Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

No tak

Spoiler

" Anarchia panuje do dziś", poza tym rzeczywiście scenka z akumulatorem daje wiele do myślenia... Chociaż drugie zakończenie na granicy jest kompletnie niedopowiedziane bo ani sobie klamki do głowy nie przystawił, ani nie zmarł na malarię czy cuś.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, Kupiłem oryginalnego Far Cry 2 no i niestety nie działa. Gdy włączam auto odtwarzanie pojawia sie napis ERROR COULD NOT FIND DATA FILE. I przez to nie moge jej nawet zainstalować. POMOCY! Mam Windows VISTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 17:00, BoloMaster napisał:

podziwiam osoby, które skończyły tą grę, ja przy 20% spasowałem
Poza grafiką i wielkością świata ten tytuł nie wyróżnia się niczym szczególnym...

Wyróżnia się jeszcze ilością pukawek i ich zróżnicowaniem, ale doświadczysz to dopiero pod koniec gierki:P Ja miałem ogromną zabawę w eksperymentowaniu z nowym sprzętem, ale jak wspomniałem - dopiero pod koniec. Przejście samego wątku głównego jest jeszcze znośnie i nie nuży, jeżeli wiesz jak szybko rozwalić bądź wykiwać patrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:17, NecroVisioneR napisał:

Mam pytanie,niedawno odinstalowałem sobie FC 2 był tam kod,zapisałem go i co mam z nim
zrobić aby znowu móc zagrać??



Chodzi o ten z preorder packa do dodatkowych misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna być w menu kontrolera opcja do włączania celownika na chwile i druga do przełączania na stałe; jeśli tej drugiej nie ma to można tyko na chwilę ale jak grałem pamiętam że można było się między widokami przełączać więc musi taka opcja w konfigu być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:39, Azeix napisał:

Cze, wiecie może gdzie mniej więcej można znaleźć quada ??

Quada? Zwykle jest przy przystankach autobusowych, prawie nigdy w kryjówkach. Przyzwyczajanie się do jednego pojazdu jest raczej bezsensowne:P Wprawdzie milo jeździ się nim po bezdrożach, ale to zwykłe nadkładanie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:39, Azeix napisał:

Cze, wiecie może gdzie mniej więcej można znaleźć quada ??


Chyba raczej miałeś na myśli Buggy ;P Quadów w grze nie uświadczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:39, Azeix napisał:

Cze, wiecie może gdzie mniej więcej można znaleźć quada ??



Quad jest dostępny po kupnie i instalacji dodatku który się ostatnio ukazał, kosztuje chyba 5 dolców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 17:15, Azeix napisał:

A wiecie może jak uzupełnić zapas strzykawek ?

Podchodzisz do jednej z naściennych apteczek i używasz jej. To odnawia zapasy strzykawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie, które nie daje mi spokoju. Czy gdy używacie MP5 z tłumikiem i podskakujecie lub kucacie to w lewym dolnym rogu widoczny taki jakby brązowy szczępek lub coś w tym stylu? Wiem, że czepiam się szczegółów i moje pytanie jest głupie, ale byłbym wdzięczny jakby ktoś to sprawdził u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 19:09, KYSY646 napisał:

Mam takie głupie pytanie, które nie daje mi spokoju. Czy gdy używacie MP5 z tłumikiem
i podskakujecie lub kucacie to w lewym dolnym rogu widoczny taki jakby brązowy szczępek
lub coś w tym stylu? Wiem, że czepiam się szczegółów i moje pytanie jest głupie, ale
byłbym wdzięczny jakby ktoś to sprawdził u siebie.

Szczępek? Zrobiłbyś screena, albo mógłbyś dokładniej opisać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłbym screena, ale ostatnio zacząłem przechodzić grę od początku i zanim odblokuję MP5 to trochę zejdzie. Chyba, że ktoś mi wyśle save z odblokowanym MP5 to mogę zrobić screena. Jakby co to mój e-mail to: KYSY646@WP.PL Wygląda to mniej więcej jak czarna lub brązowa plama (nie pamiętam dokładnie koloru) wystająca w lewym dolnym rogu ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować