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 13:53, alduron napisał:

Co bardziej polecacie na PC:Gears of War czy GTA 4?


Ja powiem GoW, ponieważ GTA jest jeszcze zabugowane jak cholera, a poza tym jest dwa razy droższe od GoWa i jeśli kupisz GoWa, to będziesz sobie mógł kupić coś jeszcze z Platynki, albo z czego tam chcesz. A no i GoW to IMO świetna gra, Single jest bardzo dobry, multi też nie jest złe, jak znajdziesz sobie kilku ludzi na Xbox LIVE to gra się na prawdę miodnie. Owszem GTA to na prawdę gra idealna, ale jak już wcześniej wspomniałem, dużo kosztuje i jest zabugowana, ja na twoim miejscu na razie wziąłbym GoWa.

Kur0 - taa bo gra jest nowsza to powinien ją wziąć... ciekawy światopogląd: co nowsze to lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 13:53, alduron napisał:

Co bardziej polecacie na PC:Gears of War czy GTA 4?


Gralem tylko w GoW ktory jest swietny. Ma bardzo dobrego snigla(polecam rac z kims na co-op wtedy gra jest jeszcze lepsza) posiada rowniez tryb multiplayer, ale niestety gra bardzo malo osob(nie wiem jak jest teraz). W Gta4 nie gralem wiec sie nie wypowiem niestety, ale do tej gry mnie jakos nie ciagnie - nie lubie takich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 13:53, alduron napisał:

Co bardziej polecacie na PC:Gears of War czy GTA 4?

Nie wiem co inni widzą w tym GAT4 jest zbugowane, ma beznadziejną optymalizacje, itp. , nie grałem na PC, tylko na PS3 i tam to gra 9-/10 a na PC no niestety z tego co widziałem u kolegi 6/10 :/
A co do GoW jako że nie jestem zwolennikiem tej gry i za bardzo mi sie nie podobała, wolę nadchodzące Killzone 2 :) Ale jak coś to kup tego GoWa trochę postrzelasz :)
KurO - brak słów :/ Jak napisał trutututu, co to ma być za pogląd? Ja nadal rozkoszuje się Diablo 2, Uncharted, CoD2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 13:53, alduron napisał:

Co bardziej polecacie na PC:Gears of War czy GTA 4?

Te gry to zupełnie inne światy to tak jak byś się pytał co jest lepsze słońce czy księżyc.
Gears of war wyróżnia się znakomitą kampanią oraz rozgrywką na pewno nie będziesz się przy tej grze nudził dostarcza wiele akcji, emocji i naprawdę nie jest łatwa przeszedłem na poziomie trudnym co było już nie lekkim wyzwaniem no i znakomita oprawa muzyczna i graficzna także warto wymienić postać Markusa którą na długo zapamiętam co też jest dużym plusem.
Natomiast Grand Theft Auto 4 także grałem (gram aktualnie) wyróżnia się ogromnym światem Liberty City w którym możesz robić wszystko od grania w bilard z kumplem po klub ze striptizem itp.także świetna muzyka najlepsza z serii GTA według mnie.Fabuła też bardzo zasługuję tutaj na brawa ponieważ jest o niebo lepsza od poprzednich części i jest naprawdę dobra intrygi itp.postacie też są świetne,dialogi i to wszystko naprawdę je ubarwia także zapamiętam na długo postać Niko.Dokonywanie wyborów to coś nowego w GTA i jednocześnie bardzo urozmaica gre czasami musimy podejmować naprawdę trudne wybory, gra jest bardzo długa i zapewniam ci przy niej przesiedziane pełno godzin bo i wciąga i jest naprawdę długa pełno misji.Oczywiście jeszcze najlepsza nowość tryb multi który jest zarazem znakomity pełno trybów oraz ludzi grających to wszystko nam daje długo zapadający w pamięć tytuł i definitywnie najlepszą cześć GTA.
Te dwie gry są znakomite ale teraz zależy od gusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole słońce bo światło i ciepło daje..

No ale. Zależy jakie klimaty woli.

GTA IV to bardzo duza swoboda. Mozesz robić co ci się żywnie podoba.

Co do GoW to nei grałem. Choć sądząc po opiniach kumpli jest to bardzo dobrze wykonana gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się