Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 23:49, zadymek napisał:

> Mam uwolnić jakiegoś więźnia z ceglanego budynku na arenie czy coś takiego. Możliwe,

> że coś pokręciłem. Zamieszczam filmik.
> http://www.xfire.com/video/4e838/
>
> EDIT: Jest to te zadanie, które zleca nam gościu pilnujący drzwi do budynku w Pale,
gdzie
> otrzymujemy zadania. Ale nie pamiętam dla której frakcji (chyba uFLL). Podeszłem
do niego
> to gadał przez telefon, po naciśnięciu e coś tam pogadał i dał mi zadanie.
no znam to zadanie, uwolniłem w jego trakcie Warrrena Clyde(u ciebie może to być ktoś
inny) i dostałem się do środka właśnie przez dziurę w ścianie zabitą dechami(gdzieś na
tyłach budynku powinna być).
Jakbyś mi przypomniał lokalizację to mógłbym jeszcze to sprawdzić dokładniej.

PS A czy to nie miała być przypadkiem misja stealth:)


Lokacja? Jest to niedaleko na wschód od Paly. Poszukam jeszcze tej dziury, a jak nie pomoże to chyba jednak zrobie stealth, bo ja w sam środek wparowałem jeepem xD

EDIT: A racja, widac jakąś dziure, tyle, że nie moge sie do niej dostać, bo jest zasłonięta jakimiś stalowymi blachami, których niczym nie da się ruszyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> EDIT: A racja, widac jakąś dziure, tyle, że nie moge sie do niej dostać, bo jest zasłonięta

Dnia 08.12.2008 o 23:54, Ecko09 napisał:

jakimiś stalowymi blachami, których niczym nie da się ruszyć :/

ee, to nie na wschód tylko na zachód od Pala sieznajduje(Cock Fights) i sprawa wyglądałą tak:
przekradłem sietyłem do ogrodzenia w nim była dziur zasłonięta paletami, przez którą przelazłem pod drzwi do domku, ale u mnie jednak drzwi z twojego filmu były otwarte. Może spróbuj wgrać wcześniejszy save albo weź inną misję by ta ci się anulowała i znowu spróbuj wziąć ją jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 00:33, zadymek napisał:

>>
Może spróbuj wgrać wcześniejszy save albo weź inną misję by ta ci się anulowała i znowu
spróbuj wziąć ją jeszcze raz.


Innych misji już nie mam, więc moge tylko save wczytać wcześniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 12:19, Ecko09 napisał:

> >>
> Może spróbuj wgrać wcześniejszy save albo weź inną misję by ta ci się anulowała
i znowu
> spróbuj wziąć ją jeszcze raz.

Innych misji już nie mam, więc moge tylko save wczytać wcześniejszy.

A nie maszdostępu do jakichś misji pobocznych? Poszukaj sklepów z bronią i anten, na pewno coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 13:17, zadymek napisał:

> > >>
> > Może spróbuj wgrać wcześniejszy save albo weź inną misję by ta ci się anulowała

> i znowu
> > spróbuj wziąć ją jeszcze raz.
>
> Innych misji już nie mam, więc moge tylko save wczytać wcześniejszy.
A nie maszdostępu do jakichś misji pobocznych? Poszukaj sklepów z bronią i anten, na
pewno coś się znajdzie.


Na mapie nie ma już nic zaznaczonego wykrzyknikiem. Tylko ta misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem nie mogę wejść do baru Mike''a to jest z 88% gry. Pomoże mi ktoś i podeśle save zaraz po wejściu do baru ?

Save'a prosił bym o wrzucenie na www.speedyshare.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 15:59, Iverson7 napisał:

W sobote przeszedlem FC2 i musze powiedziec ze koncowka jest super!A samo zakonczenie
mnie zaskoczylo(nawet pozytywnie:)


A jak udało Ci się przejść misję którą zleca Ci Szakal gdzie

Spoiler

trzeba zabić obu przywódców partii które ze sobą walczą

? Bo ja dochodzę do jednego miejsca i dalej już nie ma drogi gdzie można było by iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 00:33, zadymek napisał:

>> EDIT: A racja, widac jakąś dziure, tyle, że nie moge sie do niej dostać, bo
jest zasłonięta
> jakimiś stalowymi blachami, których niczym nie da się ruszyć :/
ee, to nie na wschód tylko na zachód od Pala sieznajduje(Cock Fights) i sprawa wyglądałą
tak:
przekradłem sietyłem do ogrodzenia w nim była dziur zasłonięta paletami, przez którą
przelazłem pod drzwi do domku, ale u mnie jednak drzwi z twojego filmu były otwarte.
Może spróbuj wgrać wcześniejszy save albo weź inną misję by ta ci się anulowała i znowu
spróbuj wziąć ją jeszcze raz.


Niestety, wczytałem save sprzed przyjęcia tego zadania. Podeszłem znowu do drzwi i znowu były zamknięte :/ To trzeba się koniecznie zakraść? Bo to chyba nie ma znaczenia? Bo chciałem sie zakraść, ale przy tej dziurze stał cały czas koleś. Nie ma jakiegoś innego sposobu na wykonanie tego zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:46, Ecko09 napisał:

Czyli nic nie da się zrobić i moge się juz pożegnać z grą? Świetnie...

ależ nie dramatyzuj, to dopiero początek gry, pomyśl sobie co ma ten koleś co nei może wejść do baru Mike''a na 88% zaawansowania gry(swoją droga gratuluję mu hartu ducha, bo ja tak długa z tą grą nie wytrzymałem:).
Możesz nadrobić zaległości w 15 minut, do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:00, zadymek napisał:

> Czyli nic nie da się zrobić i moge się juz pożegnać z grą? Świetnie...
ależ nie dramatyzuj, to dopiero początek gry, pomyśl sobie co ma ten koleś co nei może
wejść do baru Mike''a na 88% zaawansowania gry(swoją droga gratuluję mu hartu ducha,
bo ja tak długa z tą grą nie wytrzymałem:).
Możesz nadrobić zaległości w 15 minut, do dzieła.


Ile? 15 minut? Ja do tego momentu dochodziłem w 13h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:06, Ecko09 napisał:

> > Czyli nic nie da się zrobić i moge się juz pożegnać z grą? Świetnie...
> ależ nie dramatyzuj, to dopiero początek gry, pomyśl sobie co ma ten koleś co nei
może
> wejść do baru Mike''a na 88% zaawansowania gry(swoją droga gratuluję mu hartu ducha,

> bo ja tak długa z tą grą nie wytrzymałem:).
> Możesz nadrobić zaległości w 15 minut, do dzieła.

Ile? 15 minut? Ja do tego momentu dochodziłem w 13h...

No dobra, może z godzinę ci to zajmie:)
A z (jeszcze) wcześniejszym save''m jeszcze szybciej. Zapewne te 13h spędziłeś na podziwianiu sawanny.. zdarza się. oczywiście jest szansa,że ta misjędostaje się na różnym etapie wątku głównego w zależności od wybranej postaci. Ja gram Węgrem i miałem ją zaraz po misjach z rzeźni(swoją drogą bardzo łatwych).
To chyba jedna z pierwszych misji głównego wątku skoro nie masz dostępnych misji telekomunikacyjnych, wnioskuję więc, że daleko nie zaszłeś, na pewno dasz radę:)

PS A byłeś już choć raz uzupełniać zapasy proszków na malarię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:18, zadymek napisał:

> > > Czyli nic nie da się zrobić i moge się juz pożegnać z grą? Świetnie...

> > ależ nie dramatyzuj, to dopiero początek gry, pomyśl sobie co ma ten koleś
co nei
> może
> > wejść do baru Mike''a na 88% zaawansowania gry(swoją droga gratuluję mu hartu
ducha,
>
> > bo ja tak długa z tą grą nie wytrzymałem:).
> > Możesz nadrobić zaległości w 15 minut, do dzieła.
>
> Ile? 15 minut? Ja do tego momentu dochodziłem w 13h...
No dobra, może z godzinę ci to zajmie:)
A z (jeszcze) wcześniejszym save''m jeszcze szybciej. Zapewne te 13h spędziłeś na podziwianiu
sawanny.. zdarza się. oczywiście jest szansa,że ta misjędostaje się na różnym etapie
wątku głównego w zależności od wybranej postaci. Ja gram Węgrem i miałem ją zaraz po
misjach z rzeźni(swoją drogą bardzo łatwych).
To chyba jedna z pierwszych misji głównego wątku skoro nie masz dostępnych misji telekomunikacyjnych,
wnioskuję więc, że daleko nie zaszłeś, na pewno dasz radę:)

PS A byłeś już choć raz uzupełniać zapasy proszków na malarię?


Człowieku, ja już mase misji wykonałem, proszki na malarie tez pare razy uzupełniłem już. Gram tych Japońcem czy kim on tam był :D Z tatuażami te koleś. W statystykach mam 23% gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:28, Ecko09 napisał:

Człowieku, ja już mase misji wykonałem, proszki na malarie tez pare razy uzupełniłem
już. Gram tych Japońcem czy kim on tam był :D Z tatuażami te koleś. W statystykach mam
23% gry.

no, to wszytko wyjaśnia, najwyraźniej kolejność misji za każdym razem jest losowa. No cóż, nie pozostaje mi nic jak tylko życzyć powodzenia w (niestety ponownej) grze. A ja w okolice 20% dobiłem w 6 godzin, więc chyba nie będzie tak trudno. Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:00, zadymek napisał:

> Czyli nic nie da się zrobić i moge się juz pożegnać z grą? Świetnie...
ależ nie dramatyzuj, to dopiero początek gry, pomyśl sobie co ma ten koleś co nei może
wejść do baru Mike''a na 88% zaawansowania gry(swoją droga gratuluję mu hartu ducha,
bo ja tak długa z tą grą nie wytrzymałem:).
Możesz nadrobić zaległości w 15 minut, do dzieła.



widzisz ja sie poddałem na 52 %( 18 h wszystkie poboczne misje na 1 mapie zrobione) gry :) takiej monotonni jeszcze nigdzie oprócz sapera jeszcze nie wiedziałem, a najbardziej dobijające są poszukiwania tych walizeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 19:19, Konrad512 napisał:

Jak mogę zagrać w te 2 dodatkowe misje do FC2 od Intela? Wiecie, ten DLC który niedawno
wypuścili?


Też to zainstalowałem i też nie wiem jak je uruchomić,,ale zwisa mi to...nie gram już w FC2 :P Bugi mi uniemożliwiły kontynuowanie gry przy 23 czy tam 25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować