Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2008 o 20:40, Grizzly. napisał:

> Mam pytanko: W pojazdach typu zwykły samochód lub dżip z karabinkiem jest dostępna
tylko
> kamera z za kierownicy czy da się ustawić inne tak jak w crysisie było? Bo ta z
za kierownicy
> troszkę nie wygodna czasem drogi nie widać.

Tylko taka jest możliwa kamera. Chodzi o realizm, widzimy wszystko w grze jakby własnymi
oczami.

no widzicie, a Far Cry''u była kamera zewnętrzna, były zmienne tryby strzelania broni i nawet na lotni było gdzie polatać, a tu tylko równiny i pustynia chlip... ech ta nostalgia:)
Udziela mi sięzwłascza gdy słyszę temat zagrożenia, jako żywo wycięty z FC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 21:24, Crew 900 napisał:

Gra jest bardzo uboga pod względem kontrolek

jak wyszła na konsole to czemu tu się dziwić? nawet większość opcji potrzebnych tylko na konsolach została w wersji na PC(zapis gry przy wybudzaniu się i przejechaniu autobusem a także przy Savepointach), co gorsza, najwyraźniej te konsolowe implementacje gryzą się jakoś z ustawieniami PC bo nie można ustawić sobie klawiszy odpowiedzialnych za porzucanie KM''u czy ustawianie budzika(wiem, wiem, powinny być za to odpowiedzialne chodzenie na boki i klawisz Użyj...ale nie działają jeśli zmieni się obłożenie klawiatury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 07:12, Crew 900 napisał:

Na Hyperze co chwile :|


Tyle, że ja nie mam Hypera. no chyba, że to gdzieś na necie jest ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zessałem sobie Far Cry 2 z neta. Teraz małe wyjaśnienie, żebym bana nie dostał ;] Parę dni temu zainstalowałem sobie taki programik (Vuze) gdzie mogę ściągac trailery nowych filmów w jakości HD (gier też) i trochę teledysków jest. Program legalny, ale zdziwiłem się, że jest tam zakładka Games. Było kilka nowości, ale większośc to starocie. Patrzę, a tam Far Cry 2, pełna wersja. Myślę sobie, że coś a la eMule mam, ale czytam komentarze i wyszło na to, że to jest pełna wersja udostępniona przez Ubisoft dla Vuze, ale jest pewien mały haczyk: grac można 60 min, później gra się blokuje i musisz zpałacic jak chcesz dalej grac lub co najwyżej można ikonką na pulpice poszpanowac ;] Zdziwiłem się, ale jak lega to lega, więz ściąnołem tego "triala". I tu jest problem, bo muszę aktywowac klucz na tej stronie http://www.farcrygame.com/unlock . Robiłem różne kombinacje i nic. Mam kod zgłoszenia aktywacyjnego, ale nie mogę wydobyc kodu dostępu. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A próbowałeś wpisywać kod z podawaniem na przemian z Twoim kodem tych grup wpisanych już na tablicy?

XXXXX-AGNEA-XXXXX-9PE3E-XXXXX-9MZYA-XXXXX-6K3Q6-XXXXX

gdzie XXXXX to grupy z kodu posiadanego przez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 11:58, Mac Cry napisał:

i wyszło na to, że to jest pełna wersja udostępniona przez Ubisoft dla Vuze, ale jest
pewien mały haczyk: grac można 60 min, później gra się blokuje i musisz zpałacic jak
chcesz dalej grac lub

ee... kiedyś ubisoft Far cry jedynke niby udostępnił, i okazało się, ze download działa dla graczy z USA tylko:] i w dodatku po IP sprawdzali skąd jesteś. Może znowu o to chodzi, że dla wybranych krajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial invalid!
Make sure that you typed in your Serial correctly!

E, chyba dam sobie spokój. Może jest tak jak pisze seles. Ale i tak dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 13:06, Mac Cry napisał:

Serial invalid!
Make sure that you typed in your Serial correctly!

E, chyba dam sobie spokój. Może jest tak jak pisze seles. Ale i tak dzięki za pomoc :)

a mże po prostu przeczytaj ten tekst ze zrozumieniem? Teraz gry takie porąbane są, że o ile przy wpisywaniu seriala nie ma osobnych okienek na każdą grupę znaków, trzeba samemu tworzyć separatory tych grup, bo głupi instalator nie przczyta kodu. I Far Cry 2 należy do takich gier właśnie. Aby wpisać poprawnie serial musisz go wpisać dokładnie tak jak go widziasz łącznie z myślnikami pomiędzy grupami znaków:
xxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2008 o 23:57, Slawmen napisał:

No Panowie i Panie niedługo strzeli Nam Setna Stronka xD.


Mylisz się niedługo to strzeli nam czterdziesta pierwsza stronka. Wyobraź sobie , że nie każdy musi mieć taką liczbę postów na stronie jaką ty masz.

BTW. Far Cry 2 w CDA dostał 8+/10. Sam nie wiem , czy gra jest aż tak dobra , czy aż tak słaba i ile prawdy jest w tej ocenie. Od kiedy to czasopismo imo zupełnie bezpodstawnie dało pierwszej części Far Cry bodajże 10/10 , ciężko mi wierzyć w poprawność ich systemu oceniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już w ogóle nie rozumiem o co chodzi. W ogóle nie może wygenerowac mi serialu na tej stronie, a jak włączam grę to pokazuje mi kod zgłoszenia aktywacyjnego, który nie wiem co mi daje. Za każdym razem jest inny ( SGKBD-DZYDE-8CN7H-3HHFS-ANQ87-UMQZ5-ZHVMB-3WJQP-QUY3 ). Może jest głupi, ale nadal nie pojmuję o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 12:43, Sebat1 napisał:

BTW. Far Cry 2 w CDA dostał 8+/10. Sam nie wiem , czy gra jest aż tak dobra , czy aż
tak słaba i ile prawdy jest w tej ocenie. Od kiedy to czasopismo imo zupełnie bezpodstawnie
dało pierwszej części Far Cry bodajże 10/10 , ciężko mi wierzyć w poprawność ich systemu
oceniania.

Ludzie się zminiają oraz ich gusta również, to co mogło sie podobać kiedyś, teraz jest już standardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2008 o 12:43, Sebat1 napisał:

Mylisz się niedługo to strzeli nam czterdziesta pierwsza stronka. Wyobraź sobie , że
nie każdy musi mieć taką liczbę postów na stronie jaką ty masz.


U mnie też będzie 41 ;P

Dnia 04.12.2008 o 12:43, Sebat1 napisał:

BTW. Far Cry 2 w CDA dostał 8+/10. Sam nie wiem , czy gra jest aż tak dobra , czy aż
tak słaba i ile prawdy jest w tej ocenie. Od kiedy to czasopismo imo zupełnie bezpodstawnie
dało pierwszej części Far Cry bodajże 10/10 , ciężko mi wierzyć w poprawność ich systemu
oceniania.


hmm.. 8+/10.. ? Przecież to bardzo dobra ocena. No i gra też jest bardzo dobra tylko że przereklamowana i niektórzy się poprostu za dużo spodziewali.. no i potem jest gorzkie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować