FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2009 o 20:07, kotfilon napisał:

No, o RoMie chciałem się dowiedzieć jak najmniej...bo trochę w niego pykałem. Najbardziej
interesują mnie informacje o:
Shaiya, 4Story, Knight Online, Hero Online, Rising Force, Rakion, Rohan

Kurde, strasznie wybredny jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę na jakiegoś cRPG-a, ale którego łatwo opanować. Zastanawiałem się nad:

- oblivion
- neverwinter nights 2
- KOTOR

Co byście wybrali na moim miejscu? A może jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 23:20, MarianoG napisał:

Mam ochotę na jakiegoś cRPG-a, ale którego łatwo opanować. Zastanawiałem się nad:

- oblivion
- neverwinter nights 2
- KOTOR

Co byście wybrali na moim miejscu? A może jakieś inne propozycje?


Szukasz czegoś z dużą ilością siekania? Jeśli tak to spokojnie przyinwestuj sobie w Titan Questa z dodatkiem. A z gier które tu wymieniłeś chyba NWN 2 będzie najlepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 23:20, MarianoG napisał:



Ja bym bez wahania brał KotOra. Lepszego RPGa na rynku nie znajdziesz. Jest boski, zwłaszcza, jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 23:20, MarianoG napisał:

- oblivion

Sam mam ochotę w niego zagrać, słyszałem, że świetny, jego poprzednik, Morrowind, bardzo mi się spodobał.

Dnia 27.05.2009 o 23:20, MarianoG napisał:

- neverwinter nights 2

W tę grę nie miałem okazji zagrać i raczej mieć nie będę, bo nie lubię gier na zasadach D&D.

Dnia 27.05.2009 o 23:20, MarianoG napisał:

- KOTOR

Świetna gra. Co prawda grafika może niektórych już dzisiaj odrzucić, ale jeśli nie będzie się na nią zwracać uwagi, to jest to świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 17:41, Morph napisał:

Możecie mi polecić jakieś dobre gry RPG z fajna fabuła? Mogą być tez RTS-y tylko chodzi
mi głównie o to żeby jakaś fabuła wciągająca była i żeby posiedzieć trochę przy grze
a nie kilka wieczorów.

P.S Najlepiej żeby to były gry w świecie fantasy, a nie sci-fi i nie II wojna jak chodzi
o RTS-y.
P.S 2 Z tych popularniejszych RPG to grałem w Neverwintery i Gothic(1,2,3), Wiedżmina
tez przeszedłem.


Polecam Faces of War gra świetna i starcza na długo jak będziesz grał w trybie taktycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 16:29, Panierowany napisał:

pytanko: Prototype czy Fuel?


Dość trudne pytanie, bo ww. gry nie miały premiery. A na podstawie trailerów i skąpych informacji od autorów raczej nie da rady polecić któryś z tych tytułów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 16:29, Panierowany napisał:

pytanko: Prototype czy Fuel?


z tego co widziałem to prototype, a o fuel masz na golu recenzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy może ktoś napisać, co można robić w poniższych mmorpg gdy już zdobędziemy wysoki lvl i jakiś tam sprzęt
Lineage 2
World of Warcraft
Runes of Magic
4Story
Rohan Onlina

oraz co w ogóle można robić w Guild Wars oprócz fabuły, hard mode i aren?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Z innymi tytułami to nie wiem, ale o WoW to można się roooozpiiisaaaać :P
A więc max. level to dopiero rozpoczęcie rozgrywki - poza poziomem jest jeszcze ekwipunek. I to on stanowi o prawidziwej sile naszej postaci. Można więc od rana do nocy eksterminować graczy przeciwnej frakcji na tzw. Battlegroundach (walki 10 vs 10, 20 vs 20 itd, wśród których cele są dość zbliżone do tych z fps-ów - przejmij flagę, utrzymaj pozycję itp.), za co dostajemy honor, który potem wymieniamy na przedmioty. Ewentualnie na max. levelu można na poważnie zacząć PvE - dopiero wtedy można sobie poradzić (wraz z całą drużyną) z bossami, jakich Blizzard przygotował. A że różnią się stopniem trudności, to nierzadko dopiero kilkunastokrotne przejście 1 miejsca i zdobycie stamtąd całych setów umożliwi poradzenie sobie z dalszymi, jeszcze trudniejszymi przeciwnościami. Itd. itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 16:36, Nufiko napisał:

> pytanko: Prototype czy Fuel?

z tego co widziałem to prototype, a o fuel masz na golu recenzję


dzięki za rady, kotfilonie i Nufiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie odwiodłeś mnie od WoW''a. Grałem w triala i przez tydzien na postaci kolegi 70 lvl około. Gra ogólnie nastawiona na PvE i farmienie instancji. Jest super klimat, ale gameplay nie dla mnie.
W L2 grałem koło dwóch lat, to tam na 7x lvl się dopiero zaczynała zabawa. szło się na RB, Siege. Robiło się subklasy, PK-walo się wrogów, wpadało się na spota całym klanem i rozwalało wrogi klan. Ale jednak jest grind fest...i nie chcę już płacić. Ale największą zaletą l2 jest ekonomia w Giran i otwarte PvP.

Tak więc WoW i L2 odpadają.
Czy mógłby ktoś opisać gameplay na wysokich lvl''ach w:
Runes of Magic
4Story
Rohan Online

i ponawiam pytanie. Co można robić w Guild Wars oprócz Aren, fabuły i hard mode fabuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 17:30, kotfilon napisał:

i ponawiam pytanie. Co można robić w Guild Wars oprócz Aren, fabuły i hard mode fabuły

Chodzić na przeróżne typy wypraw, walczyć w wielu różnych odmianach PvP i wiele innych rzeczy - możliwości gry jest wiele, więc zakładając iż będziesz miał 3 kampanie + dodatek = wiele miesięcy gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 17:46, balduran2 napisał:

> i ponawiam pytanie. Co można robić w Guild Wars oprócz Aren, fabuły i hard mode
fabuły
Chodzić na przeróżne typy wypraw, walczyć w wielu różnych odmianach PvP i wiele innych
rzeczy - możliwości gry jest wiele, więc zakładając iż będziesz miał 3 kampanie + dodatek
= wiele miesięcy gry.


mam 2 kampanie, i zwykle każda z nich przykuwała mnie na 2 tygodnie, góra miesiąc. Mam tą grę zainstalowaną, i czasami wchodzę sobie powalczyć na arenach losowych czy coś.

A co do poprzedniego pytania. Jak wygląda gameplay w tych grach na wyższych poziomach?? (i w której najszybciej się bije lvl)
Runes of Magic
4Story
Rohan Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 17:30, kotfilon napisał:

No, właśnie odwiodłeś mnie od WoW''a. Grałem w triala i przez tydzien na postaci kolegi
70 lvl około. Gra ogólnie nastawiona na PvE i farmienie instancji. Jest super klimat,
ale gameplay nie dla mnie.
W L2 grałem koło dwóch lat, to tam na 7x lvl się dopiero zaczynała zabawa. szło się na
RB, Siege. Robiło się subklasy, PK-walo się wrogów, wpadało się na spota całym klanem
i rozwalało wrogi klan. Ale jednak jest grind fest...i nie chcę już płacić. Ale największą
zaletą l2 jest ekonomia w Giran i otwarte PvP.

Tak więc WoW i L2 odpadają.
Czy mógłby ktoś opisać gameplay na wysokich lvl''ach w:
Runes of Magic
4Story
Rohan Online

i ponawiam pytanie. Co można robić w Guild Wars oprócz Aren, fabuły i hard mode fabuły


Grind, grind i wiecej grindu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 18:15, 4ny4 napisał:

Krótko i rzeczowo. Age of Conan czy Lineage II ?


Bierz AoC-sam sie swego czasu w to zagrywałem a mam dopiero 30 lvl,gra wciąga i w dodatku ejst polski serv,spodoba ci sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 17:52, kotfilon napisał:

> > i ponawiam pytanie. Co można robić w Guild Wars oprócz Aren, fabuły i hard
mode
> fabuły
> Chodzić na przeróżne typy wypraw, walczyć w wielu różnych odmianach PvP i wiele
innych
> rzeczy - możliwości gry jest wiele, więc zakładając iż będziesz miał 3 kampanie
+ dodatek
> = wiele miesięcy gry.

mam 2 kampanie, i zwykle każda z nich przykuwała mnie na 2 tygodnie, góra miesiąc. Mam
tą grę zainstalowaną, i czasami wchodzę sobie powalczyć na arenach losowych czy coś.

A co do poprzedniego pytania. Jak wygląda gameplay w tych grach na wyższych poziomach??
(i w której najszybciej się bije lvl)
Runes of Magic
4Story
Rohan Online


A czy wogóle ktoś gra w 4story? bo waham się między RoM''em a 4story

I co myślicie o Rappelz, Rohan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zastanmawiam się nad prezentem. Oglądając ofertę Empiku zauważyłem EK 9 Kompanii w przstępnej cenie. Tu pojawia się moje pytanie. Czy 9 Kompania jest dobrą grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się