FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

a ja mam takie pytanie:

Czy warto kupić Mass effect?

Mój kumpel to ma i ciągle mi mówi że to super gra,ale chciałłem sie przekonac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 12:59, Kolumb22 napisał:

Krótko: BioShock czy Fable 2 ?
Oczywiście wszystko poparte sensownymi argumentami :)


Według mnie lepsze jest Fable 2,ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 13:00, bobobo napisał:

Czy warto kupić Mass Effect?

Według mnie jak najbardziej tak. Dobrze opowiedziana fabuła która potrafi zaskoczyć (np. mnie :) Bardzo dobre elementy "szczelankowe". Wiele poziomów trudności: na pierwszym możesz rozwalić prawie każdego, a najtrudniejszy to istne przejście przez piekło. Questy mają najczęściej po kilka zakończeń. No i te Achievements, które według mnie mogą zagwarantować, że grę zagrasz przynajmniej dwa razy :)

Dnia 31.05.2009 o 13:00, bobobo napisał:

Mój kumpel to ma i ciągle mi mówi że to super gra,ale chciałem się przekonać :)

I dobrze robi :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 13:05, NecroVisioneR napisał:

Co lepiej wybrać EP Call of Juarez Więzy Krwi + Prototype czy samą EK CoJ WK??



Ja wziął bym EK CoJ. Mnie osobiście Prototype nie pociąga, więc na twoim miejscu wziąłbym EK, ale to tylko moja własna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 13:20, Thalanthas napisał:

> Co lepiej wybrać EP Call of Juarez Więzy Krwi + Prototype czy samą EK CoJ WK??


Ja wziął bym EK CoJ. Mnie osobiście Prototype nie pociąga, więc na twoim miejscu wziąłbym
EK, ale to tylko moja własna opinia.


Tak też i zrobię,bo dopiero teraz zobaczyłem że Prototype jest w całości po ang. i jeszcze kosztuje prawie tyle co Ek CoJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PoP... ME może i jest świetny pod względem grafiki, ale jak masz dobry sprzęt to i PoP się spodoba, a wg. mnie jest o wiele ciekawszy i bogatszy fabularnie niż ME (obie gry są jednak trochę... kiepskie pod tym względem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 13:37, Dandelion1 napisał:

Lepiej wziąć CoJ Więzy Krwi + Bully czy Edycję kolekcjonerską Więzów Krwi ?


Ja tam bym wziął Edycję Kolekcjonerską, po prostu wolę mieć ładnie wyglądający okaz na półce, niż dwie gry, w którą drugą bym pewnie zagrał 1-2 razy (Bully jakoś mnie nie pociąga).
Ale... rób co chcesz, to tylko moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 13:00, bobobo napisał:

a ja mam takie pytanie:

Czy warto kupić Mass effect?

Mój kumpel to ma i ciągle mi mówi że to super gra,ale chciałłem sie przekonac :)


mi z początku Mass Effect się podobał ale im dłużej w to grałem tym bardziej entuzjazm opadał w momencie w którym ukończyłem gre czułem już tylko rozczarowanie - spodziewałem się czegoś więcej po grze bioware...

Mass Effect przy takim Planescape Torment nie ma żadnej fabuły i postaci...
ta gra to moje największe rozczarowanie ostatniego roku...
niby jak w KOTORze ale jakoś tak brak TEGO CZEGOŚ jakiejś głębi...
i do tego te beznadziejne sklonowane i nudne misje poboczne...

polski Wiedźmin bije tę grę na głowę pod każdym względem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 23:20, MarianoG napisał:

Mam ochotę na jakiegoś cRPG-a, ale którego łatwo opanować. Zastanawiałem się nad:

- oblivion
- neverwinter nights 2
- KOTOR

Co byście wybrali na moim miejscu? A może jakieś inne propozycje?


KOTOR i KOTOR II bo nie jest trudny w opanowaniu i jest jednym z najlepszych CRPG w jakie grałem
jego największym atutem jest idealne wyważenie pomiędzy gadaniem, walką i eksploracją świata
do tego świetnie wyreżyserowana historia, filmowy klimat oraz barwne postacie - polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 13:03, RadeX_vs_Blaskow napisał:

co lepiej wybra na PC
Mirror''s Egde czy Prince of Persia


to dość różne gry... mają inny klimat i rozgrywkę... więc...
Mirror''s Edge to kapitalny pomysł i średnie wykonanie, gdyż gra jest krótka i trudna
natomiast Prince of Persia to sprawdzony pomysł i świetna realizacja oraz więcej zabawy niż w Mirror''s Edge...
ja bym polecał mimo wszystko Księcia Persji, ale wybór pozostawiam Tobie :-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje bardzo dobrej gry RPG na kompa, który pójdzie mi na:

Procesorze - AMD Athlon XP 1800+, 1,50 Ghz.
RAM - 512 MB.
Karcie Graficznej - NVIDIA GeFORCE 5200 FX, 128 MB.

Gra powinna mieć fajną fabułę, niepowinna też być za krótka. Co moglibyście mi polecić ???
W oko wpadła mi gra " Fable Zapomniane Opowieści".
Co o niej uważacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fable ,fable,fable...
Po prostu SUPER GRA.Za długa to ona nie jest 13 h zabawy (około). Ale jestem pewien,że po 1 przejściu gry zaczniesz ponownie . Sam przeszedłem grę 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem, że w opakowaniu gry "Fable Zapomniane opowieści" z serii Extra Klasyka są aż trzy płyty CD.
Nie mogłem znaleść co się na nich znajduje oprócz gry ( czyżby gra tyle zajmowała ??? ).
Chciałbym sie spytać co się tam znajduję oprócz gry. Czy jakieś patche czy coś ???

Jestem coraz bliżej kupna tej gry i chciałbym się spytac czy ktoś mógłby podzielić się ze mną ciekawymi informacjami na temat owej gry ( przeczytałem juz sporo recenzji, lecz chciałbym także zaczerpnac wiedzy innych graczy... ).
Proszę o pomoc ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za drugi post.

EDIT:
Przeczytałem, że w opakowaniu gry "Fable Zapomniane opowieści" z serii eXtra Klasyka XK Hit są aż cztery płyty CD.
Nie mogłem znaleść co się na nich znajduje oprócz gry ( czyżby gra tyle zajmowała ??? ).
Chciałbym sie spytać co się tam znajduję oprócz gry. Czy jakieś patche czy coś ???

Jestem coraz bliżej kupna tej gry i chciałbym się spytac czy ktoś mógłby podzielić się ze mną ciekawymi informacjami na temat owej gry ( przeczytałem juz sporo recenzji, lecz chciałbym także zaczerpnac wiedzy innych graczy... ).

Proszę o pomoc ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 19:43, 1096 napisał:

Przeczytałem, że w opakowaniu gry "Fable Zapomniane opowieści" z serii Extra Klasyka
są aż trzy płyty CD.
Nie mogłem znaleść co się na nich znajduje oprócz gry ( czyżby gra tyle zajmowała ???
).
Chciałbym sie spytać co się tam znajduję oprócz gry. Czy jakieś patche czy coś ???

Jestem coraz bliżej kupna tej gry i chciałbym się spytac czy ktoś mógłby podzielić się
ze mną ciekawymi informacjami na temat owej gry ( przeczytałem juz sporo recenzji, lecz
chciałbym także zaczerpnac wiedzy innych graczy... ).
Proszę o pomoc ;-).

Fable było w CDA więc nie wiem po co kupować - chyba że nie czytujesz tego jakże wielkiego pisemka PCtowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 20:38, 1096 napisał:

sorry za drugi post.

EDIT:
Przeczytałem, że w opakowaniu gry "Fable Zapomniane opowieści" z serii eXtra Klasyka
XK Hit są aż cztery płyty CD.

/ciach/

Tak na 4 CD mieści się tylko gra.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się