FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

GTA IV vs. Edycja Kolekcjonerska Call of Juarez 2: Więzy Krwi.

Jestem za CoJ-em, ale chciałbym poznać Wasze zdanie, mogę kupić tylko jedną z tych gier ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 21:11, Gumisiek2 napisał:

GTA IV vs. Edycja Kolekcjonerska Call of Juarez 2: Więzy Krwi.

Jestem za CoJ-em, ale chciałbym poznać Wasze zdanie, mogę kupić tylko jedną z tych gier
^^


GTA 4 Pc/konsola ? Jeśli konsola bierz GTA a jeśli PC to CoJ 1 była świetna a potym co widziałem,słyszałem,czytałem to będzie hit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 21:11, Gumisiek2 napisał:

GTA IV vs. Edycja Kolekcjonerska Call of Juarez 2: Więzy Krwi.

Jestem za CoJ-em, ale chciałbym poznać Wasze zdanie, mogę kupić tylko jedną z tych gier
^^



Ja 3 godz. temu zamówiłem CoJ. Taka kolekcjonerka nie trafia się codziennie, nic tam że trzeba do lipca poczekać. Za to bonusik w postaci termo-kubka fajny. GTA można zawsze później kupić :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się spytać czy warto kupować grę Fable: zapomniane opowieści. Ostatnio krucho z kasą i myślałam o czymś takim tańszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 21:28, Vekkus napisał:

Chciałabym się spytać czy warto kupować grę Fable: zapomniane opowieści. Ostatnio krucho
z kasą i myślałam o czymś takim tańszym.



Imo warto, dobry wciągający eRPeG. Parę latek ma, cena niska, w CD-Action na coverze tez wyszedł. Warto te parę złotych odżałować, nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem ją wraz z CD-Action i świetnie się przy tej grze bawiłem. Co prawda grafika nie jest już dzisiaj świetna, ale ma swój charakter, może się spodobać. Co do samej rozgrywki - jest tu kilka naprawdę fajnych rozwiązań, bardzo fajnie rozwiązana jest walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BArdzo chciałbym sobie pograc w coś innego - ostatnio po raz kolejny przeszedłem Freespace''a i chętnie porałbym w coś podobnego.

1Jakiś dobry symulator lotów z dobrą fabuła (koniecznie)

ppo drugie dobrą strategię kosmiczną kosmiczną nie musi być to tytuł nowy może być z klasyki oby tylko był naprawdę dobry

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 21:28, Vekkus napisał:

Chciałabym się spytać czy warto kupować grę Fable: zapomniane opowieści. Ostatnio krucho
z kasą i myślałam o czymś takim tańszym.


Zdecydowanie warto. Gra jest naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wymieniłeś Freespace''a. Myślę, że powinieneś sobie zagrać w Freelancer. Gra jest naprawdę świetna (mimo iż nie jest nowa) i ma naprawdę dobrą fabułę. Jak dla mnie to jeden z najlepszych spacesimów w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 22:13, Angmir napisał:

ppo drugie dobrą strategię kosmiczną kosmiczną nie musi być to tytuł nowy może być z
klasyki oby tylko był naprawdę dobry

Homeworld, Nexus, Star Wars: Empire At War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 22:16, zermithon napisał:


Wymieniłeś Freespace''a. Myślę, że powinieneś sobie zagrać w Freelancer. Gra jest naprawdę
świetna (mimo iż nie jest nowa) i ma naprawdę dobrą fabułę. Jak dla mnie to jeden z najlepszych
spacesimów w historii.



Imo pod względem gabuły i ''epickości'' od Freelancer o wiele lepszy jest protoplasta, Starlancer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2009 o 22:13, Angmir napisał:

1Jakiś dobry symulator lotów z dobrą fabuła (koniecznie)

ppo drugie dobrą strategię kosmiczną kosmiczną nie musi być to tytuł nowy może być z
klasyki oby tylko był naprawdę dobry


Ze space simów: I-War 2 Edge of Chaos

Space strategie; do tego do pisał mikim dodałbym jeszcze świetne Space Wolves 1&2, Sins of Solar Empire z dodatkiem Entranchement. Imperium Glactica 2, Hegemonia z dodatkiem. Z najlepszych tytułów to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 09:24, igor8472 napisał:

Imo pod względem gabuły i ''epickości'' od Freelancer o wiele lepszy jest protoplasta,
Starlancer.


Akurat Starlancera posiadam... ;) Jadnak bardziej podobał mi się Freelancer. Poza tym Freelancer nie straszy tak grafiką (ba, momentami nawet nadal może się podobać). Do tej gry powstało także mnóstwo naprawdę świetnych modów. Dlatego właśnie z tych dwóch gier bardziej polecałbym właśnie Freelancer''a (ale obie są świetne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2009 o 09:36, zermithon napisał:

Akurat Starlancera posiadam... ;) Jadnak bardziej podobał mi się Freelancer. Poza tym
Freelancer nie straszy tak grafiką (ba, momentami nawet nadal może się podobać). Do tej
gry powstało także mnóstwo naprawdę świetnych modów. Dlatego właśnie z tych dwóch gier
bardziej polecałbym właśnie Freelancer''a (ale obie są świetne).



Freelancer był dla mnie zdeczka za ''arcade''-owy a dużo złego się grafie Starlancera nie da powiedzieć, coś klasy Freespace 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 10:58, hubcio128 napisał:

mam pytanie czy kupić age of conan lub guild wars prosze o jakies porady


Ja bym kupił Guild Wars ,ponieważ więcej ludzi w nią gra , po drugie w przeciwieństwie do Conana nie trzeba płacić abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 16:38, Robhaal napisał:

Ponaiwam moje pytanie: Czy wartko kupić 9 Kompanię? Proszę rzecz jasna o wytłuimaczenie,
dlaczego :)

Ta gra nie jest popularna, ja gralem dosc krotko i raczej srednio mi sie podobala. Ciekawy klimat wojny w Afganistanie, ale rozgrywka ogolnie dosc nudna. Sa lepsze RTS-y, najlepiej zagraj sobie w demo 9 Kampanii przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 19:21, rhyz napisał:

> Ponaiwam moje pytanie: Czy wartko kupić 9 Kompanię? Proszę rzecz jasna o wytłuimaczenie,

> dlaczego :)
Ta gra nie jest popularna, ja gralem dosc krotko i raczej srednio mi sie podobala. Ciekawy
klimat wojny w Afganistanie, ale rozgrywka ogolnie dosc nudna. Sa lepsze RTS-y, najlepiej
zagraj sobie w demo 9 Kampanii przed zakupem.

Szczerze powiedziawszy zupełnie zapomniałem, że wyszło demo :P Już je pobieram i sam sprawdzę, jak gra prezentuje się "w praniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się