FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2009 o 18:30, revolt505 napisał:

Chciałbym kupić sobie jakiegoś FPSa dla multi. Co wybrac? Unreal III, Quake enemy territory,
gears of war czy battlefield 2?


Na moim gramsajcie w najnowszym wpisie jest recenzja Battlefield 2142- polecam ten tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 14:06, Harrolfo napisał:

Właśnie jestem po demku Lost Planet - nic specjalnego, ściągam jeszcze Mercenaries 2,
ale co byście doradzili?

Lepiej Lost Planet, Mercenaries zabugowane jest i słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 13:05, Harrolfo napisał:

> Przepraszam?..
Gdzie jest ta gra (nówka, w folii) do kupienia do 100 zł?

http://allegro.pl/item737269487_star_wars_the_force_unleashed_w_folii_okazja.html
A co do innych gier: Jeśli lubisz jRPG to na pewno Lost Odyssey i Eternal Sonata. Jeśli lubisz FPSy (choć widzę po kolekcji iż nie) to kup najlepszego tej generacji: Bioshock (Batman bardzo go przypomina - w sensie utopii). No i te Star Warsy to bardzo przyzwoita gra, sam planuje kupić. A i ofc jeśli jesteś hunterem musisz mieć Termiantora Salvation ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:08, Kaucz napisał:

Nie ma wysyłki za pobraniem , a tylko taka mnie interere

Dnia 10.09.2009 o 19:08, Kaucz napisał:

A co do innych gier: Jeśli lubisz jRPG to na pewno Lost Odyssey i Eternal Sonata.

Nie lubię jRPG

Dnia 10.09.2009 o 19:08, Kaucz napisał:

Jeśli lubisz FPSy (choć widzę po kolekcji iż nie) to kup najlepszego tej generacji: Bioshock

Lubię FPSy - ale tylko na kompie
>A i ofc jeśli jesteś hunterem musisz mieć Termiantora Salvation ;D
Nie interesuje mnie ta gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi coś zaproponujecie: szukam gry - FPS/TPP w którą mógłbym grać na padzie, dowiedziałem się że da się tak w Gears of War ale tam ponić potrzebny jest pad Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:16, Ciej napisał:

Może mi coś zaproponujecie: szukam gry - FPS/TPP w którą mógłbym grać na padzie, dowiedziałem
się że da się tak w Gears of War ale tam ponić potrzebny jest pad Microsoftu.


Rzadko kiedy pojawia się opcja grania w FPS na padzie ale podobno (mój kolega mi mówił) można grać na padzie w nowego Wolfa. W większości jednak gier musisz mieć pada od x360 jeśli chcesz grać w FPS :/ (Na padzie rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze masz dość "dziwny" gust i ciężko ci coś poradzić. RPG: Oczywiście Mass Effect, jest po prostu fantastyczny lecz NPC głupieją. Lost, jeśli jesteś fanem serialu, to msut have, gra jest świetna klimatycznie i pod względem zagadek także nie kuleje lecz chcę się grać (Mam 2 kopie na PC i PS3 ;>). Shadow Complex, gierka z xbl i to najlepsza, hd, piękna historia, pomysły, no i głos Nolana (głos Natha z Uncharted). Fallout 3, wspaniała historia, magiczny klimat zniszczonego świata, lecz jest parę błędów. A co ja będe pisał, zobacz sobie co jest na topie według ocen na X360: http://www.metacritic.com/games/xbox360/scores/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:28, Kaucz napisał:

Widze masz dość "dziwny" gust i ciężko ci coś poradzić.

Nazwijmy to, że jestem graczem wymagającym ;)

Dnia 10.09.2009 o 19:28, Kaucz napisał:

RPG: Oczywiście Mass Effect jest po prostu fantastyczny lecz NPC głupieją.

Zastanowię się nad tym. A co to znaczy, że NPC głupieja? Dla singla warto kupić?
>Lost, jeśli jesteś fanem serialu, to msut have [ciach]
Nie jestem fanem serialu
>Shadow Complex, gierka z xbl i to najlepsza, hd, piękna historia, pomysły, no i głos Nolana (głos Natha z Uncharted).
Nie mam neta w xboxiem poza tym średnio mi się widzi
>Fallout 3, wspaniała historia, magiczny klimat zniszczonego świata, lecz jest parę błędów.
Za drogie
>A co ja będe pisał, zobacz sobie co jest na topie według ocen na X360: http://www.metacritic.com/games/xbox360/scores/
Taaa, tylko że ja bym wolał jakies gry polecane przez graczy. I do 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Mass Effect: Warto kupić dla singla, gra jest wspaniałą, tylko jak napisałem kompani są mało rozumni. Fallout 3 nie jest za drogi, chodzi poniżej 100zł już. Co tam jeszcze. Myslałeś nad GTA4? Osobiście nie wystawiam jest ołtarzyka jaka on a jest świetna bo dla mnie to średniak ale w rankingach i po ocenach graczy jest najlepszą grą na PS3/X360. Jeszcze, jeszcze... Dead Space - kapitalny klimat, grafika itd. Choc ja nie ukończyłem przez chory poziom trudności. Może Prince of persia? Świetna gra, mam limitkę. Choć jest jak AC, czyli monotonia +1. Jeśli lubisz slashery to DMC4 powinien ci się spodobać, mało wymagająca fabuła, łatwy poziom trudności i prosty system sterowania - a chodzi taniutko. Ninja Blade, efekciarski slasher i filmową fabułą, lecz krótki. Too Human, cichy hit od M$ któy nie zdołał sie przebić, a miała być trylogia, jeśli lubisz rpg to ci sie spodoba. A na koniec jeśli masz z kim grać to Army of two, niezobowiązująca strzelanka idealna na party z kumplami.
PS.W sumie to polecam ci tą stronę - jest świetna, sam korzystam: http://wymiana.gier.gametrade.pl/wymiana_gier/Xbox+360/page/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2009 o 19:34, Harrolfo napisał:

Nazwijmy to, że jestem graczem wymagającym ;)

Wybrzydzasz i tyle:D.
Podaliśmy ci już wiele produkcji, weż cos wybierz, ja się nie pytam o jakąkolwiek grę jak chcę kupić to kupuję, co najwyżej oceny sprawdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zastanawiam sie juz między tylko 2 produkcjami - Kane & Lynch i Spider-Man WoS. Co wziąć?
Ezio: Zadałem pytanie w twoim wpisie o Sam & Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:47, Harrolfo napisał:

Ok, pomyslę, POPa miałem - wymieniłem się. A z tych, które wymieniłem?

Spider Man:Wos - średniak, po pewnym czasie ci się znudzi i będziesz miał dość.
Viking:Bfa - jej kiepściutka nawalanka, nie kupiłbym za 10zł.
K&L DM - warto zagrać, lecz niewykorzystany został potęciał, może 2 część to nadrobi, bynajmniej gra cuchnie, ale co-op miecie.
Army of two - wspomniałem w poprzednim komentarzu.
AitD - ek, ale gra cuchnie na kilometr, zniszczyli legendę, ma niezły klimat, fajne patenty, grafika jest super ale co z tego skoro nie chce się grać, nie porywa, nie straszy i ma sterowanie gówniane przez które nie da się grać.
Mercenaries2 - tak zwany ssak (jak AitD) jadący na super marce, w tym przypadku jedynka wspaniała ale 2 to crap, zero fabuły, przyjemności, grafiki, animacji - patrzysz na kartonowe gówno.
Conan - nie tykaj kijem.
PS.Najlepszym wyborem będzie Army of two za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się