Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2009 o 22:21, Peter44 napisał:

ej a tak wpgule to fajna ta gra?


Jeśli chodzi o fabułe i rozgrywke to gra strasznie liniowa. Jeździsz, zabijasz murzynów na małych posterunkach. Jeździsz od 1 do 2 końca mapy żeby na końcu wszystko... no właśnie :P. Średnio polecam chyba, że lubisz świetnie zoptymalizowane produkcje ze świetną grafiką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:40, Crew 900 napisał:

O ile pamiętam to da się zmienić na granat , ale jakim to przyciskiem było ? : /


G... rzuca sie Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pociski do moździerza chyba się zmienia R... mnie prawie zawsze się udaje trafić w sam środek obozu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 22:04, CNCMFE napisał:

Znalazłem złotego Kałacha, w czym on jest lepszy od normalnego?


Chyba w tym ,że wolniej się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem moją przygodę z Far Cry 2 i aktualnie jadę zobaczyć jak udała się moja pułapka, po podaniu fałszywych współrzędnych:>
Pierwsze wrażenia z gry są bardzo dobro, co daje niezłe rokowania na przyszłość. Jeździ się świetnie, pomysł z mapą genialny, bronie nieźle zrealizowane i animacje. Wsiadanie, zmiana miejsca w samochodzie, pukanie do drzwi - wygląda to pięknie. Walka zaś wydaje mi się dość chaotyczna. Autentycznie zabaw w podchody i ciągłe kręcenie się na boki i/lub stałe okrążanie wroga. Bezpośrednie starcie odpada, po przy dwóch wrogach trzeba się już liczyć z poważnymi obrażeniami.
k, mam kilka pytanek.
Przede wszystkim, jak szybko przeciwnicy wracają na posterunki? Miałem na razie styczność z dwoma i w jednym z nich pojawili się ponownie po 10/15 minutach... Trochę szybko.
Często zdarzają się podjazdy? tzn goście w samochodach, którzy ostrzeliwują (mnie) z działek. Spotkałem na razie z 3/4. Trochę dużo, szczególnie, że przejechałam dość mały fragment mapy.
btw skasowałem już 7 aut, oby ich nie zabrakło;p
Jeden z z moich kumpli, ten palacz i alkoholik, czeka na pomoc. Dostane w związku z tym jakieś zadanie?
Właśnie zadania. Jeśli nie ma na mapie wykrzyknika lub nie zostanę bezpośrednio poinformowany o robocie to mam przez to rozumieć, że aktualnie nie ma dla mnie pracy;P?
W "miastach" w strefach, gdzie mogą mnie ostrzelać jest teczka z diamentem. Czekać do nocy i się zakraść czy pozabijać gości i zwiać?
Ile zajmuje przejście gry?

20090224223851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

z dwoma i w jednym z nich pojawili się ponownie po 10/15 minutach... Trochę szybko.

Przyzwyczaj się do tego, bo oni zawsze się tak szybko odradzają. A czasami nawet szybciej...

Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

Często zdarzają się podjazdy? tzn goście w samochodach, którzy ostrzeliwują (mnie) z
działek. Spotkałem na razie z 3/4. Trochę dużo, szczególnie, że przejechałam dość mały
fragment mapy.

W sumie to mi się takie sytuacje zdarzają co chwile, na każdym zakręcie... ;/

Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

btw skasowałem już 7 aut, oby ich nie zabrakło;p

One też się odradzają. ;]

Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

Ile zajmuje przejście gry?

Ja skończyłem w jakieś 11 godzin. Ale robiłem tylko zadania z głównego wątku + to od księdza, żeby mieć leki na malarię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

Dziś zacząłem moją przygodę z Far Cry 2 i aktualnie jadę zobaczyć jak udała się moja
pułapka, po podaniu fałszywych współrzędnych:>
Pierwsze wrażenia z gry są bardzo dobro, co daje niezłe rokowania na przyszłość. Jeździ
się świetnie, pomysł z mapą genialny, bronie nieźle zrealizowane i animacje. Wsiadanie,
zmiana miejsca w samochodzie, pukanie do drzwi - wygląda to pięknie. Walka zaś wydaje
mi się dość chaotyczna. Autentycznie zabaw w podchody i ciągłe kręcenie się na boki i/lub
stałe okrążanie wroga. Bezpośrednie starcie odpada, po przy dwóch wrogach trzeba się
już liczyć z poważnymi obrażeniami.

Cóż, bez wychylania się zza przeszkód to już nie to(co w Far Cry), co nie oznacza, że nie można się kryć przed ostrzałem. Co prawda wrogowie widzą przez przeszkody i celnie strzelają, jednak w gruncie rzeczy to tanie sztuczki, które maskują ich imbecylizm. Nie używają granatów, cięgle prą do przodu i działajana własną rękę nawet gdy są w grupie, warto to wykorzystać. Najgorzej wrogowie radzą sobie w budynkch najlepiej w terenie gęsto pokrytym roślinnością, więc warto dążyć do starć w terenie otwartym ew w budynkach i unikać walki w zaroślach(widzą przez rośliny). A przede wszystkim nie pchać się od razu w środek zadymy tylko najpierw robić rozpoznanie. Kilka strzałów z daleka i zaczną się do ciebie schodzić:)

Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

k, mam kilka pytanek.
Przede wszystkim, jak szybko przeciwnicy wracają na posterunki? Miałem na razie styczność
z dwoma i w jednym z nich pojawili się ponownie po 10/15 minutach... Trochę szybko.

Możesz w danym miejscu nawet i tydzień zostać i nic się nie stanie, za to gdy się oddalisz...no, wtedy znatychmiast adziała "regeneracja mapy" i całą robota na marne.

Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

Często zdarzają się podjazdy? tzn goście w samochodach, którzy ostrzeliwują (mnie) z
działek. Spotkałem na razie z 3/4. Trochę dużo, szczególnie, że przejechałam dość mały
fragment mapy.

Nawet za często:)

Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

btw skasowałem już 7 aut, oby ich nie zabrakło;p

tak jak kolega wyżej napisał wszystko się tu respawnuje w tym bryki

Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

Jeden z z moich kumpli, ten palacz i alkoholik, czeka na pomoc. Dostane w związku z tym
jakieś zadanie?

Niechybnie, innej pomocy nie możesz im zaoferować.

Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

Właśnie zadania. Jeśli nie ma na mapie wykrzyknika lub nie zostanę bezpośrednio poinformowany
o robocie to mam przez to rozumieć, że aktualnie nie ma dla mnie pracy;P?

Wykrzyknik to pilne zadania fabularne, są jeszcze roboty poboczne w postaci zabójstw na zlecenie. Sprzedawcy broni też miewają jakieś robótki do wykonaia.

Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

W "miastach" w strefach, gdzie mogą mnie ostrzelać jest teczka z diamentem. Czekać do
nocy i się zakraść czy pozabijać gości i zwiać?

W dzien też można się skradać, i to równie efektywnie co w nocy: przeciwnicy nie są "podatni" na mrok.

Dnia 24.02.2009 o 22:39, Forgotten napisał:

Ile zajmuje przejście gry?

Akurat to mnie nie dotyczy, bo mi gra się znudziła po przekroczeniu 20% -sam się dziwię, że tak długo wytrzymałem- ale wnioskując po relacjach w temacie średnio od 11 do 30 godzin (ja swoje 20% zrobiłem w 6).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
Robiłem misje dla sklepów z bronią na tyle ze odblokowałem już wytłumioną MP5 i granatnik potem robiłem sobie inne misje głównie te z miasta dla APR i Frontu Dla APR już nie mogę bo się jakoś skończyły ale mniejsza z tym bo problem polega na tym że w sklepach z bronią zniknął mi ten koleś od którego biorę misję a chciałbym sobie odblokować nowe giwerki i tu pojawia się moje pytanie czy to wina fabuły a koleś mi się po iluś tam misjach pojawi czy coś mi się gra zrypała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:28, davidi napisał:

Mam pytanie
Robiłem misje dla sklepów z bronią na tyle ze odblokowałem już wytłumioną MP5 i granatnik
potem robiłem sobie inne misje głównie te z miasta dla APR i Frontu Dla APR już nie mogę
bo się jakoś skończyły ale mniejsza z tym bo problem polega na tym że w sklepach z bronią
zniknął mi ten koleś od którego biorę misję a chciałbym sobie odblokować nowe giwerki
i tu pojawia się moje pytanie czy to wina fabuły a koleś mi się po iluś tam misjach pojawi
czy coś mi się gra zrypała ??

Zwykle pisze w takich sytuacjach żeby przyjść później, a jak to rozumieć? Nie wiem dokładnie od czego zależy obecnosć własciciela w kramiku-czy od fabuły czy ogólnie od czasu gry, ale na pewno gra ci się nie zrypała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:32, Crew 900 napisał:

Jak zniknął to znaczy że już nie ma misji u niego , następne misje będą w kolejnym akcje
gry

Wow, to ta gra ma akty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:32, Crew 900 napisał:

Jak zniknął to znaczy że już nie ma misji u niego , następne misje będą w kolejnym akcje
gry


a daleko mam do tego kolejnego aktu jeżeli mam już 2 stopień reputacji a robię głównie te misje z miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować