FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że Terminator Ocalenie będzie wciągającą, ciekawą grą przepełnioną akcją itp,... lecz po przeczytaniu kilku recenzji w internecie np gry-online i kilka innych stron poświęconych grom wystawiło jej ocenę taką, że dział kaszanka w cd-action byłby dla niej zbyt prestiżowym miejscem :x
Ponoć tą grę można ukończyć w 4 godziny :/

Ktoś ma, grał? czy rzeczywiście jest tak masakrycznie kiepska? Po takich recenzjach nie wydam tyle kasy na nią - zaczekam aż wyjdzie za 20zł :D:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 02:02, mistrzgry napisał:


Ktoś ma, grał? czy rzeczywiście jest tak masakrycznie kiepska? Po takich recenzjach
nie wydam tyle kasy na nią - zaczekam aż wyjdzie za 20zł :D:x


Gra jest nawet całkiem fajna, ale ta cena....poczekaj, aż będzie za 20- 40zł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 07:07, Zabrajin napisał:

A więc mam pewien dylemat: co jest lepsze? GRiD czy DiRT? Bo wiem, że obie te ścigałki
są dobre, ale nie wiem którą wybrać.


Każdy ci powie, że GRID jest o wiele lepszy ;p No...przynajmniej większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 07:07, Zabrajin napisał:

A więc mam pewien dylemat: co jest lepsze? GRiD czy DiRT? Bo wiem, że obie te ścigałki
są dobre, ale nie wiem którą wybrać.



Imo Grid. Jest nowszy więc wszystkie "fiuczersy" są bardziej dopracowane, tak samo grafika i reszta. Wszystko jednak zależy od tego czy bardziej lubisz fury terenowe czy sportowe. Możesz najpierw kupić Grida, potem Dirta albo poczekać do września na Dirta 2. Grid ma też w porównaniu z Dirtem o niebo lepsze multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:22, kotfilon napisał:

dzięki twojemu postowi nie kupie tych gier...
wychowałem się na gothicach 1 i 2... zawsze szukałem podobnych jak fable, kotor 1,2 itd...nigdy
nie kręciły mnie gry, w które gra się długi czas, np. miesiąc. Lubie grę przejść nawet
2 razy, zawsze mam zaciesz ^^ Noi lubie siekanke (nie tak jak w diablo, diablo też raczej
nie kupie), lubię siekankę połączoną z ładną fabułą, itemami, questami...tak więc sobie
odpuszczę, może kiedyś zostanę smakoszem crpg....może powstanie remake tych gier....może..ale
póki co się nie zanosi, bym w to grał ^^


Hmm, w takim razie moze powinienes zagrac w Vampire The Masquerade: Bloodlines?
Moje wrazenia z gry znajdziesz tutaj: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=43733&n=10
A tu opis i jakies screeny: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2195

Chyba tez Jade Empire moglo by przypasc Ci do gustu: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7199
Do kupienia za male pieniadze w taniej serii od CDP.

No i z tego co piszesz, to daje jakies 50% szans na to, ze Mass Effect rowniez moglby Ci sie spodobac, pomimo tego ze go na wstepie odrzucasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:22, kotfilon napisał:

Dark messiah of m&m ?? warto??
i czy będzie ładnie chodzić na medium na P 4 2,4 GHz, 2GB ram, gf 6200 agp 256 mb


Fajna gra, polecam. Świetny system walki, fabuła jest w miarę ok, a gra wciąga. Nie jest zbyt długa, taka w sam raz, kreacja postaci jest zrobiona w fajny sposób i jest dość prosta. Na Twoim sprzęcie powinien chodzić, bo sam grałem na podobnym i chodził ładnie.
Tutaj masz opis, wymagania, recenzje http://www.gram.pl/prod_8AvqHu1_Dark_Messiah_of_Might_and_Magic.html
A tutaj krótki filmik
http://www.youtube.com/watch?v=ZegsGlGvtAU
http://www.youtube.com/watch?v=P1OEWEP0sYI&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio naszła mnie ochota aby pograć sobie w jakiś "symulator ekonomiczny". Tzn chodzi mi o gry takie jak Empire Total War, Civilization itp itd. Szukam gry, która naprawdę była by na długie godziny. Powinna mieć takie opcje jak: walki, rozbudowa bazy, traktaty handlowe i pokojowe, rozbudowa technologiczna itp. Nie wiem za bardzo jaką grę wybrać bo szczerze nigdy nie grałem w tego typu pozycję, ostatnio naszła mnie ochota. Jakieś sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 12:38, 4ny4 napisał:

Witam,

ostatnio naszła mnie ochota aby pograć sobie w jakiś "symulator ekonomiczny". Tzn chodzi
mi o gry takie jak Empire Total War, Civilization itp itd. Szukam gry, która naprawdę
była by na długie godziny. Powinna mieć takie opcje jak: walki, rozbudowa bazy, traktaty
handlowe i pokojowe, rozbudowa technologiczna itp. Nie wiem za bardzo jaką grę wybrać
bo szczerze nigdy nie grałem w tego typu pozycję, ostatnio naszła mnie ochota. Jakieś
sugestie ?


Europa Universalis III + Zloty Pakiet Dodatkow
Hearts of Iron II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej strony coś polecę; symulatory-handlówki z serii''X-..." - X2 The Threat, X3 Reunion/Terran Conflict i coś prostszego z kosmicznych 4X - Sins of Solar Empire, Imperium Galactica 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VTMB - grałem, nie podoba mi się
Jade Empire - grałem, fajne, ale mnie nie wciągnęło.

Gdzie ja napisałem, że Mass Effect odrzucam?? to jest jedyny cRPG na którego tak bardzo czekam..a właściwie na komputer, żebym mógł kupić ME... ^^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś polecić jaką samochodówkę kupić na X360 ? Zależy mi na umiarkowanie realistycznym modelu jazdy (nie chcę takiego symulatora w którym trzeba idealnie w każdy zakręt wejść). Myslałem o GRID - to dobry tytuł w wersji na X360 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 22:08, knopfler napisał:

Mógłby mi ktoś polecić jaką samochodówkę kupić na X360 ? Zależy mi na umiarkowanie realistycznym modelu
jazdy (nie chcę takiego symulatora w którym trzeba idealnie w każdy zakręt wejść).

W takim razie może najpopularniejsze "samochodówki" na X360: PGR4 i Forza 2?

Dnia 10.06.2009 o 22:08, knopfler napisał:

Myslałem o GRID - to dobry tytuł w wersji na X360 ?

Grałem w demo - ale w ogóle mi się nie spodobało.

Sprawdź sam - ściągnij dema i wypróbuj różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 22:15, balduran2 napisał:

> Mógłby mi ktoś polecić jaką samochodówkę kupić na X360 ? Zależy mi na umiarkowanie
realistycznym modelu
> jazdy (nie chcę takiego symulatora w którym trzeba idealnie w każdy zakręt wejść).

W takim razie może najpopularniejsze "samochodówki" na X360: PGR4 i Forza 2?

Mam PGR 3 i jakoś niezbyt mi podszedł, wątpie żeby 4 się jakoś szczególnie różnił od poprzedniej części. A Forze zobaczę demo, może akurat się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 17:39, igor8472 napisał:

Polecam XII Wiek Śmierć lub Chwała

Nie ruszy mi na kompie ;/ I tam podobno są same bitwy a''la Medieval II

>, Empire Earth, Kozacy II.
O ile mnie pamięć nie myli (a nie myli w 99,999999%), to w obu grach nie było zarządzania dużymi prowincjami jak w serii TW, i nie planowało się posunięć politycznych itp, lecz rozgrywało same potyczki.

Nie o to mi chodziło, ale mimo to dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 12:38, 4ny4 napisał:

Witam,

ostatnio naszła mnie ochota aby pograć sobie w jakiś "symulator ekonomiczny". Tzn chodzi
mi o gry takie jak Empire Total War, Civilization itp itd. Szukam gry, która naprawdę
była by na długie godziny. Powinna mieć takie opcje jak: walki, rozbudowa bazy, traktaty
handlowe i pokojowe, rozbudowa technologiczna itp. Nie wiem za bardzo jaką grę wybrać
bo szczerze nigdy nie grałem w tego typu pozycję, ostatnio naszła mnie ochota. Jakieś
sugestie ?


Ja bym proponował The Guild 2.Może i walka nie wygląda tak epicko jak np. w Empire Total War (pojedynki 1v1,ewentualnie oblężenia domów wrogich rodzin ),za to ekonomia w tej grze to istny majstersztyk,dawno nie bawiłem się tak dobrze przy grze jakby nie patrzeć strategiczno ekonomicznej.A tu link do opisu http://www.gram.pl/prod_8QngGe0_The_Guild_2_Zlota_Edycja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 19:10, Sareth napisał:

Jaką polecacie strzelanke na PC z tych nowszych ( 3 miesiące ) ?


- F.E.A.R 2
- Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
- NecroVisioN
- Dark Sector

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się