Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 00:25, marcin6sic6 napisał:

> > > Ile zajmuje wasza gra na HDD? W wymaganiach podane 12GB, a moja zajmuje
3.15GB
> :D
> >
> >
> > Tak jak u każdego ;P Strasznie mało jak na dzisiejsze czasy.
>
> Dziwi mnie tylko informacja na pudełku, że wymaga 12GB :P


a może gdzieś w "Moje dokumenty" czy w jakimś innym nietypowym folderze tyle instaluje
to trochę mało prawdopodobne że przy takich teksturach itp. tylko 3.15GB


No o dziwo nic nie ma w moich dokumentach. :) nie wiem czemu tak mało, ale w sumie to i tak bez różnicy, bo grafika jest super ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 00:29, kulfonito napisał:

No o dziwo nic nie ma w moich dokumentach. :) nie wiem czemu tak mało, ale w sumie to
i tak bez różnicy, bo grafika jest super ^^



Albo są tekstury są porządnie skompresowane i do działania gra potrzebuje 12GB jak by nie patrzeć im mniej tym lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kont online można utworzyć posiadając 1 Key? Bo brat też by chciał pograć, na azie grał na moim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 16:25, kulfonito napisał:

Ktoś wie czy Far Cry 2 ma DRM i jak to z nim jest? :P


W FC2 jest DRM. Można zainstalować grę po 5 razy na 3 kompach (jeśli dobrze pamiętam), z tą różnicą od gier np. EA, że podczas odinstalowywania gry można odzyskać możliwość rejestracji, tak jakby nigdy gra nie była instalowana (ale należy pamiętać, żeby grę odinstalować, albo skorzystać ze specjalnego programu przed np. formatowaniem dysku, bo wtedy już dana rejestracja zostaje zmarnowana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 16:25, kulfonito napisał:

Ktoś wie czy Far Cry 2 ma DRM i jak to z nim jest? :P

Ma DRM, ale nie grzebie w kompie. Jest program do usuwania licencji, nie musisz przy kazdej deinstalacji tego robić. Powiedzmy przed formatem zapomniałeś, użyjesz po, i już aktywacja zdjęta. ten DRM akurat nie przeszkadza...
A co do tematu, to zdobyłem się żeby spowrotem odpalić FC2. Jako wielki fan jedynki, na dwójkę wyczekiwałem, a poprostu zamulała... ale na szczęście na końcu się to zmienia

Spoiler

jestem po misji z wysadzaniem wodociągów na weteranie

... gra się całkiem całkiem, dzisiaj albo jutro skończe jeszcze gre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 16:35, Aqrelon napisał:

> ...


A to jeszcze mi powiedz jak zabrać materiały wybuchowe z posterunku. Bo te ze zbrojowni zabieram normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Podchodzisz do stolika z materiałami i jak pojawi się charakterystyczna łapa wciskasz [E]? Amunicję, materiały i napalm wszędzie zabiera się tak samo (czy to zbrojownia, czy posterunek jest nieważne), więc jeśli nie możesz zabrać materiałów z posterunku to może masz jakiegoś buga, albo jesteś już całkowicie obładowany materiałami, tak że więcej zabrać nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:53, Aqrelon napisał:

>...

Podchodzisz do stolika z materiałami i jak pojawi się charakterystyczna łapa wciskasz
[E]? Amunicję, materiały i napalm wszędzie zabiera się tak samo (czy to zbrojownia, czy
posterunek jest nieważne), więc jeśli nie możesz zabrać materiałów z posterunku to może
masz jakiegoś buga, albo jesteś już całkowicie obładowany materiałami, tak że więcej
zabrać nie możesz.


Już to obadałem :P materiały wybuchowe na mapie to po prostu granaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakie ustawienia moglbym liczyc na tym kompie?

Core 2 Quad 6600 2.4 GHz
GeForce 8800 GS
2 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:41, CNCMFE napisał:

Na jakie ustawienia moglbym liczyc na tym kompie?

Core 2 Quad 6600 2.4 GHz
GeForce 8800 GS
2 GB RAM


Powinno raczej chodzić w wysokich, bo gra jest dobrze zoptymalizowana :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:41, CNCMFE napisał:

Na jakie ustawienia moglbym liczyc na tym kompie?

Core 2 Quad 6600 2.4 GHz
GeForce 8800 GS
2 GB RAM


Po co znowu tego typu pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 16:35, Aqrelon napisał:

> Ktoś wie czy Far Cry 2 ma DRM i jak to z nim jest? :P

W FC2 jest DRM. Można zainstalować grę po 5 razy na 3 kompach (jeśli dobrze pamiętam),
z tą różnicą od gier np. EA, że podczas odinstalowywania gry można odzyskać możliwość
rejestracji, tak jakby nigdy gra nie była instalowana (ale należy pamiętać, żeby grę
odinstalować, albo skorzystać ze specjalnego programu przed np. formatowaniem dysku,
bo wtedy już dana rejestracja zostaje zmarnowana).

Jak się nazywa ten program do odnawiania instalacji i czy jest całkowicie legalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:32, MasterHeroes napisał:

...


Przy odinstalowywaniu gry, sama powinna się pojawić opcja odzyskania aktualnej licencji (czy slotu, jak to się tak naprawdę nazywa, nie wiem :P). Ten program jest jak najbardziej legalny i można go pobrać z tej strony http://farcry.uk.ubi.com/unlock/ , na samym dole w akapicie "Revocation tool" znajduje się link z którego można ten program pobrać, a nazywa się FarCry2 Revoke Tool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 18:48, tomoliop napisał:

Po co znowu tego typu pytanie...

Pomyslmy... Bo chce wiedziec na jakich detalach pogram? Gry maja teraz takie wymagania, ze nie wiem czy na kompie ktory kupilem rok temu, da rade plynnie pograc. Jestem nowy na forum, wiec sie mnie nie czepiaj, nie wiem ile razy ktos zadawal takie pytanie jak ja, nie przegladalem calego tematu od poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy kamuflaż dużo pomaga, bo jeszcze się go nie dorobiłem :P A tak BTW nie mam już miotacza, zepsuł się ze starości ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:06, kulfonito napisał:

A ja mam takie pytanie czy kamuflaż dużo pomaga, bo jeszcze się go nie dorobiłem :P A
tak BTW nie mam już miotacza, zepsuł się ze starości ^^

Kamuflaż warto zakupić, gdyż sprawia, że siedząc długo w trawie, przeciwnicy przestają Cię widzieć. Możesz w tym czasie się uleczyć i siub! dalej, na pohybel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować