Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2009 o 16:05, Wijet napisał:

Czy tryb single na PS3 jest dośc długi?W Ile mnie więcej go przejde?

Na każdej platformie tak samo :)

Jeśli będziesz robił dużo pobocznych to gra nawet może być na ponad 30 godzin. Tak dużo dlatego że dłuuugo eksploruje się świat.
Zaś cały czas tylko główny wątek to 10-15 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 16:08, Slappy napisał:

> Czy tryb single na PS3 jest dośc długi?W Ile mnie więcej go przejde?
Na każdej platformie tak samo :)

Jeśli będziesz robił dużo pobocznych to gra nawet może być na ponad 30 godzin. Tak dużo
dlatego że dłuuugo eksploruje się świat.
Zaś cały czas tylko główny wątek to 10-15 godzin.


To opłaca mi się kupować jak nie będe grał przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 16:13, Wijet napisał:

To opłaca mi się kupować jak nie będe grał przez neta?

Tak. Gra jest dosyć długa spędzisz sporo przy niej.

Równie dobrze mógłbyś zakupić GTA IV. Też gra długa na singla. I sporo dodatkowych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał przeczytać krótką relację z gry na Iksboksie to zapraszam na mojego gramsajta : )

W wielkim skrócie - cudowna gra, genialna oprawa A/V, free-roaming to jest to ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 09:53, Sztajniec napisał:



W wielkim skrócie - cudowna gra, genialna oprawa A/V, free-roaming to jest to ! :D


Ja bym jeszcze dodał możliwość grania bez celownika :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 10:04, Ecko09 napisał:

>
>
> W wielkim skrócie - cudowna gra, genialna oprawa A/V, free-roaming to jest to !
:D

Ja bym jeszcze dodał możliwość grania bez celownika :]



No brak celownika dodaje tej grze smaczku... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jednak znajdują się ludzie, którym ta gra się podoba... Ach, te respawny co 50 metrów! Te ekscytujące misje, gdzie trzeba jechać całą mapę po to żeby wybić czterech czarnuchów... zamuł na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam wolał wiedzieć jak się spisuje gra w porównaniu do jedynki :]. Bo jedynka to jednak słabiutko,słabiutko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 13:13, Pernia napisał:

Widzę że jednak znajdują się ludzie, którym ta gra się podoba... Ach, te respawny co
50 metrów! Te ekscytujące misje, gdzie trzeba jechać całą mapę po to żeby wybić czterech
czarnuchów... zamuł na całego



Na jakim poziomie trudności grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 13:17, lothar-mb napisał:

Ja bym tam wolał wiedzieć jak się spisuje gra w porównaniu do jedynki :]. Bo jedynka
to jednak słabiutko,słabiutko ...


Raz, że jedynka i dwójka to zupełnie inne gry tworzone przez inne studia, łączy je tylko nazwa. Dwa to to, że dwójka to pokaz silnika Dunia, gra która muli jak żadna inna ( w grze są ciekawe 3 elementy ... jakies 3h gry jest ciekawe). Dwa to to, że FC (jedynka) to arcydzieło, które przeszedłem około 7 razy ( właśnie przechodze 8 raz..), w tym raz na najwyższym poziomie trudności :] Jak ktoś nie umie docenić gier... no to sorry ;]
@Quinti
przeszedłem raz, na najwyższym. Zajeło mi to około 2 miesięcy, bo w grę wogole nie grałem, ale przymuszałem się do przejscia "przeciez kupiłem tą grę, to muszę ją skończyc'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 13:17, lothar-mb napisał:

Ja bym tam wolał wiedzieć jak się spisuje gra w porównaniu do jedynki :]. Bo jedynka
to jednak słabiutko,słabiutko ...



To zależy co chciałbyś mieć porównane. Bo wg mnie ( i pewnie nie tylko mnie) FC2 to z FC ma wspólny tylko tytuł. W rzeczywistości jest to całkiem inna gra. Bardziej podobna chyba do Stalkera.

Porównując grywalność to chyba jest podobnie (chociaż PeCetowcy narzekają na szybki respawn wroga, którego na PS3/X360 nie ma). W FC nie ma zasadniczo nudy w postaci niestrzelania tudzież niewykonywania jakiejś misji, a w FC2 można robić to co chcesz. Czasem może zawiać nudą, gdy przez 30 minut nie zabijesz ani jednego człowieka :)

Audiowizualnie jest bardzo dobrze, aczkolwiek FC2 nie jest takim kozakiem jak FC w 2004.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że wszystko, to kwestia gustu <czarodziej> !

Mi na przykład, część pierwsza FC nie podobała się jakoś wybitnie (tj. pograć było fajnie itd, ale nie zachwycałem się za bardzo), z dwójką jest trochę inaczej, uważam, że jest lepsza od jedynki :>

Ale moją opinią proszę się nie sugerować, bo jak czytam na różnych forach to jest ona dość odmienna od opinii ogółu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje braku respawnu wrogów w obrębie misji poza tym gra na Zabójcy miodzio (60 naboi w zapasie na początku gry to jest to!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 13:31, Quinti napisał:

Mnie brakuje braku respawnu wrogów w obrębie misji poza tym gra na Zabójcy miodzio (60
naboi w zapasie na początku gry to jest to!)...


Co jak co ale respawn wrogów podczas misji (już na miejscu strzelaniny) byłby idiotyczny. Misje są po to by je przechodzić, a nie wybijać setki wrogów w nieskończoność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 13:21, Pernia napisał:

Jak ktoś nie umie docenić gier... no to sorry ;]


Jak ktoś nie wie co to jest opinia nt. gier .... no to sorry ;]. Pytałem o porównanie gier i opinie na temat FC2, a Ty wyjeżdżasz z jakimiś dziwnymi tekstami :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 14:38, lothar-mb napisał:

> Jak ktoś nie umie docenić gier... no to sorry ;]

Jak ktoś nie wie co to jest opinia nt. gier .... no to sorry ;]. Pytałem o porównanie
gier i opinie na temat FC2, a Ty wyjeżdżasz z jakimiś dziwnymi tekstami :].

dobra, faktycnie może niekoniecznie tak napisałem, sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować