FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2009 o 19:13, Marcin08 napisał:

Moje pytanko jest takie, co bardziej warto kupić:
1. Call of JUarez 2 (czy lepiej poczekać narazie)
2. Red Faction Guerilla
3. Resident Evil 5


Hmm. chyba CoJ, jest to najlepszy FPS w jakiego grałem od jakichś 2 lat, świetnie opowiedziana historia, bardzo przyjemny system osłon i bardzo fajny multi, choc to nie jest może najlepsza strona nowego CoJa to jednak przyjemnie jest sobie pograć z żywymi graczami. Jedyna rzecz jaka bardzo razi w oczy i jest niedowybaczenia to brak co-op, gra jest praktycznie do tego stworzona, jednak nie wiedzieć czemu twórcy z niego zrezygnowali. Ale mimo to, gra jest miodna. I jak dal mnie warta wydania każdych pieniędzy.

Choć szczerze mówiąc to nie grałem ani w RE, ani w nowego Red Faction, choć w to drugie na pewno zagram, gdyż zakochałem sie w oryginale i mogę w niego grać i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam darmowego MMORPG podobnego do lineage 2 (żadnych wow''o podobnych produkcji typu RoM czy 4story). Chodzi mi o coś z ładną grafiką 3d ale, żeby płynnie działało na karcie 64mb intel. Lineage 2 interlude działał bardzo dobrze nawet na laptopie 32 mb więc wnioskuję, że większość mmo ma dosc male wymagania. Reszta sprzetu to Pentium 4 2,4GHz i 2 GB ram.
Ma to być gra przyjemna, może być grind...ogólnie proszę o sensowne propozycje (metin 2 też odpada).
Grałem do tej pory w wiele mmo, w tym z płatnych WoW, Lineage 2, Warhammer i Age of Conan, ale L2 najbardziej mi się podobało. Teraz chcę coś darmowego i dość podobnego. Jeszcze dobrze by było, gdyby byl jakis system szybszego expa dla kogos, kto rzadziej gra, ale to nie koniecznie. Ogólnie gra w świecie fantasy albo przysżłości, koniecznie posiadanie avatara, żadne statki kosmiczne czy mechy.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 19:37, kotfilon napisał:

Witam. Szukam darmowego MMORPG podobnego do lineage 2 (żadnych wow''o podobnych produkcji
typu RoM czy 4story). Chodzi mi o coś z ładną grafiką 3d ale, żeby płynnie działało na
karcie 64mb intel. Lineage 2 interlude działał bardzo dobrze nawet na laptopie 32 mb
więc wnioskuję, że większość mmo ma dosc male wymagania. Reszta sprzetu to Pentium 4
2,4GHz i 2 GB ram.
Ma to być gra przyjemna, może być grind...ogólnie proszę o sensowne propozycje (metin
2 też odpada).
Grałem do tej pory w wiele mmo, w tym z płatnych WoW, Lineage 2, Warhammer i Age of Conan,
ale L2 najbardziej mi się podobało. Teraz chcę coś darmowego i dość podobnego. Jeszcze
dobrze by było, gdyby byl jakis system szybszego expa dla kogos, kto rzadziej gra, ale
to nie koniecznie. Ogólnie gra w świecie fantasy albo przysżłości, koniecznie posiadanie
avatara, żadne statki kosmiczne czy mechy.

Z góry dziękuję.


Moge ci polecic Guild Wars.. Chociaż to CORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio polecono mi Rappelz i zacząłem w to grać. I mi się spodobało nawet, choć ma parę wad. Nie wiem, czy w to już grałeś, ale warto spróbować. Jakby co, gramy na serwerze Lydian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
Przymierzam się do zakupu jakiejś samochodówki i proszę dordźcie mi coś :D
Podłączyłem kompa pod duży TV, mam 2 pady i teraz się zastanawiam jaką gre kupić. Myśle o nowym NFS Shift albo o GRID. Co byście mi polecili ? Bardzo mi zależy na dobrej grafice i przyjemności z grania. Nie jestem jakimś maniakiem tego typu gier, chce coś fajnego, nie zależy mi na idealnym modelu jazdy itp. ale też mi to nie przeszkadza a nawet się podoba. Ale chce postawić na coś z dobrą grafiką i dużą przyjemnością z grania. W GRID''a grałem w demo i mi się podobało. Nawet bardzo bo się taki wydawał dynamiczny :D Słucham waszych propozycji. Możecie też podać jakieś inne tytuły :)

EDIT: No i czy by zadziałało na intel core 2 quad i GF8800 GT? Bo w tych nowszych grach to mi grafika już siada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 03:31, POZDRO-Grizzly napisał:

EDIT: No i czy by zadziałało na intel core 2 quad i GF8800 GT? Bo w tych nowszych grach
to mi grafika już siada :/


Jeśli chcesz pograć w świetnych detalach na TV 32-42" to zapomnij na tym kompie. A jeśli chodzi o grę to Shift jest to kalka GRID''a ale bardzo udana. Czy wybierzesz pierwsze czy drugie i tak będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 08:44, B1SH0P napisał:

Witam.
Czy grę Bioshock opłaca się kupić i najważniejsze.. Czy gra wciąga..?


Gra wciąga bardzo, na sklepie cenegi chyba jest jeszcze taka fajna angielska EK z figurką w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wart kupić. Dobra nie nudząca się imo akcja, ulepszanie broni i zdolności bohatera, świetna grafika, bardziej ambitna fabuła. "A must have" w biblioteczce każdego szanującego się gracza :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 10:15, Ezio napisał:

Red faction: Guerilla. Warto?

Nie śledziłem za bardzo informacji o grze, ale myślę że oprócz rozpierdaki wszystkiego co się da, całkiem konkretnej strzelaniny i marsjańskiego klimatu gra ma niewiele do zaoferowania. Pamiętaj, że wszystko się nudzi, nawet rozpierdaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo na X360 i miło mnie ta gra zaskoczyła. Piękna grafika, niezłe sterowanie, maksymalna rozpierducha i ogólnie gameplay jest bardzo przyjemny, z czego jestem zadowolony, bo myślałem, że twórcy będą tak zafrasowani tym swoim mega fajnym silnikiem, że zapomną o takim czymś jak grywalnośc, a jednak się udało. RF: G spokojnie można dać ocenę w granicy 7-8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 15:59, konio1073 napisał:

Moglibyście mi zasugerować jakąś grę podobną do Gothic 1, 2, lub NK? Wszystkie Gothice
oprócz 3 przeszłem, a jestem maniakiem dobrych RPG :).


Po pierwsze to "przeszedłem". Po drugie to może Wiedźmin, Jade Empire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 15:59, konio1073 napisał:

Moglibyście mi zasugerować jakąś grę podobną do Gothic 1, 2, lub NK? Wszystkie Gothice
oprócz 3 przeszłem, a jestem maniakiem dobrych RPG :).


Podobne (choć trochę) są Two Worlds, Morrowind, Oblivion, Fable i Jade Empire. Podobne są w różny sposób, ale nie zasugerowałeś, pod jakim względem mają być podobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 16:01, Budo napisał:

> Moglibyście mi zasugerować jakąś grę podobną do Gothic 1, 2, lub NK? Wszystkie Gothice

> oprócz 3 przeszłem, a jestem maniakiem dobrych RPG :).

Po pierwsze to "przeszedłem". Po drugie to może Wiedźmin, Jade Empire?


Obie gry mam i obie "przeszedłem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się